Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Hej aspiryny to może nie, ale już od tygodnia walczę z jakimś gów.nem co się przyplątało i nie chce odejść. Lekarze kiedyś zalecali kobietom brom brać, z tym że nie pamiętam czy w końcu na zwiększenie czy zmniejszenie popędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarz, chyba nie tylko kobietom kazali brombrać :P ja słyszałem o dosypywaniu bromu do herbaty w wojsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie;-)nigdy nie wiadomo kiedy broń będzie potrzebna, wiec chyba lepiej jej nie blokować:-P Wstałam, wstałam...nie jestem tylko pewna czy się obudziłam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyy Lemur? Przecież widzieliśmy wszyscy Twój paskowany ogon i tez sterczał dumnie. Sugerujesz, że nie zawsze się tak dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno... ;) Ja nie musiałam nigdy sprawdzać. Sutki stercza same. A mężczyznom również pręży się dumnie gdy je widzą więc... miejmy nadzieje, że nigdy nie będę musiała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az sprawdziłam czy mi tak włosy nie stercza jak temu kociambrowi ze zdjęcia :D Ale nie, jest dobrze ;) W miarę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czasem tak wygladam. ale raczej nie z powodu kaca. choc przyczyny mozna szukac w przesycie ;) pewnych dzialan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromować bo myślałem że obawiasz się o kondycję kocurów i że pozostaje Ci tylko osłabienie własnych chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz glosno co chcesz powiedziec :P ma ich tylu a jeszcze jej malo. w sumie, chyba czas zmienic motto: jestem kobieta, ktora sprawia, ze gdy rankiem wstaje i sie przeciagam, w tym smym momemcie, na wiadomosc o tym, diabel zarzadza totalna ewakuacje krzyczac, ratuj sie kto moze. kotka wstala! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. Doobre Koci ;) Ja się o Kocury nie martwię :D A raczej o to, że mi mój przydział pożytkujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×