Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szlachetna paczka

Polecane posty

Gość gość
Ja mam jedno dziecko,moze zdecyduje sie na drugie i na tym koniec i zapewnie im lepsza przyszlosc niż siedzenie w 14 osób na 2 pokoikach i żebranie o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ile kosztuje sterylizycja psów i kotów? czyli tak. sterylizujemy ich a później niech odrabiają koszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcee cie straszyć ale twoja przyszłość w znikomym stopniu zależy od tego ile masz dzieci a nawet jaki jest przysrost naturalny. chociaż wydaje mi sie, że naturalny przyrost z racji definicji powinien yć dodatni ale w końcu matematyki i biologi nie studiowałem. może kiedys było nas 150 mld a teraz zostało juz tylko siedem. nie wiadomo. nauka ma jeszcze wiele nieodkrytych tajemnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sterylizacja na koszt państwa to i tak taniej niż miesięczne zasilki dla nich przez wiele lat, pieniądze dawane dla dzieciorobow przydaly by sie bardziej chorym ludziom i rodzinom które spotkaly tragedie, a nie ludziom którzy z braku laku rozmnazaja swoje leniwe geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gameover nie p*****l. Ziemia już się przeludnia, im mniej ludzi się będzie rodzić tym lepiej. Masowe sterylizacje już się odbywają w Indiach i Chinach-oficjalnie, w wielu państwach również EU nieoficjalnie, ja to popieram i w d***e mam twoje marne zdanie. A teraz wracaj do łóżka bo twojej starej wypadła macica po 15-ym porodzie a ojciec chce z*****ać więc nadstawa dupsko cwelu i nie szczekaj już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sterylizacja psa i kota w moim regionie kosztuje 150 zl. Nawet jakby czlowieka kosztowala 6000 zl to i tak taniej niż utrzymywanie darmozjadów przez lata.jest wielu potrzebujących których wypadki losowe,choroby nie pozwalają żyć w miarę normalnie i to im sie należą te pieniądze.i koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak chcesz to rozwiazać logistycznie? w którym momencie zapadnie decyzja o sterylizacji i na podstawie jakich informacji? ktoś nie spłacił raty w banku-do sterylizacji? Co ważniejsze zgodnie z jakim prawem? gdzie ty pracujesz? w GUSie? nazywasz sie mengele czy jak? ponadto idąc tokiem twojego rozumowania to jak kogoś nie stać na leczenie to niech też zdycha. Chuj mnie to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli przymusowa sterylizacja. No ok. Powiedzmy, że mamy kolejny kryzys. Wiesz co to kryzys i czym jest spowodowany czy jest i to pojęcie obce? to byłoby dziwne bo nawet najbogatszych ratuje sie dotacjami publicznymi. Konkretnie właścicieli banków. Ale był taki moment, że ci ludzie nie dośc, że byli bankrutami to jeszcze byli zadłużeni po uszy. Należy ich wysterylizować? czy może poczekać i dać im szanse. Ja bym ich sterylizował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co więcej każdy z polaków w ramach długu publicznego zaciągniętego w naszym imieniu przez państwo jest bankrutem. Co ja mówie. Każdy człowiek na tej planecie jest bankrutem wg oficjalnych danych finansowych. Dlatego pytam jakie dane posłużą do weryfikacji kandydatów do sterylizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie choroba to cos na co nie mamy wplywu i takim ludziom nalezy sie pomoc finansowa. Na liczbe dzieci ma sie wplyw,antykoncepcja dostepna jest wszedzie. Nie mam nic do rodzicow ktorzy maja 10 dzieci i potrafia ich sami utrzymac,zapewnic im przyszlosc ale mam do takich którzy utrzymują sie dzięki dzieciom(za zasilki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie utrzymujesz sie sama. Jedziesz na kredycie całe życie. chociaż być może o tym nie wiesz. Ponadto hipotetycznie zakładam, że gdzieś tam żyje sobie jakaś rodzina wielodzietna, nie mają pracy i nie chcą pomocy. Istnieje taka mozliwośc sama przyznasz. Ich też sterylizować? Zastanów sie nad odpowiedzią bo zaczynasz mi działać na nerwy. Albo jesteś kretynką albo propagujesz na łamach tego forum faszystowskie metody co póki co jeszcze jest karalne oficjalnie. Chociaż podejrzewam, że nie długo. NIe zmienia to faktu, że dla utrzymania pozorów mogą cie jeszcze przyskrzynić. Stracisz prace, dziecko pójdzie do rodziny zastepczej