Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
hm widać ktoś przez kogoś cierpi ,chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracownice rossmanna ( kasjerki przede wszystkim) składajcie "cv" w hebe. jeronimo martins przyjmuje z otwartymi ramionami byłych pracowników rossmanna. na "dzień dobry" dostaniecie cały etat i 1500 zł, plus dodatkowe premie. byłe rossmanny bardzo chwalą sobie prace w tej drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niestety Hebe słabo płaci. Rossmann w tej kwestii wygrywa. A poza tym Hebe ma bardzo mało sklepow i jak cos ci nie bedzie odpowiadało to nie masz mozliwosci sie przenieść na inny sklep, jak to jest w przypadku Rossmanna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hebe to będzie znów jakiś zyd więc faktycznie nie ma sensu się przenosić bo u zydów GOJ to podczłowiek GOJ w ich oczach jest nikim i niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak słów, żenada po prostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, pracuje na sklepie 6 dniowym i chce sie przeniesc nan7 dniowy. Czy z rego tytulu sa jakieś dodatki i jak myślicie, sklep wolnostojacy długo bedzie otwarty w niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nasza firma wypisze zaświadczenie o mozliwosci przedltzenia umowy potrzebny druk dla banku staranie o kredyt na mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wypisze na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22,07 i jest cool no nie jest cool?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawie zaświadczenia . Mi nie chcieli dac. Kredyt wzięłam , tylko musiałam mieć więcej żyrantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź sobie gościu załóż swój wątek i wylewaj swoje żale i niepowodzenia gdzie indziej, bo przez Twoje nieudane podboje usuwają ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w tym roku będzie centaur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieudolne podboje hahahahah buhahahhaha ahaha nie wytrzymam hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakas miłość tam musiała chyba być kiedyś słuchałam jak gośc zakochał się w takiej prezenterce telewizyjnej i nachodził ja z 5 lat śledził ją itp. no ale racja przez to usuwają nasze forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale w sumie tego gościa jeszcze nie było i też usuwali więc co to za róznica czy jest czy go nie ma ! niudolne bodboje haha sercowe haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do "2015.02.22 " - uważasz, że te 1500 zł za cały etat to mało (plus dodatkowe premie) za praktycznie samo stanie i uśmiechanie się?? To wal w rossmanie za niecałe 900 zł na pół etatu ( 80godzin). Dlatego rossmann ma stawkę 12.40 brutto dla kasjera, bo gdyby była niższa, to na tych sklepach nie byłoby w ogóle pracowników w postaci kasjerów. Kasjer ma wypychać impulsy - po to, żeby był jak największy obrót na sklepie, a kierownik i tak da więcej godzin dodatkowych temu komu będzie chciał, a ty kasjerko naiwna łudź się, że możesz wygrać tygodniowy urlop za granicą, bo oni i tak nie dadzą Ci normalnie zarobić. Ktoś z kasjerów, kto chwali tą pracę, to musi być niespełna rozumu, albo wyrabia dużo godzin na sklepie wysokoobrotowym. To nakłanianie pracowników do zwolnienia się, jak nie pasuje, to zapewne wychodzi co najmniej od zastępcy kierownika lub samego kierownika sklepu - bądź kierownika regionalnego, który czepie miesięcznie około 5000zł. Na pewno wchodzą tutaj te osoby. Huśtacie się na grzbiecie kasjerów - zwykłych pracowników od brudnej roboty, po to, żeby utrzymać pozycje na rynku, aby klient nie uciekł do konkurencji. HEBE SIĘ ROZWIJA I MAJĄ CORAZ TO WIĘCEJ SKLEPÓW. ONI NIE ZATRUDNIAJĄ LUDZI NA 1/2 ETATU, NIE WYKORZYSTUJĄ TAK JAK ROSSMANN - MASZ PÓŁ ETATU, A ROBISZ NP: 140 GODZIN)bo w danym miesiącu kierownik może Ci tyle dać. Przez te pół etatu masz gorsze składki i nie masz pewności, że będziesz w następnym miesiącu miał tyle samo godzin co w ubiegłym. Po zwolnieniu cię z pracy nic Ci się nie należy!!! Tak możesz zarobić jednego miesiąca 1400 zł, a następnego miesiąca 870 zł. To jest polityka odgórna prezesa, co siedzi na tyłku i pierdzi w stołek ( szanowny pan M.....)Usuwają coraz to nowsze komentarze, kafeterie, aby cały smród nie wyszedł na wierzch, żeby nie przestraszyć innych przyszłych pracowników przed pracą w rossmannie :) Trzeba zacierać ślady, żeby robić dobrą minę do złej gry :) UKŁADY, UKŁADY I KOLESIOSTWO. Możecie napisać, kto w rossmannie ma jeszcze 1/2 etatu tak jak kasjer??? Kto ma te pół etatu??? Przecież , to przez kasjerów do firmy wchodzą pieniądze. Kasjerzy robią na wszystkich . Z rewizji mają lepiej, a chodzą kiedy chcą i praktycznie to zwykłe pasożyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś kierowniczka pisze, że Hebe to żyd. To co?? Zostać w rossmannie, za te kokosy - dziesięć stówek??? Płakać, czy wyć mam :) Najczęściej, jak przechodzisz z jednego sklepu na drugi, to i tak sobie nie polepszasz :) zawsze znajdzie się jakaś odnoga na innym sklepie...możesz zarobić w rossmanie - 1600zł, 1700zł, ale jak masz 7/8 etatu, a taki etat mają tylko asystenci na sklepach wysokoobrotowych, które są w centrach handlowych :) im więcej pracowników na sklepie, tym mniej godzin dla kasjerów...specjalnie degradują kasjerów z 3/4 etatu, bo jak nie będzie obrotu, taki jak chcą, to dostajesz swoje gołe godziny z 1/2 etatu :)) Tak samo robią z umowami, wiecznie by chcieli jechać na kontrakcie - i cykać co dwa, lub trzy lata umowę...ale jest takie prawo, co nakazuje trzecią dać na czas nieokreślony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO - gość 2015.02.22 po co przechodzić z jednego rossmanna na drugi, skoro to samo dziadostwo i ten sam burdel na kółkach i te same godziny :) Dlaczego by miało być na innym lepiej??? Niby z czym lepiej? W ramki na innym rossmannie cię oprawią?? Rossmann nie przyjmuje już kasjerów na 3/4 etatu......3/4 etatu jest zarezerwowane dla asystenta....cały etat mają kierowniczki i zastępcy, co siedzą w biurze, ciastka jedzą i kawki piją - psiapsiółki...ty masz siedzieć na kasie 1 - pięć godzin i nie możesz zejść na 2 minuty do toalety, aby oddać mocz!!!!!! Dobrze, że otwierają nowe drogerie, dzięki temu rynek się rozwija. Rossmann miał i zawsze będzie miał "kryzys", bo w tym ich przysłowiowym "kryzysie" zawsze chodzi o to, żebyś ty otrzymała jak najmniej......to jest tak jak z producentami, oni dostają najmniej. Przykład taki : Gospodarz sprzedaje 0,5 kg malin za 1,5 zł, po drodze jest trzech pośredników i dokładają po złotówce , w ostateczności klient płaci za pudełko 0,5kg malin 6zł", a najmniej ma ten co wyprodukował, a wiec kasjer co odwala największą robotę, tak jak gospodarz:) reszta siedzi i patrzy na spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chcecie pracować w rossmannie, to uzmysłówcie sobie w Waszych głowach, że dostaniecie co najwyżej pół etatu...oszczędność, oszczędność i jeszcze raz oszczędność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13,35 i znów te erdolone Ukrainki banderowskie urwy pisza jak to jest dobrze i sobie zachwalają tę firme niech już ypieradalają stąd bo nie można ich czytać 900zl w rosie to dla nich dobry zarobek ale ten naród przekupny ciekawe ile dostają żeby tak erdolić!