Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy kot to bezpieczne zwierzę dla dziecka?

Polecane posty

Gość gość
Ostatnio też kupowałam swojemu dziecku zwierzątko i doszłam do wniosku że najlepiej kupić fajnego kotka, wyczytałam na http://animalife.pl/ dużo ciekawych informacji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamerska żałosna idi0tka... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardziej się pytaj czy dziecko to bezpieczne zwierze dla kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki kot. Mój kot to niezły gnojek, ale jak przyniosłam dziecko do domu to nagle jakby "spoważniał". Nawet razem spali na łóżku. Oczywiście pod nadzorem. Teraz dziecko ma 2 lata i żyć bez siebie nie mogą. Jak w domu nie ma dziecka, to kot płacze, jak kot pójdzie na baby to za nim płacze dziecko :). Od małego uczyłam syna, jak ma się obchodzić ze zwierzętami, wszelkie próby dręczenia spotykały się ze zdecydowaną reakcją. Nienawidzę ludzi, ktorzy pozwalają dziecku dręczyć zwierzęta, a jak zwierzę ugryzie, to jeszcze od nich dostaje (pozdrawiam szwagierkę kretynkę:)). Dla pewności możesz wziąć kota rasowego. Rag dolle, norweskie, brytyjskie i main coony cieszą się dobrą opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne. Poczytaj sobie to i będzie dobrze ;) okocie.pl/kot-dziecko-przygotowac-zwierze-nowego-malego-domownika/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepelnosprawny optymista
jaa mam corke 3 letnia.. mamy kota i psa i coreczka idealnie sie uczy obowiazow.. a z kotem robi co chce ale nie meczy go tylko uwaza ze musi go polozyc spac. nakamic itp.. moja corka mi nawet pomaga uladac drzewo do omina bo jestem niepelnosprawny w wyniu udaru rdzenia kregowego.. wiec czy kot to bezpieczne zwierze? zalezy od dziecka i kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak, należy jedynie skupić się na jego tresurze (bo koty również można kilku rzeczy nauczyć!). Mi na przykład pomogły eksperckie teksty ze stron pokroju http://okocie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj zależy jakie dziecko z racji że mieszkam na wsi to praktycznie zawsze jest u mnie jakiś piesek kotek jeden odchodził drugi przychodził ja chyba byłam dość delikatna w stosunku do zwierząt ale za to moja młodsza siostra jak miała 3-4 lata i w tym czasie mieliśmy kilka kotów które zazwyczaj były na podwórku oprócz jednego kociaka (kotki) bo ją i jej rodzeństwo kotka w pewnym momencie przestała karmić miały może nie cały miesiąc nie mogliśmy trzymać w domu chyba 5 kotów na raz nawet kociaków to zostały w oborze na sianie gdzie kotka się okociła a my chodziliśmy je karmiliśmy ale że to był październik - listopad 4 z nich po krótkim czasie nie przeżywały prawdopodobnie zamarzły albo coś załatwiło je i została tylko ta kotka jedna najwidoczniej była (i jest) najsilniejsza to ją już wzięliśmy do domu żeby nie podzieliła losu rodzeństwa ojj miała ciężko z moją siostrą (i to nie tak że się będzie pilnowało wystarczy na chwilę się odwrócić) potrafiła nią rzucać po ścianach skoczyć na nią miałam wtedy też chomika i ta kotka lubiła siedzieć na szafce na której stała klatka z nim (dość wysoka ale siostra dosięgała) to potrafiła ją z niej zrzucić w pewnym momencie zaczęliśmy żartować że koty na prawdę mają siedem żyć - nadal mamy tą kotkę ma 5,6lat i ma się całkiem nie źle a te akcje z siostrą się zdarzały notorycznie wystarczyło tylko na sekundę wzrok odwrócić a weź wytłumacz 3 latce że nie wolno może zrozumie ale gdzieś to będzie miała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×