Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

A widzisz Pusz? Potwierdziła :D Rżnie Pewnie dlatego później tak jej ładnie kwiatki w ogrodzie rosną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusz, przecież błagasz o sernik od daaaawna :P gdyby chciała Cię zerżnąć czy przerżnąć zrobiłaby to już dawno temu ;) Nie panikuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co? Świnia mnie nadal prześladuje :D Dziś pod etykietą jogurtu znalazłam tatuaż :classic_cool: z świnią :D Chyba wszechświat chce mi coś powiedzieć :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tak czujesz lk, ze swiat chce ci cos powiedziec, to kim jestem ja w porownaniu z uniwersum :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foxy ;) Idę na występy więc martwię się tylko o to by nie zapomnieć ciasta i % x Wiem co zrobię ;) Odpowiem wszechświatowi :D Uroczo Nakleję sobie tę świnię na pośladek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, ja jednak wole jakiegoś fajnego dawcę wosku :) O wiele przyjemniej się wróży we dwoje. Ja ewentualnie mogę dziurkę od klucza do lania wygodnie ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bój się bój ;) Jak się boi to nie broi! x Ja bym w tę dziurkę gorącego wosku jednak nie chciała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy mówimy o tych samych dziurkach i o tym samym wosku ;) Zmykam, miłego wieczoru życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rycerz ;) Jak tam? Gotowy do zabaw Czrowniczych? Pusz, Ty sobie grabisz ;) Oj grabisz. I to jeszcze w taki dzień... masz jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie:D kiedy pusz cie nie kocha :P juz i tak ma wpierdul od wilka wiec po co ode mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bledny szykuj d**e wilk tobie wp******i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×