Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
hej czy jak jestem na zwolnieniu w ciazy od konca wrzesnia to nalezy mi sie premia za inwentaryzacje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należy Ci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wplynela wyplata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚCIÓWA100
trochę w ross już pracuję i 1-wszy raz spotykam się z sytuacją gdy 1 z koleżanek jedzie na zatowarowanie do innego ross kupuje bilet aby tam dojechać (firma zwraca za dojazd) po dostarczeniu biletów na kwotę 8,80 pani kierownik stwierdziła żeby się nie ośmieszała bagatelne pieniądze więc wniosek taki firma nie zawsze zwraca nie dajmy robić z siebie idiotów.dziada z siebie zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚCIÓWA100
ja się pytam kto rekrutuje tych nowych pracowników niech go gęś kopnie.do nas została przyjęta niewiasta: zero sprytu, zero umiejętności logicznego myślenia, zero szybkości,zero ogarnięcia a my musimy się męczyć tłumaczyć 100 razy albo iść zrobić za nią mamy dość zrozumiano dość przyjmowania ludzi którzy się nie nadają do tej pracy. jest ciężko a ona nam jeszcze wszystko opóźnia jak my mamy pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚCIÓWA100
mam pytanie czy można zdegradować pracownika jeśli jest zbyt dużo osób funkcyjnych? i w jakiej sytuacji mogę odmówić przeniesienia na inny sklep i czy wogóle mogę pewnie będzie polecenie służbowe nadgminnie naruszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aataa
O wielki Panie Marcelu... A usuwaj sobie nasze wszystkie wątki, zgłaszaj nas i tęp jak zarazę, no bo przecież niczym inny nie jesteśmy. My jak szczury... Przetrwamy wiele. W miejsce tego forum powstaną kolejne... I kolejne. Tylko ktoś kto nigdy tu nie pracował może Ross wychwalać pod niebiosa. Pracuję w tej firmie prawie 10 lat. Bywały i lepsze i gorsze chwile. Kierowniczka niby ok, ale jak strzeli focha to w pięty włazi. Jednak z biegiem czasu widzę, że robi się z tej firmy kupa gnoju. Liczy się wydajność, obroty i dobry PR. Nie pracownik... Więc jeśli ma PAN tak dużo wolnego by usuwać wątki to polecam zatrudnić się w sklepie i wtedy zadbać o nasze bezpieczeństwo fizyczne i psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat o rossmannie usuniety, zarty jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriss28
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm smutno mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi ? o ten tramwaj co nie chodzi głupie ściery. nie będziecie więcej pisać źle o Rossmannie. Już nasza w tym głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriss28 and Adamik Marcel
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawia mnie kogo to boli co piszemy? Panów/Pań od bhp, żeby im się inspekcja pracy nie zwaliła na głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy znacie może jakieś inne fora na których można podyskutować i nie być ponownie usuniętym. Można się pożegnać z kafeterią skoro ciągle komuś tu przeszkadzamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje w Rossmannie 7 lat bardzo dobra firma i daje pracownikom naprawdę zarobić dobre pieniądze 3 lata temu postawiłam dom 270m i dziś mogę powiedzieć ze jestem zawodowo jak i prywatnie spełniona w pracy atmosfera fantastyczna a ludzie we firmie rossmann są życzliwi wyrozumiali można na nich polegać zawsze zarabiam 9,5 tyś jako kasjer sprzedawca na pół etatu i jak długo pracuje zawsze mi się pensja zgadzała i nigdy nie zostałam oszukana ,są paczki na swieta i innych wiele dodatków taki socjal jak jest tutaj to moja mama mówi ze nawet za komuny tak nie miała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panie Rafale Rytel prosimy o swoich zawodach miłosnych nie pisać na kafeterii bo widzi pan co pan narobił !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:32 "kolorowy świat" Daj cynk co bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co znowu na nowo? a jest jakiś sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synku głupie ścięty to obraza. Za to się płaci . Obraziles wszystkich pracowników firmy Rossmann !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak firma rossmann was traktuje wlaśnie tak się liczą z waszym zdaniem hahahahahah a ktoś tam pisze ze socjal jest właśnie widze ten socjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos mi się wydaje ze maczały w tym palce Ukrainki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zalozyc forum na jakims zagranicznym portalu, to wtedy tym pedalom z centrali trudniej bedzie takie forum usunac... ja im sie nie dziwie, na ich miejscu tez bym sie wstydzila ze polacy mogli poczytac o wyplatach 900zl, o tym ze kasjerki sa zmuszne do darmowej pracy, o nieprzestrzeganiu Kodeksu Pracy i BHP... jaka firma, takie forum - my po prostu piszemy jak jest w tym obozie pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu?ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie sobie , że np. inne tematy maja po 2 tys. odpowiedzi i nie sa usuwane ze wzgledu na ilosc stron jak ktos tam sugerował. Ewidentnie Rossmann nie lubi prawdy. No, ale chyba nie bedziemy tchórzami i piszemy od nowa. Tylko postarajmy sie bardziej kulturalniej pisać a nie wyzywać. Moze więcej jakiś porad życzliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewno boi się strajku albo blokad dróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20,05 no wlasnie panowie sprawy miłosne to nie tutaj !!!!!!!!!!!!ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZy w Waszych sklepach tez musicie przychodzic za darmo do pracy aby przygotować swoj dział do inwentaryzacji??? a najwiekszy przekręt to inwentaryzacja na prośbę pracowników z powodu trzeciego progu za którą nie dostalismy nawet 20zl za 12godzin pracy o co tu chodzi jakim cudem im to uchodzi na sucho Szok szok szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do firmy rossmann-kiedy będziemy mieć te związki zawodowe?mam nadzieję że już w tym ROKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy wyplata 9 czy 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co premia na święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×