Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Hm... śmieszne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noooo jak ładnie i cicho co nie ma chętnych do rozmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boją się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sie nie boi tylko po co pisać jak potem sruuuuu i nic nie ma. Szkoda czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu mi się śniło że kierowniczka dzwoni i krzyczy natychmiast masz byś w sklepie i xuj mnie obchodzi jak ty dojedziesz i co masz do powiedzenia zerwałam się a to sen i ojej z jednej strony dobrze a z 2 czy ja z tych koszmarów wyjde?moze rzeczywiście tu jest potrzebny psychiatra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie po co tu cokolwiek pisac jak zaraz ktos to wszystko usuwa bo sie boi o swoja du/pe!!! Boi sie ze czlowiek wyraza wlasne zdanie i mowi prawde, jest wolnosc slowa w tym kraju !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowa kojarzące się z Rossmann : stres . Atmosfera i ludzie tam pracujący są dwulicowi. Najbardziej podobało mi się w Rossmann: pieniądze Najbardziej nie podobało mi się w Rossmann: współpracownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RoSSmann to firma która wykorzystuje ludzi na maxa, a potem jak śmiecia wywala z pracy bez podania przyczyny! Atmosfera większości sklepów fatalna, współpracownicy najchętniej zjedli by się żywcem za awans lub różnice w pensji, kierownicy sklepów jak i regionalni to kolesiostwo, kóre sobie "rączki" myje, a pracownik jest bezbronny wobec niesprawiedliwośc***anujących na sklepie! Dźwiganie, stres i ciągłe obcinanie godzin kosztem wydajności-nie polecam nikomu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety negatywne opinie są jak najbardziej trafne...najważniejszy jest sklep a że pracujesz 12h i nie miałaś przerwy albo nie możesz nawet zejść do toalety to nic...ważne że klient jest zadowolony bo tylko klienci to ludzie pracownicy to zwykli robole...pracując w Rossmannie złapałaś Pana Boga za nogi i nie musisz mieć prywatnego życia i planów dlatego nie powinnaś się denerwować kiedy zmieniają Ci grafik. Jest parę plusów np. premia grudniowa, inwentaryzacyjna ale powiedzmy sobie szczerze że to jest trochę po to żeby zamydlić oczy i odwrócić uwagę od minusów. To jest bardzo ciężka praca a nie tylko siedzenie na kasie (co po 10 godzinach staje się udręką) ale również dostawy które naprawdę dają w kość...stres związany z ciągłą kontrolą: tajemniczy klient, KR dyrektor itp. No i klienci (nie wszyscy) ale wystarczy parę osób w dniu potraktuje Cię jak psa i już dzień zmarnowany. Kłócą się naprawdę o wszystko o gratis bo nie taki o kolejkę o ilość kas strzelają fochy bo nie jesteś w stanie obsłużyć 4 osób na raz przy kolorówce, wyśmiewają kiedy polecamy długo by wymieniać. To nie świadczy o nas źle tylko o nich ale po jakimś czasie to załamuje. Jest to straszna praca i jak mi się trafi nowa to bez mrugnięcia okiem i bez jakiegokolwiek żalu zostawię tą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wszystkim się zgadzam bo tak jest ,a nie wydaje wam się że ci ludzie z tej rewizji sa jacyś dziwni ,tak jakby no nie wiem jak to napisać jakby grupy inwalidzkie jakieś chodzą podchody jakies robią no są jacyś nienormalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto tam normalny pracuje ?ach racja po co pisać jak za 2 tygodnie to usuną !!!!!wole się przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy jest wypłacana kolejna premia za inwentaryzacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiemj tylko nie wiem czy mogę o tym powiedzieć jakoś dziwnie cicho lepiej nic nie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra co się dzieje na sklepach,a nawet na forum. Kiedyś było inaczej i człowiek z chęcią tam przychodził, a teraz człowiek przychodzi bo musi. Szkoda, że tak wszystko się pozmieniało. Ciekawe co będzie w najbliższym czasie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboz totalny KR juz tez dostaja na glowe a przez to kierownicy sklepu tak nam zaczynaja zaostrzac rygor ze to jakas katastrofa jest tj nie do wytrzymania niedlugo bedziemy klientom zanosic zakupy do domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku! Dawno nie wchodziłam na forum, bo mam małe dziecko i na macierzyńskim jestem, wchodzę dzisiaj, a tu nie ma! Widać w PL za pieniądze można wszystko, nawet pousuwać tysiąc stron prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowo kojarzące się z Rossmann-ZYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje rossmanowi, poleczki unieszkodliwione, z zaklejonymi ustami. Nie piszac udowodnilyscie, ze mozna was uciszyc, tlamsic, a wy wszystko bedziecie potulnie znosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny no co jest czemu nic nie piszecie teraz mysla ze sa niezniszczalni i byle plotka o jakichs procesach nas uciszy no bez jaj maja teraz satysfakcje i sie z nas smieja i zaostrzaja nam dalej rygor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowo kojarzące się z rossmann---zyd--,Palestyna,--dzieci PALESTYŃSKIE bez połowy czaszki trafione odłamkiem bomby żydowskiej--co jeszcze ataki zydów na szkoły Palestyńskie przedszkola zabijanie przez zydów dzieci Palestynskich no ja mam takie skojarzenia chciwośc-nienawiśc-faszyzm-nacjonalizm to wszystko mki się jojarzy z Rossmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewizja internetu rossmann
temat zgłoszony do usunięcia - PROSZĘ NIE PISAĆ ŹLE o firmie Rossmann jeżeli nie chcą mieć panie nieprzyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewizja ds internetu Ross
a na skołatane nerwy polecam najnowsze wydanie "CO SŁYCHAĆ" w ramach zrelaksowania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heej, dzisiaj powinna byc premia za obrot albo za dynamike sprzedazy. Czy ktos kto ma w banku pko np dostal juz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nam gadala madra pani ks ze dopiero 20 marca ta premia i wkoncu jak to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani mi nie mowcie takich rzeczy... bylam pewna ze teraz po 20 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men1511
w pismie jest napisane ze po okresie rozliczeniowym wiec wkoncu tez nie wiem czy teraz czy dopiero w marcu niech ktos zadzwoni do kard i spyta to bedziemy wiedziec na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwonilabym, ale nie mam numeru niestety a w domu ejstem nie w pracy ;( kurcze szkoda by bylo, no ale w sumie zawsze jak pieniazki maja byc 20 to i tak sa 19, wiec by byly raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha panie z rewizjii teraz o rossmanie pisza na innych forach...ktorych nie mozna tak se usunąc..... dlatego tu taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20.17 buhahahaha hahaha nie uwierzysz ale mi tak samo się to kojarzy hahaha strzał w 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden wielki wstyd za to forum, teraz już się nie dziwię czemu znikają kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×