Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Gość gość
no ostatecznie jeśli wszystko co napisałaś było z myślą o mnie to :)😘 aha... i zapraszam Cię na "kawę":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypada, żeby mnie nie było, kiedy stuknęła nam setka;-) i dokładnie tak-wszyscy sobie powinniśmy pogratulować, bo co z tego, że "mój" temat, kiedy budujemy go razem:-) a tak poza tym, to...padam na twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podłożę Ci poduszkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczko, to koniecznie podłóż sobie poduszkę zanim upadniesz :) Szkoda twarzy ;) Sąsiad... kusisz ;) Słodkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie tylko to... jeszcze słodszych😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mi miło niezmiernie, że tak się troszczycie o moją twarz:-P ale ja właśnie zamierzałam paść buźką na poduszkę leżącą na łóżku;-) szkoda nosa:-D A swoją drogą...niezły macie synchron:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... aż mnie to zastanowiło. Jestem aż tak przewidywalna, On mnie zna tak dobrze, czy jesteśmy do siebie podobni? Tak czy siak, dobrze, że buźkę masz nienaruszoną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi teraz Sis posłodziłaś ;) A jak podobni to dobrze czy źle? :D Yyy albo nie mów bo będzie jutro foch, że Mu tyłek obrabiamy :P zamiast ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehe no teraz dopiero obrośnie w piórka :D Jak kogucik będzie dumnie kroczył bujając tym fajnym tyłkiem :D To się źle skończy, ja Ci mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że się nie boimy. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana! ;) Ja nie przepadam akurat chociaż ostatnio piłam dosyć dobry :D Ale nie mylmy ryzyka z głupotą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszyscy śpią ;) Pstryk! Ostatni raz w tym tygodniu gaszę światło :D Proszę mnie wcześniej wyganiać do łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację eLKa kwintesencja wszelkich domniemań "nie mylmy ryzyka z głupotą"... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry? :) Sąsiad, pesymisto! To bez związku ze sprawą było. Ale po co ja się tłumaczę skoro Ty wiesz lepiej :) To Ty nie ryzykujesz :P Miłego :) x Telefon nie ucierpiał Sis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rudy kocur z trudem przebijający się przez zaspy, z wysiłkiem odrywając swoją zmrożoną męskość od lodu krzyczy: - No i kur.. gdzie? Pytam was, gdzie jest ta pier...... wiosna? Co za pokręcony kraj! Gdzie dziewczyny, przebiśniegi, świergolenie skowronków? Choćby ćwierkanie wróbli, choćby krakanie wron - gdzie to kur.. jest?! A odwilż kiedy przyjdzie? Śnieg z nieba sypie jakby ich tam wszystkich w górze popieprzyło... Stojący niedaleko ludzie, słuchając te kocie miauczenia, mówią: - Słyszysz jak się drze? Wiosna idzie. Kotów nie oszukasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym słowem nie ważne o czym byleby miauczało? :D "Mój" kot mnie znowu odwiedził. Mleko wypił. Miziać się dziś nie miał ochoty :) Właściwie powinnam napisać "nie miała" bo z nieznanych nawet mi powodów jestem przekonana, że to kotka :D Chyba pitolę bez sensu :O Ale tak jak bardzo lubię fizykę to dziś już mnie mdli od badania zależności :D Niech mnie ktoś przytuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie ma puszysta kulka dobrze, to fakt :D Ostatnio nawet wybrzydzać zaczęła. Nie ta szynka ma być tylko tamta! :D Dziękuję Gospoś :) I wiesz co... dziś ten dzień niespodziewanego całusa więc łap 👄 A właściwie to wszystkich łamaczy obdzielę 👄 żeby nie było, że wyróżniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×