Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jizzgirl

Wybiera się ktoś na imprezę bukkake gangbang?

Polecane posty

Gość jizzgirl

Hej Idę jutro do LavaClubu na imprezkę bukkake, gangbang, cumshot orgy ;) Ale sama to tak troszkę będę się nieswojo czuła. Która idzie ze mną? ;) Szczegóły: bukkakeforum.fora(KROPKA)pl Zakładka :"umawiamy się na bukkake", wątek "gang bang w clubie lava". Będzie fajnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jizzgirl
Link do tematu (zamiast KROPKA wpiszcie kropeczkę) ;) http://bukkakeforum.fora(KROPKA)pl/umawiamy-sie-na-bukkake,6/gang-bang-w-clubie-lava-14-11-2014-r,24.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jizzgirl
Sama nie wiem jak będzie, to wielka niewiadoma. Ale czy może ktoś z Warszawy pojdzie ze mna? No ktora chętna? :) bukkakeforum.fora(KROPKA)pl/umawiamy-sie-na-bukkake,6/gang-bang-w-clubie-lava-14-11-2014-r,24.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to ryzyko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztefnmyller
jizzgirl. zapodaj fot z tej imprezy mi na maila: stefanekk3243@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jizz_girl
szparka az mi spuchla, nie mogę chodzic, ahh swietne uczucie. a skora i wlosy są niesamowicie aksamitne i jedwabiste od męskiej genetyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadaj jak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jizz_girl
powiem tak - nie pamietam z iloma w sumie to robilam na wczorajszej imprezce, tak duzo ich bylo. pamietam tylko trzech najprzystojniejszych.. i jednego co naprawde mocno mnie posuwal :D ogolnie to bylo bosko. cala obolala jestem dzisiaj. jak na kacu, tylko ze prawie nic nie pilam hahahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko w malym gronie by sie na zakazić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIWKA. Późnej się nie dziwie, że wszyscy faceci traktują nas, fajne kobiety, przedmiotowo, skoro trafią po drodze na takie k***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkel26lat
ja mysle ze z zycia trzeba korzystac. jedna lubi koktail z truskawek, druga lubi koktail z genetyki (czyt. spermę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OtwartaBuzka
co za zboki :) nie byla jeszcze w LavaClube, ale slyszalam, ze to jedyne takie miejsce w stolicy, gdzie mozna zaliczyc fajną imprezkę bez zadnych hamulcow. pytanie tylko, czy warto??? boje sie ze ktos mnie utrwali na kamerze albo telefonie jak siębawie z chlopakami i będzie lipa... Jest tam zakaz filmowania? ktoras wie jak to sie odbywa? czy tylko glupio sciemniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli interesuje Cię taka imprezka ale w bardziej kulturalnym j dyskretnym gronie to napisz do mnie :) niebieskooki-80@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×