Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Panie, Panowie, koniec drugiej zmiany :D Czuję się jak pracownik chińskiej fabryki :( W sumie, małe rączki mam, to by się nawet zgadzało :D Jak mam nie udawać to pięknie podziękuję ;) I może weź wpadnij późnym wieczorem? Musze jeszcze iść dziś na ten zimny świat i jak wrócę na pewno będzie co ogrzewać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga zmiana????? mnie uczono, ze druga zmiana w zaleznosci albo na ppierwsza albo na druga i konczy sie o dwudziestej drugiej.... ale co ja tam wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię jak zostawia na mnie swój zapach i cała jestem nim przesiąknięta. zapach mężczyzny lubię lubieżenie jeśli lubisz to będę wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
no taaa i bedzie sie bawic zabawkami :(:( a ja nie :(:( ehhh jak mi ciezko, niech mnie ktos przytuli buuuuuuuuuu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to Koci znaczy coś troszkę innego ;) a mianowicie to co powyżej 8 godzin pracy dziennie. Ostatnio sporo tego. Ale nie narzekam ;) Puszek, marudo :) cho, przytulę. Mi nie ubędzie a Tobie może pomoże. Tylko się nie przyzwyczajaj :P Pamiętaj, że jesteśmy dla siebie wredni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehhe dobrze, że nie ci.... po bo by Ci wygwiazdkowało Chociaż, Ty pewnie marzysz o gwiazdach, gwiazdkach i gwiazdeczkach :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termofor to akurat jest mój Oddał się i mi się nawet podoba. Nie dam Ci :P Swoją drogą nie wiedziałam, że lubisz mężczyzn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrabiam właśnie przyszłotygodniową normę...tak więc-jeśli ktoś mnie w poniedziałek obudzi o 2.30 to zamorduję:-P A termoforu Sis to mogłabyś pożyczyć...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno pijacką Nie pożyczam :P Ale chętnie sama się przytulę: brzusio do brzusia, nosio do nosia i policzki między cycki. Bo mi zmarzły. A najchętniej to na takiej miękkiej poduszce zasnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koteczko ;) A wiesz, wczoraj do mnie przyszło zwierzątko :) Taka kocia w łatki :D Stała pod oknem i miauczała. Weszła na balkon i miauczała głośniej :D W końcu nalałam jej mleka. Zjadła i poszła dalej. Ale to taki miły gość w swej puszystości. Hmmm dokarmiam koty.... starzeje się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koci;-) Tak, starzejesz się Lubie chyba:-D I powiedz mi jak tak się da...brzusio do brzusia, nosio do nosia, policzki między cycki...odpinane masz te policzki???:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech no racja :D nie da się. Chyba, że cycki są duże lub policzki zwisające jak u tego psa pomarszczonego :D Wiec pomińmy to brzusio i nosio stykanie. Zostańmy przy cyckach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłożysz mi zimne poliki i mi suteczki obiorą azymut na słońce? :D Wtedy to wiesz, w dobrym tnie byłoby je na miejsce z powrotem ułożyć za pomocą gorącego języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście:-) przecież wiesz, że ja zawsze ale to zawsze potrafię zachować się odpowiednio do sytuacji przecież nie mogłabym Cie później tak zostawić ze sterczącymi stukami, przebijałyby przez bluzkę, no przecież to nie wypada koniecznie trzeba je ugłaskać, muskać ustami, zataczać kółka językiem...aż wrócą do "właściwego" stanu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez sukienkę Nie, nie można, to niehumanitarne. Mlaśnij ;) Cholera mam straszną ochotę na małe co nieco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee tak bardziej :P:P Bierz przykład z Czwóreczki. Patrz i ucz się ;) Ale raczki wyciągnij z kieszeni! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy muszę je tam trzymać. :D bo musze no to czwóreczko dajesz pokaz jak to ma wyglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×