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwalniać się z Auschwitz!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015.02.22 Hebe to będzie znów jakiś zyd więc faktycznie nie ma sensu się przenosić bo u zydów GOJ to podczłowiek GOJ w ich oczach jest nikim i niczym ........właśnie w rossmannie człowiek, to podczłowiek....masz lać w majty i nic nie narzekać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do - gość dziś dokładnie kwoczko 900 zł, bo z macierzyńskiego wracają i trzeba rozdzielić godziny, a więc nie będzie nadwyżki w godzinach - to są realia i rzeczywistość, po co miałabym to pisać skoro by tak nie było...pisze dokładnie tak jak jest...jeden miesiąc masz 126 godzin następny 80 godzin...mądre to jest??? utrzymasz się za te pieniądze?? Bronisz rossmanna, bo wygrałaś wczasy, lub masz 2 tyśśś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie powiesz na kasie formułki to dostaniesz od kierownika upomnienie, które jest ważne pół roku, co się z tym wiąże, nie dostaniesz premii z inwentaryzacji około 400zł w przypadku kasjera około 600zł bodajże asystent:) nie zastosujesz standardu obsługi klienta, to taka atrakcja cie czeka...miej to sobie na uwadze!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha oooo atrakcji w tej firmie godzącej wizerunek człowieka jest wiele oj wiele!!!!!!!!!!ale kiedyś Kononowicz Krzysztof powiedział NIE BĘDZIE NICZEGO ! I SIĘ SPRAWDZA usuwają fora ubywa ludzi w Polsce -Polaków coraz mniej już nie długo nie będzie niczego KOPALŃ SZKÓŁ PRZEDSZKOLI POLAKÓW W OJCZYSTYM KRAJU NICZEGO NIE BĘDZIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj to co sie teraz dzieje: na kolorowce kuwa musimy spisywac produkty jakie i za ile sprzedalysmy na kasie mamy ludziom najzwyczajniej wciskac do koszykow impulsowke ludzie kuzwa na leki nie maja a na jakies guwn/a bo kasjerka zaraz zjeb/e dostanie maja kase tak! Oni juznod nadmiaructych obrotow dostaja na glowe pazerne swini/e nam odbieraja premie progi z wszystkiego podnosza a wymagan coraz wiecej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego już nie pracuje w tym obozie i wszystkim mówie znajomym jak tam naprawdę jest; wiele osób ma jeszcze niestety wizje usmiechniętej kasjerki z perfumikami taka super praca a realiów nie znają; tylko skończyłam studia zaczęłam szukać pracy w zawodzie i znalazłam łatwo nie jest ale czuje się spełniona mam czas żeby sie wysikać traktują mnie porządnie a nie jak jakiegoś robola, który nie ma prawa mieć własnego zdania; jak ktoś chce to się stamtąd wyrwie gorzej jak narzeka i nic nie robi aby zmienic swoje życie a nie żyjemy już w średniowieczu- no i dobrze też wybierać kierunki studiów z głową ps u nas kasjer to ma 11,80 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto to widział, żeby impuls kosztował 70zł ...jesteście chorzy na umyśle, czy co?? Impuls, to ma być drobna rzecz, a nie żeby człowiekowi wydrzeć ostatnie pieniądze, które ma w portfelu!! Szkoda mi tych kasjerek, bardzo szkoda, po niejednej widać, że się bardzo męczą. A personel zmienia się bardzo często, bo zauważyłem, że tam gdzie robię zakupy, to zmienia się bardzo często personel. Widać, że w tej firmie nie jest za dobrze:) Lepsze warunki panują w super -pharm. ...........Rossmann kiedyś był dziadem.... i jak to mówią, że "Najgorszy cham, jak się z dziada robi pan", a rossmann jest dalej tym dziadem, bo dalej dziaduje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20,53 zyd PO trupach a osiągnie cel zysku !!!!!!!!ja osobiście nie mogę się doczekać kiedy zaczną padać te rossmanny a ten dzień już nadchodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×