Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolnaona

Jakich kobiet szukają rozowdnicy

Polecane posty

Gość gość
Każdy się moze wiązać z kim chce. Od dbania o to, żeby dziecko nie czuło sie pokrzywdzone jest ojciec, a nie jego nowa partnera. Ona nic nie musi, jedynie może, jak sie ja ładnie poprosi xxxx Nic dodać nic ując. Prosto i na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dociera do twojego mózgu że to twoje błędy i postrzeganie tego dziecka jako problem i zachowek xxx Akurat takie postrzeganie dziecka przez parterka jest wynikiem stosunku partnera do niej. Zapraszam do poczytania tematów na tym forum które poruszają ten problem. Jeżeli facet jest mądry i potrafi pogodzic potrzeby nowej babki i potrzeby dziecka to NIGDY nie ma problemów. Natomiast jak potrzeby partnerki sa non stop spychane na dalszy plan, facet nie umie tego wyposrodkowac to naturalnym jest ze parterka zaczyna myslec o dziecku jako o przeszkodzie do lwanego szczecie. ZASADA JEST PROSTA": JAK OJCIEC PARTNERCA, TAK ONA JEGO DZIECKU. poczytajcie inne wątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Każdy się moze wiązać z kim chce. Od dbania o to, żeby dziecko nie czuło sie pokrzywdzone jest ojciec, a nie jego nowa partnera. Ona nic nie musi, jedynie może, jak sie ja ładnie poprosi xxxx Nic dodać nic ując. Prosto i na temat XX Oby los z was nie zadrwił i oby te dzieci nie musiały wam zmieniać pampersa na starość gdy wasze rodzone się na was wypną, bo wychowacie je na takie zimne suki jakimi wy jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" jak takie zachowanie partnerki ojciec ma naprawiać? Chyba że kopnięciem takiej partnerki w dopę " Nic dodać nic ując. Prosto i na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zaczynasz obrażać? Czy tutaj ktoś obrażał albo dzieci albo ich matki? Dyskusja byla w miare na poziomie dopóki się nie włączyłeś i już zaczyna sie wyzywanie i życzenie najgorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dociera do twojego mózgu że to twoje błędy i postrzeganie tego dziecka jako problem i zachowek xxx Akurat takie postrzeganie dziecka przez parterka jest wynikiem stosunku partnera do niej. Zapraszam do poczytania tematów na tym forum które poruszają ten problem. Jeżeli facet jest mądry i potrafi pogodzic potrzeby nowej babki i potrzeby dziecka to NIGDY nie ma problemów. Natomiast jak potrzeby partnerki sa non stop spychane na dalszy plan, facet nie umie tego wyposrodkowac to naturalnym jest ze parterka zaczyna myslec o dziecku jako o przeszkodzie do lwanego szczecie. ZASADA JEST PROSTA": JAK OJCIEC PARTNERCA, TAK ONA JEGO DZIECKU. poczytajcie inne wątki XX Ja jestem po rozwodzie i mam nowego partnera i on wie że najważniejsze są dzieci, i to jest dla niego naturalne że ich potrzeby stoją ponad jego. Jest dobrym człowiekiem i pomaga mi i nie uważam żeby moje dzieci były jakimś problemem, zawsze mówi damy radę i na prawdę potrafi spędzać miło czas z moim synkiem, podczas gdy ja go o nic nie proszę nawet, on tak sam z siebie. Tak samo moje dzieci jada do mojego byłego męza na wakacje i spędzają czas z jego nową żoną, starsza córka też dużo rozmawia z nią przez telefon i ja się cieszę że ma dobrą relację. A nie taką jak ja ze swoją macochą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Partnerka
zasada jest prosta": jak ojciec partnerce, tak ona jego dziecku. poczytajcie inne wątki xxxx zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakim poziome? Poziom podłogi w chlewie (moralnym) nazywasz Poziomem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci moga byc w sercu najważniejsze i można sobie je kochac najbardziej na świecie - nikt nie broni ALE jak sie chciało miec nową rodzinę to trzeba postępować tak aby partnerka czuła sie przynajmniej na równi ważna? Na tym to polega. Kumacie? Możesz se kochac dzieciak najbardziej na swiecie ale musisz dac odczuc partnerce ze kochasz ja tak samo i jest tak samo wazna. Jak facet to potrafi to gwarantuje ze stosunek do dziecka nie bedzie zły. Jezeli dalej byłby zły - wtedy moge przynac - tak partnerka to głupia suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlicja
Na jakim poziome? Poziom podłogi w chlewie (moralnym) nazywasz Poziomem?? xxxx Internetowa altrusitka sie znalazła. Chętnie bym zobaczyła jakbyś kwiczała jakby Twoje dziecko nie miało na nową kurtkę, bo trzeba było zapłacić za coś jego dziecku z poprzdniego związku ;D;D Cos czuje, że byłaby błyskawiczna zmiania frontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci moga byc w sercu najważniejsze i można sobie je kochac najbardziej na świecie - nikt nie broni ALE jak sie chciało miec nową rodzinę to trzeba postępować tak aby partnerka czuła sie przynajmniej na równi ważna? Na tym to polega. Kumacie? Możesz se kochac dzieciak najbardziej na swiecie ale musisz dac odczuc partnerce ze kochasz ja tak samo i jest tak samo wazna. Jak facet to potrafi to gwarantuje ze stosunek do dziecka nie bedzie zły. Jezeli dalej byłby zły - wtedy moge przynac - tak partnerka to głupia