Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem zażenowany współczesnymi kobietami

Polecane posty

Gość gość
no wspólczuję ci biedny misiu, taki porządny, a co rusz znajduje się wbrew woli w łóżku z wyuzdaną studentką albo nagle sie orientuje, ze jakieś ladaco trzyma jego penisa w gębie :D jestem atrakcyjną kobietą, faceci są znacznie bardziej natarczywi od kobiet, a jakoś nie zdarza mi sie, żebym znalzała się w łózku jakiegoś chłopa zdziwiona, że nie jestem w kościele. To ty masz problem skoro stale lądujesz w sytuacjach, w których rzekomo nie chcesz być, a nie współczesne kobiety.. Ktoś cię potraktował instrumentalnie? B***h, please.. Kobietom zdarza się, to bez przerwy i to nawet w wieloletnich związkach, gdy okazuje się, ze facet tak naprawdę nie kochał, nie traktował powaznie i tylko czas zabijał, a ten szaty rozdziera po jakimś romansie.. Beznadziejny przypadek: nie nadajesz się ani dla latawicy, bo jej zycie zatrujesz swoimi kompleksami i wpędzając ją w poczucie winy z powodu, twoim zdaniem, zbyt duzej swobody seksualnej, ani dla cnotki, bo po co jej taka kanalia z podwójną moralnością, co nie wymaga niczego od siebie, ale od innych, to już ho ho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mamy pokolenie młodych k***wek, niestety:-( osobiście znam moze ze dwie laski które zachowują sie jak należy, nie lecą na pierszego lepszego gościa co je do samochodu zaprosi na tylne siedzenie. Reszta to dno:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No człowieku swój do swego ciągnie. panny wyczuwają, że jesteś łatwą dziwką, mogą cię bez problemu przelecieć, to przelatują, a potem kopa w dupsko i następny. Porządnym mężczyznom takie rzeczy się nie zdarzają, a nawet jak dostanie taki propozycję, to grzecznie, acz stanowczo odmówi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elenkaa
Zgadzam się z Silene, taka jest prawda to tyczy się również mężczyzn, bo tych teżmożna podzielić na tych łatwiejszych i tych normalnych którzy nie korzystają z każdej nadarzającej sie seksualnej okazji. POZDRAWIAM:-) dawno tu nie zaglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie was wypuścił jakiś koniotrzep. Nazmyślał sobie i się cieszy na przerwie w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny autor... Jest na siłę zaciągany do łóżka przez wyuzdane studentki i wbrew woli znajduje się z tymi dziewczynami w łóżku :D Również wbrew jego woli te dziki kobiety wkładają sobie jego penisa do buzi :D Ja no stop jestem nagabywana prze nachalnych i napalonych facetów ale jakoś nigdy mi się nie zdarzyło znaleźć w sytuacji, w której bym się znaleźć nie chciała. Wystarczy stanowczo mówić NIE. Gdybyś był taki porządny to bys grzecznie mówił tym dziewczynom, ze nie jestes zainteresowany. A Ty idziesz z taką do pokoju studenckiego i nie wiadomo jakim cudem leżysz z nią w łóżku :) Może kładziesz się do tego łóżka bo taki zmęczony jesteś :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijajac juz fakt ze autor to zwykly dymacz k***w,to prawda jest ze mlode dziewczyny swoje puszczalstwo tlumacza potrzebami seksualnymi.Mam do nich pytanie,jak chce wam sie sikac to lejecie po nogach?Nie?To nie wystawiaj d**y jak cie zaswedzi,tylko sie sama podrap.Jestesmy ludzmi a nie zwierzetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, jakbys był taki porządny to po prostu podziękowałbyś za bliższą znajomość z taką dziewczyną i poszedł w swoją stronę. A Ty korzystasz, puszczasz się z tymi dziewczynami...aha i "niespodziewanie" orientujesz się, że dziewczyna robi ci loda :O ? Jak na kogoś kto tak stoi na czele obrony moralności zbyt często znajdujesz się w sytuacjach, w których NIBY znaleźć się nie chcesz. Jesteś zwykłym rooochaczem i co gorsze hipokrytą i obłudnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.25 - ale