Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Pusz, Ty się nie znasz, nie wiesz i w ogóle głupoty gadasz, więc się nie wykłócaj Lubię nic się nie bój, ja Cię obronię:D ostatnio strasznie waleczna jestem:D Oj złe drogi, złe drogi...jeśli da się po nich iść w szpilkach, to wcale nie są złe:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;) A piersią nagą mnie będziesz broniła? :D Ech Sis, Ty to wszędzie w szpilkach, nawet do piekła :) Ja jak góralicek śpiwoł "pójdę boso" ;) Tylko najpierw pedicure zrobię :D A teraz słodkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba! przecież wiadomo...nawet dwiema piersiami:P Pedicure Kochana to sprawa priorytetowa! Nigdy nie wiesz co Cię czeka za rogiem, jaki pech Cię dopadnie:P a ja jak sobie w końcu w tych szpilkach nogi połamię, to nie zamierzam przystojnego doktora w szpitalu "nieogarniętymi" stopami straszyć:D wszak w życiu są rzeczy ważne i ważniejsze:D śpij (nie)grzecznie Sis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. najgorzej to złamać nogę i na ortopedę fetyszystę trafić. Nie wiadomo czy gips zakłada, leczy dotykiem czy rzeźbi :D Dzień dobry wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Lubię:-DTy to potrafisz na ziemię sprowadzić...fetyszysty nie brałam pod uwagę:-D Doktorku 21 lat młodości przed Tobą;-) to się jeszcze trochę nie wyśpisz:-D biedactwo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczypta czarnego humoru: - Chciałbym umrzeć jak mój dziadek, po prostu zasnąć i odejść w spokoju... a nie drąc się z przerażenia i tracąc kontrolę nad zwieraczem, jak jego pasażerowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Pierdzielin
hejka srajduliny Jeszcze działacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie minęła Puszysty. I powinno Cię to cieszyć. Masz jeszcze 2 i pół godziny na loda :D Oo właśnie ;) Ja mam chyba jeszcze jakieś w zamrażarce :D Liznę sobie ;) Dobry wieczór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogłaby już ta środa minąć:( nie lubi mnie ten dzisiejszy dzień bardzo, ale to bardzo, bardzo:( Może ktoś przewinąć do północy? albo najlepiej do rana? byłabym wdzięczna :) a ja się umiem uroczo odwdzięczać :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczko, dla Ciebie wszytko ;) Mówisz, masz. Przewinięte :) tadammm! :D Dzień dobry :) Czwartek dniem minetki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że u mnie w pracy jest tak czarno. Niech ten tydzień już się skończy :P Potrafi ktoś przyspieszać czas? Chcę się przenieść do jutra :D zapłacę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka;-) co Ty taka rozbawiona od rana?:-P Oj nie tylko Tobie zimno Doktorku:-(ręce mi prawie zamarzły:-( a jak sobie pomyśle, że niedługo znów będę musiała wyjść na tę zimnicę, to już mnie ciarki przechodzą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeniosło mnie do jutra sposobem naturalnym i dramat jest :O a miało być lepiej :D Przewrotna karma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pomarańczko :) mamy weekend :classic_cool: Troszkę nawet śnieżek przyprószył i ziemia udaje, że jest ładna :D Wiecie co? Nawet jej nieźle wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×