suka xxxx AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zbieram śmieci po kimś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internetowa altrusitka sie znalazła. Chętnie bym zobaczyła jakbyś kwiczała jakby Twoje dziecko nie miało na nową kurtkę, bo trzeba było zapłacić za coś jego dziecku z poprzdniego związku ;D;D Cos czuje, że byłaby błyskawiczna zmiania frontu No oczywiście, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zbieram śmieci po kimś Masz na myśli dzieci z poprzednich związków? Idąc ta logiką. Można byłoby tak powiedzieć, wiec uważaj bo mozesz zginąc od własnego miecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zbieram śmieci po kimś xxxx Ale że kto ? Że te dzieci? ;D;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci moga byc w sercu najważniejsze i można sobie je kochac najbardziej na świecie - nikt nie broni ALE jak sie chciało miec nową rodzinę to trzeba postępować tak aby partnerka czuła sie przynajmniej na równi ważna? Na tym to polega. Kumacie? Możesz se kochac dzieciak najbardziej na swiecie ale musisz dac odczuc partnerce ze kochasz ja tak samo i jest tak samo wazna. Jak facet to potrafi to gwarantuje ze stosunek do dziecka nie bedzie zły. Jezeli dalej byłby zły - wtedy moge przynac - tak partnerka to głupia suka xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Jestem nową partnerką i podpisuję się całą sobą pod tymi słowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ci faceci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta która wiesza się na dzieciatym facecie to odpad. I jak widać z dyskusji w tym wątku - zazwyczaj dla pieniędzy. A faceta, mimo tego całego swojego bogactwa, na nic lepszego nie stać już. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy więęęcej
Ja żałuję, że związałam sie rozwodnikiem z dzieckiem. Nie idzcie ta drogą - naprawdę już lepiej być samemu. Najgorsze jest to, że jak w takim układzie dasz komuś dłoń, to pożre ci całą rękę. Raz odrobisz z dzieckiem lekcje bo akurat matka czy ojciec nie maja czasu to od razu odbierane jest to jako deklaracja, ze bedziesz to robic codziennie. Raz zgodzisz sie zamienić film w kinie na film dla dzieci w 3D aby isc w 3, to dla faceta staje sie oczywiste ze nastepnym razem tez idziemy w 3 na potwory i spółka. SYF SYF SYF. Zmarnowane lata. Jedyna szansa zeby od poczatlu ustalic, najlepiej na pismie zasady. Ja tego nie zrobiłam i zostałam pożarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta która wiesza się na dzieciatym facecie to odpad. I jak widać z dyskusji w tym wątku - zazwyczaj dla pieniędzy. A faceta, mimo tego całego swojego bogactwa, na nic lepszego nie stać już xxxx Nigdzie w tym wątku nie ma, że dla pieniędzy - nadintepretacja na własne potrzeby argumentacyjne. Zaprzeczasz samemu sobie. Najpierw mowisz ze odpad, a potem ze nie stac faceta na cos lepszego? Blad logiczny. Bo ze zdania "ze kazda taka to odpad" wynika z tego ze facet powinien byc do konca zycia sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza19898
To jakim odpadem była biologiczna matka ojca, ze ojciec zamienił ja na mniejszy (a i tak duży) odpad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Jedyna szansa zeby od poczatlu ustalic, najlepiej na pismie zasady. Ja tego nie zrobiłam i zostałam pożarta. " Interes nie wyszedł. Bywa. "Bo ze zdania "ze kazda taka to odpad" wynika z tego ze facet powinien byc do konca zycia sam. " BINGO! Jak sie nie nadawał do życia z jedną - to z tobą się nada? "To jakim odpadem była biologiczna matka ojca, ze ojciec zamienił ja na mniejszy (a i tak duży) odpad?" To tylko potwierdza tezę że facet gustuje w odpadkach. Ale już ktoś nawet śpiewał że "facet to świnia" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nu co odpadki? Co tak nagle zacichli? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w czym problem, że te odpady traktuja dzieci jak odpady skoro same sa tak traktowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem tezy, że nowa partnerka jest odpadem. Jak juz to odpadem jest ojciec i jego przychówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie - odpadem są ludzie ludzie po rozwodzie co najwyzej - jak sie juz upieracie na taki ton, a nie nowi partnerzy - oni robia laske ze biora rozwodnikow i czasem jeszcze dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkreślam : ŁASKĘ robią, nie laskę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie bardzo rozumiem tezy, że nowa partnerka jest odpadem. Jak juz to odpadem jest ojciec i jego przychówek xxx to dlaczego wielka dama "nowa partnerka" zbiera te odpady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni robia laske ze biora rozwodnikow i czasem jeszcze dzieciaka xxx łaskę? czy robieniem łaski jest trzymanie się za wszelką cenę pazurami rozwodnika i plucie na jego byłą i ich dzieci??? trochę godności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę godności to niech ma ek żona i niech nie dzwoni do byłego męża z byle pierdołą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×