Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
a taką robote jak tu to znajde wszędzie z TAKIMI SOCJALAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wielu znajomych pracujących w innych firmach i wielu z nich ma lepszy socjal np. Wczasy pod gruszą. U nas jesteś na urlopie, masz 1/2 lub 3/4 etatu - pensja biedowa, więc na urlop cię nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pan zyd rossmann może mnie w D----- pocałować i nie boje się tegho powiedzieć bo jeszcze jestem U SIEBIE W KRAJU !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossmannka84
dokładnie, prac w rossmann to zakłamywanie rzeczywistości w stylu: " jak to na wojence pięknie" bo tak przedstawiają wojny media i niektórzy w to wierzą... podobnie jest z pracą w rossmannie... klienci i rodzina myślą "jak to w tym rossmannie" fajnie, jakie te kasjerki uśmiechniętę. Tylko nieliczni pomyślą ile krzywdy i upokorzeń za tym uśmiechem się kryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamik Marcel LS
ks AGATA MIELEC Z KRAKOWA (sklep nr. 603) to j'ebana k'urwa i szm'ata co bierze do ryja za przysłowiową złotówkę ! na kolana i połykaj ku'tasy suko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest w marcu jakas premia za inwenture styczniowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W marcu są 2 premie jedna za inwenturę, a druga za obrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa 2 premie buhahahhaa premie buhahahahhaha ludzie słyszycie sa 2 premie o urwa hahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostrzegam ! że wszyscy którzy będą mówić że w Rossmannie jest drogo i że rossmann to zyd będzie uważany za terroryste !!!!!!tak jak wszystkie państwa które sprzeciwiają się USA ostrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wysmiewacie te premie?? moze ktos kompetentny powie co i kiedy jest wyplacane? niestety ale nikt nas o tym nie informuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rossmann kazdy narzeka tam na prace to po co robicie?? idzcie do innej. moim.zdaniem jest ok czasem najgorsze sa tylko przerwy na 12 h troche malo jedna przerwa bo nawet dobrzw zjesc sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm według mnie jest drogo ! Celny porównaj ceny w biedronce kauflandzie albo Tesco - to tak z grubsza . Idiota !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda premia dobra nawet 70 zl bo to jest jak dla nie ktorych duzo nawet na pieluchy chusteczki czy cos dla dziecka! jak komus nie odpowiada to dajcie innym jak dla was to malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę ze jakby były związki to korzyści by były o wiele większe aniżeli te 70 zl bo te 70zl to śmiech na sali i tak np. jestem w pracy do 14 jest z 3 czternasta dzwonie do związków i mówie ze pracuje do 14 jest za 3 a kierowniczka nie daje mi zmiany czy mogę zejść z kasy odp tak może pani i schodzę i mam wyje.....e na nich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie interesuje mnie co powie renia srenia basia asia i tadek prezes schodzę rozliczam się i idę do domu!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z tym schodzeniem z kasy to jakas porazka musze przyjsc 15 minut predzej i schodze punkt np.14 to do domu wychodze z 15 po czyli 30 minut za darmo tam siedze...i tak codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby były związki zawodowe to byśmy schodziły z kasy o 13-50 a tak to siedzimy dłużej każdego dnia co daje to ze na te premie 70zl to same sobie zapracowałyśmy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie by było ale może zejdzmy na ziemię i wybijmy sobie związki z glowy bo kaktus mi wyrośnie jak oni na to pozwolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie może co to jest za kaska na pasku świadczenie rzecz-limit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewuszki pytanko czy was tez kierowniczka nawiedza kilka razy na dzien sprawdza jak jej nie ma w pracy i straszy regionalna ze zle polecamy impulsy??? Totalna idiotka na leb juz dostala bo premia jej sie za dynamike marzy! A jak czlowiek o np 15 konczy prace i za piec pyta czy ktos mnie zmieni bo ide do domu to mi bezczelnie jedna z mend powie ze mam piec minut a przepraszam liczenie kasetki to juz po za czasem pracy tak!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie nawiedza nas jak.ktos ma wolne to wrecz nie pojawia sie w sklepie nie dzwoni nie dzwoni.sie.do niego chyba ze pilnie. My mamy tak ze schodzimy wczesniej z.kasy dziewczyny.nas zmieniaja no.chyba.ze sie jest do zamkniecia.sklepu to sie siedzi.do.konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas to i kierowniczka i zastepca i nawet zdarza sie asystentce pewnej kontrolowac co chwile a to jest tak meczace wiecznie nam na rece patrza, nawet jak nie sa w pracy potrafia nam podejsc i mowic jak mamy wciskac towar klientom na kasie to jest paranoja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na łeb im padło dosłownie z tym impulsem nie dość ze jesteśmy zaszczute przez kierowniczki ,które swoje frustracje wyładowywuja na nas ciągle sprawdzanie kamer co to robiłyśmy jak ona wyszła itd to jeszcze teraz to . Dosłownie poszaleli , trzeba cos z ty zrobić ..Ogarnijcie sie drogie panie w tych czerwonych fartuszkach bądzcie normalnymi kierownikami dla waszej złogi a nie śmierdzącymi mędami ,które nas mobbingujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram 12 58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:58 Swieta racja juz im sie w dup/ach poprzewracalo od tej wladzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój panu Rossmannowi on ma inny problem go tr islamisty prześladują a wy tu o jakiś pierdołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tymi impulsami i ich polecaniem, przecież to robimy coś znowu się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co ?! Nasza kierowniczka stoi np.jak kasujesz i mowi ci mow tak mow tak i tak mow inaczej pytaj czy ktos to uzywa czy ktos To juz mial i tak stoi krazy i ci co chwile na leb wlazi bylebys sprzedala jeden zasran/y krem bo ona musi miec dynamike zeby kurrr jasna 2,5 tys dostac bo jej wciaz malo ja pierrrr wykancza nas juz to do pracy ide z bolem brzucha i nawet na kasie juz czlowiek sie boi usiasc straszy regionalna ze na nas ja nasle kazdy sie stara jak moze a ludzie niestety nie maja dodatkowych 30 zl zeby kupic jakis stary krem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem dziewczyny czy macie świadomość jakie są premie za ta dynamikęi obrót dla kasjerek kierowniczek . My zapieprzamy a one profity zbierają jak za inwenturę , wiec już wole nie dostać żadnej premii i miec świety spokój że kierowniczki pożal się panie boże też jej nie dostaną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez poczytaj aneks do umowy z dnia 1 litopada 2014 to bedziesz wiedziala o premiach, ile za co i kiedy. czasem mam wrażenie, ze sami debile pracuja w rossmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×