a ciebie podda sie sterylizacji w ZK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sterylizacji powinni byc poddani ci ktorzy maja 3 dzieci i nie potrafia ich utrzymac...po to by nie trzeba bylo utrzymywać wiecej ich dzieci.jakby pozabierali tym dzieciorobom zasilki to moze inni by zmądrzeli i nie zapewniali swoim dzieciom życia za wyzebrana kase, w mieszkankach max 45 m2 gdzie nawet wiezniowe w celach wiecej metrażu od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie ma prawa, które pozwala sterylizować kogokolwiek bez jego zgody. Rozumiesz to? krótko mówiąc namawiasz publicznie do przemocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli rodzina jest wielodzietna i nie wyciaga lap po pomoc to ok,a nie kiedy z moim podatkow musze utrzymywać nierobów których jedynym zajęciem jest sex zakonczony porodem. Wole swoje podatki przeznaczać na naprawdę potrzebujących a nie na nieodpowiedzialnych ru"chaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety nie ma prawa.moze kiedyś sie to zmieni. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli np taką afrykę powinni prawie w całości wysterylizować? jeżeli nie wykażą się odpowiednimi dochodami? bo niby jak inaczej stwierdzić czy moga utrzymać dzieci skoro te nadal zyją? WEŹ MI KURWA POWIEDXZ JAK TO KONKRETNIE MA WYGLĄDAC anie "powinnosie to powinno sie tamto" co ja jestem twój lokaj albo reszta obywateli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę spac.. Dobranoc gameover.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie afryka interesuje,tam zresztą sytuacja jest inna bo nie maja antykoncepcji. Ja mam na myśli tylko Polskę bo tutaj utrzymuje nierobów. A skoro uwazasz to za przepis na życie to proszę naklep dzieci poki nie weszlo prawo sterylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nara gameover..dzieciorobie przyszly niedoszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie utrzymujesz kretynko. nie masz pojęcia jak funkcjonuje ten system. Ić sie k***a pchac z wieszakiem bo mi działasz na nerwy. ciebie powini wysterylizować za głupote. podejrzewam, że tołoby bardziej efektywne rozwiązanie. Kurwa co za klempa p*****lnieta.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty idz ku"rwa lepiej dzieci przykryć zapyziala koldra, moze jutro ktoś ci podeślę trochę czekolad dla nich żeby mialy trochę radosci z życia,a niedlugo wplyna zasilki,to kupisz im po paczku. Na zimę ktoś uszyje nowa koldre z patchworka i tak powegetujecie do lata.potem kolejny poród,becikowe wow.poszalejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Gameover nie p*****l. Ziemia już się przeludnia, im mniej ludzi się będzie rodzić tym lepiej. Masowe sterylizacje już się odbywają w Indiach i Chinach-oficjalnie, w wielu państwach również EU nieoficjalnie, ja to popieram i w d***e mam twoje marne zdanie. A teraz wracaj do łóżka bo twojej starej wypadła macica po 15-ym porodzie a ojciec chce z*****ać więc nadstawa dupsko cwelu i nie szczekaj już."" xxx a nie chciałbyś mi tego w twarz powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak sie skończy traktowanie ludzi jak psów? co wy myslicie, że jak ludzi będzie mniej to wam zostanie więcej do podziału?:D k***a łosie j****e. was też wysterylizują a może nawet poddadzą eutanazji. taka sterylizacja post factum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny powód jaki maja władze do ograniczania populacji to potrzeba zapanowania nad wszystkmi. to wszystko jest na zasadzie redukcji kadrowych. częśc motłochu sie zwolni żeby strajków nie organizowali reszta będzie bardziej wydajna tudzież pożyteczna w inny sposób. A już przymusowe sterylizowanie to zwykła zbrodnia. Jak ci za ciasno to se k***a sam zawiń kopyta p*****lcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gameover jakim trzeba byc cwelem żeby siedziec na babskim forum i pyszczyc na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem. ale pewnie zaraz mi powiesz. zresztą więcej szacunku. cwele nie rodzą dzieci. mają świadomość przeludnienia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie wysterylizowana kobieta to taki cwel. ale oczywiście ty pewnie zbyt duzo zarabiasz żeby cie to spotkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×