Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Pusz! nie oszukuj! Nie chciałoby Ci się:-P Panie M;-) damy rade mówisz...damy, damy. Całe szczęście, że nas natura cyckami obdarzyła, bo gdybyśmy były mężczyznami, to obawiam się że mogłybyśmy się przypadkiem potknąć przechodząc przez płot:-D swoją drogą...jeśli chodzi o tę sferę to kobiety mają jednak dużo łatwiej. 2 k są zdecydowanie lepiej postrzegane niż 2 mężczyzn. Ale zawsze to jakaś równowaga w przyrodzie. Przynajmniej tu mamy mniejszą górkę:-D Cześć Doktorku:-) Gospodarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery w Twoich słowach wyczytuję lęk przed tym "co ludzie pomyślą/powiedzą" alkowa to bliscy sobie ludzie i fantazja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospoś ;) mówisz, że zaryzykujesz? Ciekawe... Dok, skąd Ty to wygrzebałeś? :D Nie załamuj mnie, że to Twoja młodość 😭 łowco, mi się wydaje, że jesteś bardzo nastawiony na złowienie i nic nie jest w stanie Cię rozproszyć. Ale próbować trzeba :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lęk? Och nie. To zwyczajne spostrzeżenie poparte obserwacją otoczenia i reakcjami ludzi. Sama nigdy nie zastanawiałam się "co by było gdyby" odnośnie relacji "damsko-damskich". Jestem w 100% heteroseksualna, wielbię mężczyzn, wręcz nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek związku z kobietą. co jednak nie zmienia faktu, że czasem różne wizje przychodzą do głowy, jest ciekawość, wręcz próba wizualizacji. Kafe jest dobrym miejscem na takie pogaduchy;-) nie czarujmy się-o tego typu rzeczach niewiele osób mówi głośno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK, mam dla Ciebie dobrą wiadomość: w czasach mego dzieciństwa Łazukę grali już jako staroć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze znowu się wikłam damsko-damką "miłość". Ale powiem Wam, że nawet mi z tym dobrze :D Myślę, że Panowie nawet mnie rozumieją ;) W końcu to fajne laski są! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK mmmmm zgadzam się z Tobą ;) że nie jestem twardzielem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nigdzie nie napisałam nic o Twojej twardości :P Nie znam Cię i nie wiem czyś miękki czy wręcz przeciwnie, stalowy czy cuś :D x Puszek, myślisz, ze Myszołów zrobi Ci krzywdę? nie wygląda groźnie... On widzisz myszy łowi a z Ciebie taki duży Miś :P Nie bój nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieg dziś sypał, ale jakiś nowomodny, nie w płatkach, tylko w granulkach :O i nie ma go jakoś przesadnie wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie prześwietlam. Sprawdzam sobie. Metodą pytań :) x U mnie jest tak cudownie biało, że mi się z zachwytu buzia dookoła głowy śmieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co lubisz? Zabawę w przesłuchanie? :classic_cool: Sis, mamy jakąś lampę? :D ;) x W granulkach też nie lubię. Śnieg akurat preferuję miękki i puszysty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam uszy. Ja wiem, że małe i że włosy je przykrywają ale ja naprawdę mam uszy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK tu to tylko igraszki i przekomarzanki słowne .... lubię mówić 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam. Lampę lupę tzn w pracy, ale podkradnę jeśli potrzebna:-P To jak masz uszy, to nie możesz się śmiać dookoła głowy:-( no przecież usta się na uszach zatrzymują:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosny wieczór ;) Cieszę się, że lubisz mówić. Chociaż raz mi usta odpoczną Cieszę się, że Puszysty jest zainspirowany. Futerko jest jeszcze czarne. Bardziej męsko będzie (hehehehe). Cieszę się, że moje uszy nie zatrzymują uśmiechu :D ;) i że Sis ma lupę... chociaż mam nadzieję, ze tutejsi panowie nie potrzebują takiego sprzętu ;) I ciesze się, że jest szansa, że się dziś wyśpię... pod warunkiem, że sobie pójdę za chwilę. Miłego! I słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja też grzecznie mykam spać 🖐️ lupą posługują się filateliści :P myszołów ma dobre oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię:-D widzisz jak dbamy o Twoje dobre samopoczucie:-) wyspij się i jutro oczekujemy sprawozdania z Twoich niegrzecznych snów:-P Gospodarzu;-) zajmuję się najpiękniejszym na świecie materiałem;-) ciałem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz ceremoni
Zostawię 👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×