Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

A widziałeś, żebym ziewała? To masz odpowiedź:-P Może poza małymi wyjątkami to wszystkich:-P mniej, bardziej, najbardziej...;-)a tego jednego nie lubię;-)uwielbiam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ma facet szczęście:) nie widziałaś gdzieś swojej Sis? żeby się tylko nie utopiła...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I takiej wersji się trzymajmy:-P No właśnie zaczynam się o nią martwić:-( przecież woda juz dawno jej wystygła. Zmarznie mi jeszcze:-( Oj Lubię daj jakiś znak, że żyjesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba myśleć pozytywnie... i być gotowym na najgorsze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Żyję. Dlaczego miałabym nie? Podobno nie tak łatwo umrzeć :P Chociaż... prawie mnie dziś przejechał rowerzysta. A co Wy się wczoraj tak na mnie uparliście? x Koci, z którego przysłowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro "prawie", to znaczy, że na szczęście nie przejechał 🖐️ Mam też nadzieję, że nie poturbował ani nie zrobił innej krzywdy? Swoją drogą przypomina mi to, że jak wyciągnę swój bicykl z piwnicy, to muszę poprosić fachowców o przegląd hamulców. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy szanujacy sie cyklista sam dba o sprzet 😴 chyba ze jestes kwiatkowski. wtedy robia to za ciebie. btw w sobote dali ciala/ w czterech do finiszu, trzech z quick stepu i outsider i anglik wygral :O a w niedziele piknie sie prezentowaly uda cavend w sprincie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie uszkodził. Tylko przez chwile zawiało chłodem spod jego kół. Rano to i się spieszy bardzo niektórym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) A najbardziej z rana to chyba mnie się spieszy:-D i z tego miejsca chciałam pozdrowić wszystkich pieszych i nie tylko, którzy do tej pory przeżyli mój codzienny pośpiech Ja rower uruchomiłam juz 2 tygodnie temu;-) ale chyba znów na jakiś czas zniknie z garażu, bo znów zimę przywiało:-( Sis:-) tak wczoraj zniknęłaś, że zaczęłam się martwić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poes, widocznie jestem nieszanującym się, niedzielnym cyklistą ;) i realnie oceniam swoje zdolności w zakresie regulacji takich mechanizmów jak hamulce rowerowe, wolę już zapłacić te parę złotych, a za to czuć się bezpieczniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dok. to byl zart. a tak serio to sie zastanawiam, czy przypadkiem mlodemu kociakowi hamulcow nie zsabotazowac. zawsze ich rowery byly przez fachowca "ogladane" a poniewaz hamulce byly bardzo czule, to co tygodnie nowe ogumowanieusialam kupowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja się wcale nie poczułem dotknięty :) Piszę jak jest, a moje hamulce, być może, pochodzą z końca lat 80. dwudziestego wieku (chyba że poprzedni posiadacz roweru je wymieniał, nie jestem pewien) i naprawdę nie chciałbym ich popsuć przez nieudolne manipulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę chyba zmienić prace bo ta mnie wykańcza. Najlepiej na taką gdzie będe mogła się wysypiać i z wolnymi weekendami, że tak sobie pomarzę ;) A rower to chyba sobie też kupię. Tylko chyba na linie będe go wciągała bo nie dam rady po schodach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zestawy dostaje się gratis za dobre sprawowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×