Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Miłego dnia, Ironiczna :)🖐️ i wszystkim innym zresztą też. A te plecy, byłem pewien... :o co prawda okulary mi zaparowały... to kogo ja w takim razie namydliłem?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Nowy naprawdę całował brata czy wszystko rozgrywało się w jego umyśle, w którym kryją się pułapki niczym w średniowiecznym lochu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemur, po co Ci okulary pod prysznicem?:O Następnym razem zapytaj o imię :D Gościu, o to zapytaj Nowego ;) ja tam jego lochów nie zwiedzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno Misiowe kazamaty są dla dziewic ;) Ewentualnie gdy tych zabraknie mogą być suczki z odzysku :P Nie łapię się poz żadną z kategorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Puszysty, przecież poniedziałek jest najpiękniejszym dniem tygodnia! Nie może być wk******ający :D Aaaa wiesz, dziś sobie słuchałam muzyki w drodze do pracy i mi się jedna piosenka tak ewidentnie z Tobą skojarzyła. Mógłbyś być chyba autorem ;) https://www.youtube.com/watch?v=UshL5cFiiyw x Koci, Twoje wyliczanie mi nie pomaga ;) Za to pola zboża w tle przypomniały mi Lemurową naga klatę :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof, ile masz lat tak mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy Ty spełniasz prośby keczupowe? :D No no, czyżbyś się zmienił w dobrego Misia? A może chcesz oszukać przeznaczenie? :D Fatum odkręcić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:):) fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie bez bicia przyznam, ze lubie zapach meskiego potu, oczywiscie nie mowimy o tygodniowym ale takim swiezym, lubie tez meskie owlosienie, moze go byc nawet wiecej i lubie chrapanie.... wiem, wiem zboczona jestem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań się reklamować bo sie zakocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto się niby reklamuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja już chyba jestem na tej liście od dawna? :( Ale chyba w zacnym towarzystwie :P I już się nie bocz Pusz :) Sam widzisz, że testosteron w cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom i tym sposobem chyba Sis awansowałaś na listę Pusza ;) Tych kochanych miłością wielką i niepopełnioną ;) Pragnie nas i nienawidzi :D Tęskni, marzy, śni i nie może znieść... Noo to teraz mi się dopiero dostanie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszolow
nie czytałem ale ...... złe drogi :classic_cool: mają w sobie moc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe każdy widzi co chce czytać :D Zła droga procentuje najczęściej błądzeniem, stratą czasu i bólem nóg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×