Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Gość gość
ale ktoś mógłby Ci to zrekompensować ze specjalnym bonusem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z was lenie :D dzien dobry w kolejny dzien, w ktorym zaluje, ze trzeba z lozka wstac... ferie trwaja ale niestety nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Koci ;-)tak od razu lenie...no może trochę:-D Ja dla odmiany dziś bardzo chętnie opuściłam łóżko;-) przez okno jest tak piękna wiosna...za drzwiami niestety temperatura dość brutalnie przypomniała mi jaką wciąż mamy porę roku:-D dłonie prawie mi zamarzły:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Oki Sąsiad, dawaj bonus ;) Jak nadrobię Sis to na pewno dam znać ;) Koci, ja jak pszczółka się uwijam od świtu. A i dzień pracy dziś długo mnie czeka więc proszę mi tu nie mówić, że jestem leń :P chociaż bardzo bym chciała nim być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jednak chętniej grzała łapki na męskich pośladkach:-P chociaż faktycznie opcja między udami teraz jest bardziej możliwa:-D Mówisz Lubię? Czyli ze jesteś uroczo-milusia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkość i urczość 100 procent! Jak mawiał pewien znajomy naszemu dokowi pingwin ;) x Ja dziś poproszę o męskie ładne plecy do grzania łapek i stópek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgoda ;) ale później go obrócimy i ja nadal będe przy jego głowie a Ty przy... noo z przodu d**y ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przód d**y jest chyba jednocześnie jej tyłem? :D Gubię się w logice. To takie kobiece :P :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
ja tam sie nie dziele moimi zabawkami. ;) btw every inch of your skin is a holly grall that I need to find... nie wiem czy pisownia dobra podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lemur, już Ty się nie martw. Ty nie będziesz zabawką :P zabawki nie są takie pyskate Ustalmy by uniknąć nieporozumień, że o druga stronę d**y chodzi ;) A teraz zabaweczko, dawaj plecki bo mam zimne stopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci, co w rodzinie to nie zginie ;) Z nikim innym takie zabawy nie wchodzą w grę. Ale jak chcesz popatrzeć ;) to cho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kiedy my rodzina? :P te trzy kocurki to moje zabawki ;) gospodarzu, to fragment tekstu piosenki przewodniej z greya. teledysk taki sobie ale piosenka :) :) i jest dla mnie symbolem pewnego poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×