Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Muszę bo muszę to ja się tłumaczyłam jak miałam 5 latek. A Ty jesteś pełnoletnim rycerzem? Bo jeśli nie to tylko na lizaku możemy Ci pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ bez mlaskania nawet nie potrafię...kurczę chyba mało zdolna jestem:D miałam się porwać na lekkie przygryzanie, ale...przecież sutki mają wrócić w "stan spoczynku" hmmm czy źle pamiętam? Błędny rączki grzecznie przed siebie, bo inaczej będziesz mnie rozpraszał zmarzniętymi dłońmi się nie wykręcisz-masz rękawiczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sis, moje cycki mówią, że jestes bardzo zdolna :D I dlatego nie wracają do biustonosza. Cholery poczuły wolność i wydaje im się, że wiosna :D Kontynuuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontynuuj:P lapy przy sobie , lapy przy sobie. gdzieeeeee sie wyrywasz? do szeregu lapo. lapy przy sobie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapy od siebie a nie przy sobie :D Widzisz, złe komendy dajesz i się dziwisz, że Ci wychodzi :P z bokserek :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż...temperatura rośnie to i można pory roku pomylić...w sumie to na tę sukienkę możesz jakiś żakiet założyć, nie będzie widać że "coś się zmierzwiło":D(cholera nie wiem jak to się pisze:D) a jak już tak nabrałam ochoty na przygryzanie....to delikatnie szczypię ząbkami nabrzmiały sutek, na zmianę kręcąc na nim kółeczka językiem, raz wolniej, raz szybciej...noszzzz na małe co nieco to i mnie naszło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka, Ty mnie wpędzisz do łóżka :D Zobaczysz :D Lubiękiedy są zmierzwione ;) Rewanż...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniała mi się humoreska "W sumie cycki mojej żony to moje cycki. Ja się nimi bawię, ona je tylko nosi." Sis, nikt nie będzie miał nic przeciwko, że będę się zabawiała jego własnością? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewanż? To oczywiście było pytanie retoryczne:-P no przecież się wie:-D Ty się ciesz, że do łóżka, bo to bardzo przytulne miejsce, na pewno lepsze niż kozi róg:-D W sumie to nie jestem pewna czy ktoś nie miałby nic przeciwko, ale za to wiem, że czasem nadmiar wiedzy szkodzi, a że zdrowie psychiczne Zainteresowanego jest dla mnie priorytetem...to oszczędzimy mu nerwów i stresu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siadam na łóżku. Zapraszam Cię gestem. Nic nie mówimy. Moje zmysły szaleją. Bez słowa sięgam do Twojej koszuli i powoli rozpinam guziki. Siedzimy w bezpiecznej pozornie odległości - na wyciągnięcie ręki. Chcę, pragnę Cię pocałować. A Ty patrząc mi w oczy niespiesznie rozpinasz guziki mojej koszuli i zsuwasz ją z moich ramion. Patrzysz a napięcie rośnie. Wstyd walczy z ciekawości i podnieceniem. Wstaje, rozchylam Twoje kolana by klęknąć między nimi. Zdejmuję Ci szpilki i całuję stopę. Językiem sunę w górę do kolana. Powoli, pomału. Poddajesz się zniewolona żądzą, bezbronna i jestem pewna, że bardzo chcesz mnie już poczuć w cipce. Twoje ciało wygina się w łuk skierowany w moją stronę. Prosi bym naciągnęła cięciwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Ją wystraszyłam :( Mam dziś jakieś chcice straszne :D Własnie rozbieram pomelo z siatki i mi się skojarzyło... Help :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem stwierdzam, że wolałabym pracować w pojedynkę, a nie z kimś kto kłapie dziobem bez ładu i składu non stop:-( niech ją ktoś zastrzeli...błagam:-( A Lubię tylko nie mów, że wystygłaś zupełnie...śmiem twierdzić, że wyobraźnia Ci na to nie pozwoliła:-P Wracam już, wracam...ciekawość jednak jest silniejsza niż zawstydzenie, a wiszące w powietrzu pożądanie sprawia, że dłonie same zaczynają błądzić po Twojej skórze...moje ciało zaczyna drżeć pod wpływem dotyku Twojej wędrującej po moim udzie dłoni...czym ona wyżej, tym ja bliżej jestem Twych ust. Jedna dłoń gubi się w Twoich włosach, a druga wypełniona miękką piersią zaczyna delikatnie ją masować i palcami drażnić sutki...moje usta wpijają się w Twoje...tak-chcę dokładnie tego czego jesteś pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sm-ow nie zabijaj ostatniej nadziei..., nie mów że to NIE SĄ nastolatki! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety (albo stety ;) ) to już nie są nastolatki :D Chociaż czasem się zastanawiam :P Dziś mi ktoś powiedział, że mam o 4 lata mniej niż mam i wcale nie musiał mi słodzić :P Uczucie jakie się we mnie zrodziło można poniekąd nazwać miłością ;) x Czwóreczko, czytam sobie to co tu wyprawiałyśmy dziś i powiem Ci... znowu mam ochotę :D Chociaż na zimno smakuje inaczej ;) Nadejdzie taki moment, że nic nam nie przeszkodzi. A wtedy ostatnie pozostałości po czuprynie Pusza spłoną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekko podstarzała nastolatka przyszła się przywitać Chyba jednak "stety" Lubię;-) chciałabyś wrócić do tych -nastu lat? Ja nie:-) A wczoraj...to się nazywa złośliwość losu:-P ale jak to mówią-co się odwlecze, to nie uciecze:-P a wtedy Puszowi nie tylko te resztki po czuprynie spłoną, ale i włosy na tyłku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) I znowu środa :D tym razem mamy lody puszyste, białe, i zimne :P :D Ależ ja kocham ten puch :) Gorzej, że się prawie zabiłam wracając wczoraj do domu :D Śliskie pułapki na mnie zastawiła zima. A co do nastu lat hmmm czasem bym chciała :) Wszytko wtedy wydawało się łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Całe szczęście, że prawie robi różnicę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze całe a nie pół ;) i że się nie zbiło jak nie przymierzając mój tyłek :D Sis... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tam podstęp ;) Wyrażam jedynie moje marzenia :D x Koci, ni w ząb nie wiem o czym ta nuta :D Ale pani ma ruchy podobne do Michaela Jacksona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jak dla mnie nie... zmysłowa miałaby inne dźwięki. Chociaż rytm jest niezły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) czemu nadal śpicie? :D Wiem, wiem... noc jest tylko nas wszyscy oszukują, że to przyzwoita pora :O Kto to słyszał? Żeby wychodzić na zimny ciemny świat? Kurcze, teraz to mi się skojarzyło z narodzinami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko ;) Ja mam w "ulubionych" i zawsze ja potrafię wyczarować :D Ta tajemniczość mi się podoba nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×