Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szlachetna paczka

Polecane posty

Gość gość
Ludzie czemu jesteście tacy zazdrośni, są ludzie co chcą pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takim rodzinom co maja od 5 dzieci w zwyz to mogę tabletki antykoncepcyjne wyslac co najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie pomagam potrzebującym, ale NIGDY biednym rodzinom wielodzietnym. No sorry, jak można zgotować dzieciom taki los - 12 czy 13 dzieciaków w 1-2 pokojach, żyją z tego co dostaną z zasiłku, ani matka ani ojciec do pracy nie pójdą tylko klepią następne dzieciaki...To jest dla mnie patologia, mogłabym pomóc tylko i wyłącznie w przypadku gdyby zbierali na sterylizację :O Co innego samotni rodzice albo dzieci niepełnosprawne - im zawsze chętnie pomogę, ale bezmózgie dziecioroby trzeba tępić!!!! Nie mam tu na myśli oczywiście rodziców, których STAĆ na utrzymanie choćby i 20 dzieci, ale ta chodząca wielodzietna bieda to dla mnie koszmar i pomaganie im to złe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą być używane rzeczy mam tu opis rodziny z dolnego śląska Kod rodziny: DOL-1100-403623 "Brakujące sprzęty gospodarstwa domowego: Kuchenka gazowa( może być używana w dobrym stanie), Rodzina ma bardzo starą i zniszczoną kuchnię gazową. Laptop, nie koniecznie ale dzieci nieśmiało wspominały o laptopie,ponieważ nie mają w domu komputera. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i dlatego trzeba zemścić się na dzieciach żeby nic nie dostały :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończcie już pierdolić o tym przekręcie bo mi sie rzygać chce. nabijanie kabzy siódemce i innym skórwysynom. chcesz komus pomóc to sie kurwa rozejrzyj dookoła z pewnością jest ktoś kto potrzebuje pomcy i nie trzeba mu jej wozić akurat przez całą polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie mścić się na dzieciach, tylko odbierać je niewydolnym wychowawczo dzieciorobom i umieszczać w odpowiedzialnych rodzinach zastępczych, które zapewnią im normalne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover śmieszna jestes wulgarna prostacka istoto :o możesz wybrać sobie rodzinę z twojego miasta i dostarczyć osobiscie rzeczy do magazynu centralnego szlachetnej paczki też w twoim mieście i nikt nie wozi wtedy niczego przez pół Polski poczytaj, zainteresuj się, a nie pierdziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej okolicy po SP prosi małżeństwo ona 34 lata on 68 maja 4 letnia corke, gdzie kobieta jest upośledzona sluchowo. Oboje nie pracują, on nie może bo jest kur...bliski 100!! A dziecko na świat powolal. Patologia w białych rękawiczkach, współczuję tej malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbierac je w ramach szlachetnej paczki oczywiscie :o paczka to podarunek także dla dziecka które niczemu nie jest winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gameover brudny parchu idź zrób laskę swojemu pijanemu ojcu bo cię twoich 9 młodszych braci z Downem ubiegnie :D A kretynka to cię wysrała, gnido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w*********j trolu. co ty k***a partia faszystowska albo komunistyczna jesteś żeby rodzicom dzieci odbierać i decydować jakie warunki i wychowanie są dla nich dobre? wypierdlaj ty k***a trolu j****y stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na chuj sie tak spuszczasz skoro masz zdanie jak wyżej na temat takich dzieci? chciałabyś przygarnąc takie i im to wypominac codziennie ku lepszemu samopoczuciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto normalny naklepie 11-12 dzieci na dwóch pokoikach i potem żebra w szp. Zamiast sie je'bac jak króliki oboje poszukali by pracy,ale po co skoro dostana od państwa wiecej niż by oboje zarobili. Tabletki antykoncepcyjne to koszt z 30 zl miesiecznie,a są i tańsze. Chyba to mądrzejsze rozwiązanie niż je'banie sie bez zabezpieczenia na potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cołko prowda
Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy; dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich, dzień, który już każdy z nas zna od kołyski. a w praktyce piejo kury piejo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może lepiej je eksportować dla ich dobra do niemiec albo szwajcarii? to byłby niezły interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj masz rację piejo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale robienie takim rodzinom prezentów to zachęta do dalszego płodzenia. Jakby nie dostawali pomocy, to by się nie rozmnażali. a tak, dziś dasz rodzinie z 10 dzieci, a za rok będziesz wyprawkę szykowała dla 11tego maluszka... zgadzam się, że takiej patologii nie należy pomagać. Ja pomagam osobiście jednej osobie, samotnej matce z 2 dzieci, w tym jednym wymagającym rehabilitacji. To jest trudna faktycznie sytuacja, ale nie z winy niczyjej, każdemu się mogło zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma na opał to sie du*pcza pod stara zatechla koldra na okraglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bliźniego swego jak siebie samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siódemka wypłynęłaby na międzynarodowe wody. ci którzy ich tankują i ubezpieczają również. w końcu mamy już doświadczenie w eksporcie żywego towaru. NIc nie stoi na przeszkodzie żeby robic to już z dziećmi. I tak wyjadą przeciez:D A polska patologia niech dogorywa. zapierdalać będą emigranci ze wschodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez rozumiem pomoc ludziom starszym którzy maja ciezko,bądź gdzie w rodzinie naprawdę wydarzyla sie tragedia,śmierć rodzica,choroby..sa rodziny gdzie Np.maz zmarl kilka lat temu a teraz kobieta zachorowala na białaczkę i ma 2 dzieci,żadnej rodziny do pomocy.to są ludzie którym nalezy pomoc,a nie leniwym dzieciorobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty pewnie zmarłabyś przy drugim porodzie. ktoś musi dzieci rodzić jak ty nie jesteś zdolna do tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leniwym w stosunku do pracy,bo juz w kwestii samego stosunku to nic tylko ku"rwa medale dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaków już wydoili kredytami. Sciągną z BRIKSU troche młodej krwi z naiwną wiarą w kapitalizm i zapałem do pracy i brania kredytów to im sie zbilansuje wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gameover a ty co ku"rwa urażona je"baka? Naklepalas dzieci a teraz prosisz o buty i kurtki w szp? Bo masz tylko 430 zl na osobę,juz po oplatach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że jak ktoś ma kilkoro dzieci to jest to dla ciebie równoznaczne z brakiem zapału do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli czytam ze ktoś ma 12 dzieci,baba nie pracuje,a facet na pól etatu za marne grosze no nie ma perspektyw na lepsza prace,to tak to jest dla mnie równoznaczne z brakiem zapalu do pracy,tacy ludzie maja zapal tylko do mnożenia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×