Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Nie.obrazaj ludzi z łaski swojej taka madra jestes ze.na.innych debile mowisz? ktos nawet zapytac sie nie moze? bo.kuzwa kazda na wyzszym stanowisku taka madra jest wszystkie rozumy pozjadalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktos moze wie ile mamy wyrobic tego obrotu w tym kwartale (czyli luty, marzec, kwiecien)? W poprzednim (czyli listopad, grudzien, styczen) to bylo 13% wiecej, a w tym ile % wiecej mamy wypracowac ? Tez 13% czy moze wiecej. Napiszcie jak wiecie, bo moja czerwona szmata o niczym nie ma pojecia, tylko gada przez telefon caly czas, maluje paznokcie i pije kawe... Za bardzo to nawet nie mam kiedy jej spytac, bo ona "pracuje" tylko pon-pt, w godz. 10-14 (czyli tylko 4 godz. dziennie, albo 20 godz. tygodniowo), nigdy w weekendy, nigdy nie ma dostawy, nigdy nie tyra na popoludnie, wiec rzadko ja widze... Tak to u mnie na sklepie jest, niestety... No nic, jak wiecie ile tej dynamiki ma byc w tym kwartale to napiszcie, z gory dziekuje za odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet nie wiem ile tego sie dostaje bo nie ma czasu na to zeby sprawdzic jak to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest -0/5 %... to sie baaaaaardzo dlugo i mozolnie liczy dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego, 5% czy masz na mysli 0,5%, czyli pol procenta ? Ile ma byc tej dynamiki w tym kwartale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy mieć -5,5% czyli nie ma wzrostu obrotów tylko musimy się zmieścić w takim procencie spadku obrotów. To bardzo proste do obliczenia.Ale ponawiam pytanie sprzed kilu miesięcy.. jak to możliwe że Wasi kierownicy Wam tego nie mówią??Masakra. Ja tłumaczyłam każdemu i każdy potrafi sam to obliczyć. Jak inaczej zmotywować zespół? Przykro mi, że część kierowników ewidentnie minęła się z powołaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile jest tej premi dla kasjerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz sprawdzić sobie w jakiej grupie obrotowej jesteś, taki sam mechanizm jak w przypadku poprzedniej premii. Niestety nie mogę pomóc w inny sposób, bo to nie jest jednakowe dla wszystkich. Poproś KS albo którąś z Asystentek, niech sprawdzi. Regulamin pojawił się też na erosie, ale nie przeglądałam go, nie wiem czy jest tam ten załącznik, który był w piśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:57 dzieki za odpowiedz odnosnie procentow, tez uwazam ze to proste do obliczenia, tylko nie wiedzialam ile mamy wyrobic. A co do tepych ks, to firma celowo takie zatrudnia. To nie przypadek ze one nie potrafia wytlumaczyc innym jak obliczyc premie, bo one same sa za glupie zeby zrozumiec jak sie to oblicza... Ich glownym zadaniem jest mobbingowanie kasjerek, a nie motywowanie, pomaganie itp. No nic, taka polityka kadrowa tej nazistowskiej mafii... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:22 Ja też jestem KS, nie uważam się za tępą idiotkę, nie kocham pracy nad życie. Uważam, że daje z siebie 100% na każdym kroku i tak powinno być.I znam swoje obowiązki (jakim np. jest powiedzenie wszystkim o jakie pieniądze chodzi). Wiem, że część z Was boryka się ze złym traktowaniem w pracy i jest to dla mnie oburzające. Ale cóż, są różni ludzie na świecie. Zaglądam tu często, jak będziesz miała jakieś pytania to pisz, może pomogę. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:29 Ja nie napisalam ze wszystkie ks sa tepe i glupie, ale zdecydowana wiekszosc na pewno tak. Zdarzaja sie normalne dziewczyny na stanowiskach ks (takie jak ty), ale ogolnie SS preferuje chore psychicznie krowy ktore o niczym nie maja pojecia i ich poziom kultury osobistej jest bardzo niski wlasnie dlatego zeby terroryzowaly wszystkich na sklepie... Tak jak w nazistowskich obozach pracy zazwyczaj kierownikami byli psychole, tak samo w drogeriach awansuje sie (albo zatrudnia z zewnatrz) psycholi... No nic, pozdrawiam ciebie i wszystkie inne normalne ks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:15 Wiesz, zdaję sobie sprawę z tego, że część pracowników ma źle w tej firmie. Chciałabym Cię przekonać tylko o jednej sprawie. Nie zgadzam się na nazistowskie czy faszystowskie porównania. Myślę, że takie porównania są nie na miejscu - i osoby które porównują naszą pracę z obozami są nie do końca zorientowane w historii - oczywiście każda z nas może mówić i myśleć co chce, ale dla mnie to jest przegięcie. Szkoda mi tych z Was, które trafiły na taką atmosferę, że mają w ogóle takie porównania . Według mnie wina leży po stronie konkretnych KS i KR ale nie po stronie firmy jako całości. Uwierzcie, że można pracować w tej firmie i ok- narzekać na niepełny etat - ale chyba tylko na tyle. Nikt nie pracuje poza PEP, każda ma przerwę (nawet poniżej 6 godz. - bo dla mnie naturalne jest zejść się napić czy do toalety), Fakt, jako KS spędzam jakiś czas w biurze, ale to normalne - wystarczy że mnie nie ma w pracy i kiedy wracam Asystentki oddychają z ulgą, że nie muszą wypełniać moich obowiązków, których nie jest mało. Podsumowując - jestem kierownikiem z powołania, naturalnym liderem, ale zawsze z szacunkiem odnoszę się do moich koleżanek, i tego je uczę. I znam kilka KS które mają podobnie. Nie mam chęci zajmować się tymi KS które robią z siebie idiotki, zajmuję się tym co dla mojego zespołu i dla mnie ważne. Dlatego nie akceptuję porównania do obozów pracy - to nie fair i nie na miejscu. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20:33 Nie zgadzam sie z toba... - nie czesc pracownikow ma zle w tej firmie, tylko zdecydowana wiekszosc - porownanaia do nazistow i ich obozow sa dla mnie czyms normalnym i nie uwazam ze to przegiecie. Nie twierdze ze w sklepach jest tak samo zle jak w obozach, ale na pewno jest podobnie - wina lezy po stronie firmy, i to nie jest tak ze tylko jakas mala grupka ks/kr psuje reputacje tej firmy Nie mam teraz czasu zeby sie rozpisywac i argumentowac dlaczego sie z toba nie zgadzam, ale moze jutro cos wiecej napisze... Na poprzednich forach (tych ktore zostaly zlikwidowane) pisalam dosc dlugie posty o tym dlaczego ta firma to taki rynsztok, ale teraz jestem zbyt zajeta zeby sie wdawac w dyskusje... Sorry... Niemniej pozdrawiam i zycze milej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam z wieloma ks i niestety tylko jedna była mądrą osobą, pozostałe to niewykształcone cwaniary, bezwzględne karierowiczki, plotkary i intrygantki i najczęstsza cecha - kłamczuchy. Kłamią nas, kr i chyba same siebie. Nie raz słyszałam jak ściemniają kr. Teraz pytanie czy to zbieg okoliczności czy celowe działanie. Dlatego na sklepach dzieje się źle, mamy kolesiostwo, układy, nierówne i niesprawiedliwe traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliew zeby.kasjer dostal 400 zl tej premi jak sie jest na wysokoobrotowym sklepie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz 250 a nawet 750 wszystko od tej dynamiki durnej zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, wplynela ta premia? Bo z tego co u nas mowili to do 10 ma byc alw nie wiadono z wyplata czy osobno :/ a pytam bo nie moge sobie sprawdzic stanu konta obecnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wplynela z wyplata dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile dziewczyny wam przypada tej premi ? bo nam cos ok 250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy w jakim pulapie obrotowym jestescie. My jesteśmy niskoobrotowym sklepem i kasjer ma 215 za obrót a za dynamike 645, asystent 235 i 705.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az tak duzo? a czemu dwie kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8.32, przepraszam cie bardzo,ale te pytanie mnie roz....,czy wasza KS nie poinformowala Was,ze sa dwie premie??I co jest wazne,albo dostajesz jedna,albo druga,nie ma opcji,ze one sie lacza.Jestem zwyklym,szarym asystentem,ale u mnie wszyscy wiedza czym jest PREMIA OBROTOWA,a czym PREMIA ZA DYMAMIKE OBROTU.Nie mam natchnienia i checi oposywania charakterystki kazdej,mysle ze to zadanie dla KS,poniewaz nalezy to do ich obowiazku.Napisze tyle,ze jedna z tych premii dostaniesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLIENTKA123
Jestem niezadowolona klientka Rossmanna,chodzi o sklep w Swinoujsciu na ul. Armii Krajowej,bardzo niemila obsługa sklepu,az szok!!!! Robia chyba łaske ze musza pracowac i cokolwiek sprzedawac. Nie polecam tam robic zakupow chyba ze chce sie stracic nerwy i czas. Niby ladnie wydaje sie jak sie wchodzi ale potem jest co innego,do tego pelno kurzu na połkach,poklejone produkty... lubie ta siec sklepow ale niestety nie lubie tego punktu. Nie wiem kto wogole takie osoby przyjal do pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wg ciebie oznacza niemiła obsługa, może jesteś przewrażliwiona ?????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety nic o tym nie wiemy ile i co dostajemy. A wyplata zapewne w poniedzialek az tyle wczesniej nie wysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zadowolona klienta nie miala zaniesionych zakupow do domu!!! Ja juz powoli dostaje depresji wiecznie z**** za nic za to ze za malo sie na Kasie sprzedaje ze sie za slabo maluje za wolno zrobione, ja pierdziele co jest z tym sklepe o przerwie sobie marz bo jak idziesz dac grzyza chleba to ale Na ciebie patrza, idziesz siku juz ktos za toba leci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na moj nosek,niezadowolona klientka to prawdopodobnie byly pracownik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyszła mi do głowy pewna zmiana w SOKu : zamiast " Czy za pakować w reklamówkę?" to " Czy życzy sobie pani zaniesienia zakupów do domu? xD " wtedy rzucasz wszystko schodzisz z kasy i idziesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapakować * sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w rosmannie jakaś paranoja się pojawia ludzie maja dosyć tego bełkotu przy kasach bo sami nam to mowią i nawet współczują! ja kiedyś prosząc o wycofanie szanowną panią kierownik tyle razy sie prosiłam ze nawet pani przy kasie powiedziała ze współczuje a kierowniczka z impetem zaraz robie podbiór!! a ciul klientka ma czekać w kolejce ojej a nam prawi morały o kolejkach idiotka tempa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×