Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

A co tu tak cicho...? Liczyłam na ciekawą lekturę po pracy. Ostrzegam (chyba samą siebie :D) jestem po 3 drinkach. Jak na mnie to już wystarczy do rozluźnienia. Na razie rozluźniły mi się kolana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszolow
LK :) podtrzymam w ramionach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... usłyszeliście pewnie "rozluźnione kolana"? :D ;) Dok :) nie kontynuuje. Jutro mam również pracowity dzień. I nadal nie mam czarodziejskiej różdżki więc muszę jakoś to wszytko poskładać i ogarnąć a jak jeszcze zatankuje to może być średnio z koncentracją :D x Łowco, siedzę ;) Ale dziękuję za gotowość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam Czwóreczko, że jesteś w potrzebie. Jak tak to wpadnij. Jeszcze się coś dla Ciebie znajdzie. I doceń, nawet lód mam świeży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz świeży lód??? Noooo to za 3 minuty zawitam u Twych drzwi:-) mam tylko nadzieję, że te kolanka nie rozluźniły się aż tak, żebyś nie mogła dojść do drzwi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że ja? :) Wolałabym być wystarczalna inaczej ;) a i z tą nowoczesnością to chyba nieprawda. A właściwie sprawdźmy! Nowoczesne Kobiety to jakie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sis, spoko, jakoś się doczołgam dla Ciebie :D Znowu zgubiłaś klucze?! Ale ten do mojego pasa cnoty masz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie LK jakiś taki staroświecki jestem dojrzałymi owocami sycę zmysły .... nie jadam zielonych pomidorów 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz! Mam Cię! jednak! Pewnie z ust do ust? Czy jeszcze inny talerzyk pan sobie życzy? x Kiedy pomidory zmieniają kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK :) ..... teraz takie dobre filtry produkują ;) ..... zieleń nie przemija 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie przez te ugięte kolana pojąć tego nie mogę :D Zbieram się. Dziękuję za uśmiech. Sis! Nie szukaj ;) Do pasa cnoty mam zapasowy ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zawsze spóźniona:-( przestałam się łudzić, że mi się to odmieni:-D Dobrze, że masz ten zapasowy, bo ten mój przepadł;-) po prostu schowałam go tak, żeby nie zginął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) a kto to potrzebuje aspiryny? mnie nie potrzeba, ale powoli mam obawy, ze zajade kocury..... chodzi toto jak lunatyk, ziewa, przysypia mu sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×