Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem zażenowany współczesnymi kobietami

Polecane posty

"To że dziewczyna się do mnie na pierwszym spotkaniu dobiera jest dla mnie uwłaczające i mnie obraża i ja wychodzę" <><><> Jakoś nie stosujesz tej zasady w praktyce skoro jednak wyciągnąłeś parówę jej do ssania na pierwszej randce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ja tak k***a mać napisałem, nie denerwuj mnie. Uprawiałem seks oralny tylko ze swoją dziewczyną , nikim poza tym. Jedna taka po imprezie na którą z nia poszedłem u siebie w mieszkaniu zaczęła się ze mną całować i naglę włożyła rękę co mnie zirytowało bo ona usilnie chciała! Jak dla mnie to zero bo znaliśmy się tydzień. Z ciebie to jest chyba jakiś onanista erotoman bo co post to coś o oralu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2014.11.20 Prawie każda młoda daje d**y,niezależnie od wyglądu i charakteru. Po prostu żałosne, na fb wyrwać coś takiego to żaden problem. Myślę sobie normalna dziewczyna, spotykamy się i jest miło aż nagle ona któregoś razu zaczyna się do mnie dobierać, seks jak z rasową k**wą, w łóżku demon, pieprzyła sie bez opamietania" A spojrzałes kiedyś autorze w lustro? Bo jesteś nie mniejszym k******rzem niż ona - ona przecież sama ze sobą w tym łóżku nie była. Twoja moralność to też dno, tylko nie widzisz drzazgi we własnym oku. Ja też trafiam na takich jak Wy, ale ja z nimi do łóżka nie chodzę, bo nie mam takiej k*******ej natury jak Wy, tylko się szanuję. Jesteś zwykłym hipokrytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf78, oficjalnie stwierdzam ze jesteś idiotą erotomanem który nie potrafi czytać. Ja szukam normalnej kobiety a co jedna to odpierdala większą manianę. Jedną taką na oczy raz widziałem , na fb z nią gadałem a ona do mnie czy mam na nia ochotę, no kurwa mać, w dupę węża! Co to ma być! Czy ja gdzieś napisałem żę bzykam wszystko co się rusza! NIE! To nie insynuuj. Seks uprawiałem tylko ze swoją dziewczyną oraz dwiema kolejnymi a w międzyczasie wychodziły sytuacje w których działy się dziwne rzeczy bo potencjalne partnerki okazywały się, puszczalkimi lafiryndami które jak nie ze mna to z kimś z przypadku, a największą była moja była dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uprawiałem seks oralny tylko ze swoją dziewczyną , nikim poza tym. " <><><> To na pierwszej randce była już Twoją dziewczyną :D ? Tutaj zacytuje twoje słowa : "że laski jak mnie widza to widzą we mnie księcia z bajki dlatego obciągają mi przed pierwszą randką?" Strona 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja szukam normalnej kobiety a co jedna to odpie**ala większą manianę." <><><> Kobiety też chcą normalnych facetów a nie męskich dzi/wek wpychających fiooota laskom na pierwszym spotkaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.11.20 - Ależ Ty mądra, ho, ho! Szkoda tylko, że mądra inaczej i posługujesz się sterotypami. Ja czasem chodzę po imprezach, bo lubię potańczyć. A niby gdzie mam to zrobić, jak nie na imprezie - przed wejściem do klatki czy na trawniku? I to nie znaczy, że jestem puszczalska, nie sypiam z poznanymi tam facetami, tylko też szukam kogoś na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wypowiedź pani powyżej,lubię tańczyć,nie znaczy puszczać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2014.11.20 Autorze jak lecisz na lampucery, to masz za swoje. Ja natomiast jestem zażenowana współczesnymi facetami. Żeby było jasne nie mam na myśli Ciebie autorze". A ja owszem, mam go na myśli, bo on się niczym nie różni od kobiet, na które tutaj wylewa pomyje. Hipokryta do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×