co jest takiego złego w seksie, że niektórzy (tacy jak ty) się go boją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest napisane ze sie go boje?Korzystam z moim mezem ile sie da .Tu nie chodzi o strach tylko o szacunek do siebie.Jak dziewczyna sie szanuje to i facet ja inaczej bedzie traktowac.Mialam puszczalskie kolezanki i zadna nie ma szczesliwego zwiazku,partnerom najpierw nie przeszkadza ich przeszlosc,ale pozniej zaczynaja sie wyzwiska,zdrady,mechaniczne traktowanie.Nie przeszkadza mi libido kobiet,ale rob to ze stalym ,kochajacym partnerem.Moze jestem zacofana w tym temacie,ale nie potrafilabym isc do lozka z dopiero poznanym facetem.Obrzydzaja mnie tacy faceci jak i kobiety,przypomina mi to suke w rui,musi dac i tyle.Mam w pracy kolezanke,ktora tez zawsze miala potrzeby,teraz jest 3 rok z chlopakiem,ona zaczyna mowic o slubie,on nie chce o tym slyszec,bo jak to powiedzial,jedne sa do zaliczania drugie do hajtania.Zwiazek sie sypie,ona nic nie moze zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka laska jest gorsza od prostytutki,bo daje za darmo i jeszcze udaje swietoszke.Prostytutka przynajmniej sie nie kryje ze jest d***** i za sex bierze kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silene dziś No człowieku swój do swego ciągnie. panny wyczuwają, że jesteś łatwą dziwką, mogą cię bez problemu przelecieć, to przelatują, a potem kopa w dupsko i następny. Porządnym mężczyznom takie rzeczy się nie zdarzają, a nawet jak dostanie taki propozycję, to grzecznie, acz stanowczo odmówi i tyle. x Czyli porządny facet będzie samotny i zostanie prawiczkiem co najmniej do 30. Fajnie nie ma co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja gdzies piszę że korzystam z pierwszej lepszej! NIE! Więc przestańcie insynuować! Ja nie korzystam, jestem w zwiazku z dziewczyną która na początku jest świętoszką a potem nagle wychodzi szydło z worka za każdym razem! Nigdy nie przespałem się z jakąś napaloną nimfomanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja gdzies piszę że korzystam z pierwszej lepszej! NIE! Więc przestańcie insynuować! Ja nie korzystam, jestem w zwiazku z dziewczyną która na początku jest świętoszką a potem nagle wychodzi szydło z worka za każdym razem! Nigdy nie przespałem się z jakąś napaloną nimfomanka! <><><> a to przypadkiem nie ty dodałeś te posty o tym, że laski robią ci laskę przed pierwszą randką i że wylądowałeś ze studentką w łóżku po 15 minutach znajomości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf78 Przecież napisałem że wylądowałem w łóżku ale nic nie było bo nie pozwoliłem! A z tym lodem to było tak że dziewczyna się do mnie dobierała a ja dałem się ponieść bo myślałem że ona tylko tak dla mnie i to była pierwsza dziewczyną z którą było coś więcej niż pocałunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1)Przecież napisałem że wylądowałem w łóżku ale nic nie było bo nie pozwoliłem! 2) A z tym lodem to było tak że dziewczyna się do mnie dobierała a ja dałem się ponieść bo myślałem że ona tylko tak dla mnie i to była pierwsza dziewczyną z którą było coś więcej niż pocałunek. <><><> 1) A jakim cudem wylądowałeś z nią w tym łóżku ? 2) Czyli nie protestowałeś :D ? Czyli jesteś tak samo łatwy jak te dziewczyny co rozkładają nogi na prośbę, niczym się nie różnisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa jest prosta- porządny przyciąga porządne, a innym pozostały smętki na kobiecych forach. Facet z klasą nie musi się tak frustrować, bo żyje w zupełnie innym środowisku i zadaje się z innym typem kobiet... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdujesz dziesiątki wytłumaczeń na swoją łatwość (bo jak inaczej nazwać to, że pozwoliłeś dziewczynie na zrobienie ci przyjemności oralnej), jednocześnie dziwiąc się, że istnieją tysiące łatwych kobiet- a może one też mają takie same wytłumaczenia typu "dałam się ponieść", "to była dla mnie pierwsza taka sytuacja" itd., itd hipokryzja z ciebie wychodzi wszystkimi porami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi się zdaje, ze autora tego wątku rzuciła dziewczyna:) Skąd bierzesz te wszystkie napalone na ciebie laski? Zdaje mi się, ze z fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jak tam autorze minął dzień? czy jakaś lafirynda zrobila ci podstępnie loda na wykladzie pod ławką albo wskoczyła na dzidę w tramwaju, gdy spokojnie czytałeś Biblię? jak w ogóle udalo ci sie wrócic do domu i przedrzeć się przez te hordy napastujących cię wygłodniałych dzi..ek na ulicach:D pewnie jesteś wykończony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy jakaś lafirynda zrobila ci podstępnie loda na wykladzie pod ławką albo wskoczyła na dzidę w tramwaju, gdy spokojnie czytałeś Biblię? jak w ogóle udalo ci sie wrócic do domu i przedrzeć się przez te hordy napastujących cię wygłodniałych dzi..ek na ulicach" <><><> hahahahha :D genialnie to opisałaś siostro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) "Ja jestem zażenowany tym że niektóre kobiety są łatwe. Ze wystarczy napisać że ma się ochotę na nia a ona już rozkłada nogi." 2) "Czy wy nie rozumiecie że facet ma czasami jek jest młody ochotę się zabawić ale po jednym czy drugim razie większości przechodzi ochota i chcą normalną dziewczyne, która nie bzykała się dla zakładu albo pijana w klubie." <><><> A teraz popatrz na siebie hipokryto :) 1)Laska nawet nie musiała się wysilać, na pierwszej randce rzuciła ci propozycje, że zrobi ci loda a Ty już chętnie wsunąłeś jej gołego kootasa do ust i tłumaczysz to tym, że "dałeś się ponieść". 2) To wam wolno a kobietom nie ? Może młode kobiety też chcą się za młodu wyszaleć a potem wolą sobie znaleźć porządnego, takiego który nie wsadza koootafona obcej lasce na pierwszym spotkaniu do gęby :D Jesteś beznadziejnym przypadkiem autorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta chora kobieta jeszcze do mnie pisała że do niego wróciła i że nigdy mnie nie kochała a jeszcze w dzień rozstania pisała że mnie kocha i że tylko ja i że chce się ze mną kochać! No k***a mać,nie mam siły bo ona teraz jest z nim a mnie ma w d***e i zawsze miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ! Napisz w końcu czy dziś jakaś wygłodniała samica mająca ochotę na twoją fujarę zgwałciła cie oralnie ? A Ty jako biedny męczennik i potencjalny zakonnik wołałeś gdy cie stawiała lache "a kyszszsz szaatanie !" "ludzie pomocy !!!" :D :D HAHAHHAHAHAH BO SIE POSIKAM Z TEGO FRAJERA AHAHAHAHHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
była z nim 3 miesiące i dwa lata czekała na powrót!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa lata czekała na powrót! xxxx cierpliwość to cnota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nawet troche smieszy jak facet przezywa, ze zostal wykorzystany. Mowi sir trudno i zyje dalej, sam dales d**y bo byles naiwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostałem ukarany za to że byłem za dobry, na zakończenie dodała że kobiety zawsze będą miały mnie w d***e i że jest jej mnie żal. To było jakby mi ktoś napluł na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"że kobiety zawsze będą miały mnie w d***e " <><><> a te gwałcące cie oralnie w ustach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf78, odnoszę wrażenie że jesteś jakimś niewyżytym facetem nie rozumiejącym co się do niego piszę! To że dziewczyna się do mnie na pierwszym spotkaniu dobiera jest dla mnie uwłaczające i mnie obraża i ja wychodzę, jestem zażenowany tym że większości wystarczy pokazać kluczyki od samochodu a one rzucają sie jak w rui. O to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×