Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

dziekowac pejczem? mmmm kocury nie naleza do tej klasy zawodnikow :) a co do szacunku... mozna byc zlosliwym, docinac komus, zartowac z kogos, ale trzeba wiedzies kiedy enough is enough.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to Koci, idealnie to ujęłaś. Szacunek to podstawa bez względu na relacje międzyludzkie. W łóżku pikanteria jest podstawą, wulgaryzm i ostre słówka, dominacja jak najbardziej;-) wręcz z mojej strony jest to pożądane. Ale to wszystko powinno zostać w łóżku. Życie codzienne rządzi się innymi prawami i relacja "pan i władca" nie ma racji bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musiało boleć :D Chyba, że Tarzan jest bi i to tylko taka scenka była :D ;) x Wyspałam się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, śpi się podobno z kimś a odpoczywa samemu w sensie wiadomo jakim. Więc odpoczywałam. Prześpię się później :P Też sama ale jednak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszolow
sceny akcje :D co się tu wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście :D Ale jest nas tyle, że każdy raz popchnie lub pociągnie i będzie spoko. No to 3, 4! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mi net szlaje, albo kafe... w każdym razie nie trafiłam w moment ale i nie widziałam postów :D Bardzo chętnie Cię poczęstuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie hula LK co tam u Ciebie się dzieje .... twaróg z monitora zetrzyj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszołów, Ty się nie rozbestwiaj :D Tylko pchaj lepiej następnym razem :D x Sis a Ty pomyśl.. jest część piąta (?) może być i szósta ;) A tak w ogóle to jakieś urodziny tematu robimy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×