Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szlachetna paczka

Polecane posty

Gość gość
Biedne dzieci z rodzin wielodzietnych musza spac jak naleśniki jeden na drugim bo tatus wiecznie parzy sie z matka jak królik. Nalezy im wspolczuc (dzieciom) i kupić te p********e cukierki ze szlachetnej paczki, 14 kurtek, 14 par butow i k***a dobre mydlo z ph 5,5 dla matki bo miedzy jednym a drugim porodem nie zdąży sie nawet dobrze umyć i paczkę nici bo jej ciągle szwy na cipce pękają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo będziesz miała środki tylko na dwójke a tu trojaczki. Przykro nam proszę pani...Sterylizujemy. przecież nikt nie bedzie grzebał w materiale genetycznym zebys sie zmieściła w limitach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego urodzić trojaczki a co innego swiadomie rodzic dzieci rok po roku,wiedzac ze juz tym które są nie jest sie w stanie niczego zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś niedorozwinięta umysłowo. powinnaś zatem rozumieć, że rozmnażanie się to priorytet każdej zywej istoty wbudowany w instynkt, który funkcjonuje w strukturach naszego mózgu starszych niż gatunek jaki reprezentujemy. nie można warunkować rozmnażania warunkami życia. "świadome" rozmnażanie to hodowla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą obecnie mamy warunki lepsze niż kiedykolwiek nawet w najgorszych przypadkach. rozumiem, że wg ciebie nie powinno nas być na tej planecie. Jako gatunek powinniśmy wymrzeć. JAcyś nasi protoplaści powini byli sobie powiedzieć o ile umieli już mówić: to nie ma sensu. nie mamy warunków kotku. co drugie dziecko umrze przy porodzie większość reszty szlak trafi w ciągu kilku lat. nie ma sensu.NIE ROZMNAŻAJMY SIE. Mam pytanie: Z jakiej planety przyleciałaś i dlaczego chcesz zagłady ludzkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec bierz w lapy maczugę i z*********j do swojej jaskini bierz za kudly swojego dziecioroba i w*****aj jak prymityw wedle priorytetów,a potem podrzuć dzieciaki do sąsiadki moze je nakarmi .hehe Dla mnie mozesz miec i 20 dzieci aż ci c**a pęknie calkowicie tylko utrzymajcie ich za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Wenus k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra. to nie ma sensu. Jak mi powiesz, którą planetą od słońca jest wenus to sobie pójdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy jest zły i niedobry, i tylko wyciąga rękę po pomoc. W sytuacji kiedy ktoś choruje, to już jest spory problem... znalazłam rodzinę z mojej dzielnicy. Kobieta choruje, mocno, jeździ na dializy, troje dzieci z czego jedno z porażeniem mózgowym, jej mąż zmarł 2 miesiące temu. Nie jest w stanie pracować (i ona ostro się rozchorowała, i dziecko wymaga nieustannej opieki), same leki dla niej i syna i środki higieniczne kosztują dużo, proszą o jedzenie, kołdry, koce, środki czystośc*****eluchy dla chorego chłopca, kosmetyki pielęgnacyjne, ubrania i buty. Dopóki mąż żył, kobieta podejmowała kiedy mogła prace społeczne zlecone przez urząd pracy. Fakt że takich rodzin jest niewiele. Giną w natłoku tych wszystkich którzy "mimo starań nie mogą znaleźć pracy", albo wychowują dzieci "w wieku 21, 19 i 15 lat". Wielokrotnie "dzieci" w rodzinie są w takim wieku w którym ja mieszkałam i utrzymywałam się samodzielnie, zaznaczę że nie miałam bogatej rodziny która mnie sponsorowała ani mieszkania po babci. Ciężko znaleźć prawdziwie potrzebujących skoro większość rodzin "zmaga się z chorobą alkoholową", albo marzy o laptopie. Tak na to patrząc, też bym mogła usiąść i założyć ręce. Z mężem pracujemy głównie sezonowo, poza sezonem- dorywczo. Ale owszem, obecnie, patrząc na ten i poprzedni miesiąc, to dochody na osobę mam niższe niż w niejednej zgłoszonej rodzinie. Mieszkanie mamy drogie w utrzymaniu, było zapuszczone jak diabli- nie siedzę i nie narzekam że farba obłazi, że meble się rozpadają, tylko szlifujemy, malujemy i kleimy jeśli nie stać nas na kupno nowych sprzętów. Używane, ale sprawne meble czy sprzęty agd niejednokrotnie, przynajmniej w naszym mieście, można dostać za darmo. Rozumiem że ktoś jest niezaradny, ale właśnie tym się powinna zajmować opieka społeczna- pomóc, doradzić, pokazać jak szukać pracy, gdzie się zgłaszać, a przede wszystkim z takiego marazmu wyciągnąć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty myślisz, że masz jakieś swoje żeby nimi dysponować? w c***a was robia aż miło. sie nie dziwie, że w końcu dobrowolnie przystaniecie na masowe ludobójstwo z wami włącznie. Tłumacze, że wszystkie podatki ida na pokryie długu publicznego. Nie wierzysz? juz dawno zostaliśmy sprzedani. teraz zaczna nas kastrować żebysmy sie nie rozmnażali. ale oczywiście k***a was nie tkną. mają specjalną listę matek polek z kafeterii których nie wysterylizują i jestescie to właśnie wy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście idealne do hodowli. będzecie im rodzić kretynów podobnych do was samych. z czasem tak jak sie to stało z psami czy z kotami wyhoduja se różne odmiany: jedna bedzie idealna do robienia laski druga do anala trzecia do gotowania czwarta do prania. macie zapewniona przyszłośc...I wasze dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż za bardzo pyskujecie.Nic nie szkodzi. zrobi sie z was psy obronne albo na polowanie. może do walk. pies was jebał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Game Over musiała cie matka nie kochać i łac okropnie jak byłeś mały. Te wyzwiska to tez pewnie od niej słyszałeś. Ale żeby własne dziecko od cwelow wyzywać? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze ze nie przekazujesz tych parszywych genów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to ciebie matka od cwelow wyzywala. To jak teraz wyzywasz nas tutaj świadczy o tym ze tak matka ciebie wyzywala albo i wyzywa nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno,żebym traktował z szacunkiem ludzi, którzy byc może jutro przyjdą mnie ochoczo wykastrować.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale dzięki wam jest szansa na renesans eugeniki:) Wiecie co to jest eugenika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie elektorat drugiego hitlera. Tym razem zostanie wybrany w "demokratycznych wyborach":D Jak mam was nazywać? Aniołami śmierci? Jesteście za głupie i zapewne zbyt brzydkie na anioły. W dodatku poziom zindoktrynowania i zmanipulowania jaki reprezentujecie spokojnie kwalifikuje was na wystwę kynologiczna. Rozmawiałas kiedyś z szacunkiem z jakimś psem? Bo tego sie domagacie. Zeby traktować was jak zwierzęta. Wobec zwierząt nie przejawia się zbytniego szacunku. chyba, że mnie cos ominęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gameover co wiec p********z o populacji,zagladzie ludzkosci i wymarciu gatunku jak k***a sam nawet jednego dziecka nie masz,tylko sie dzieciorobami zaslaniasz,myslisz ze odwala za ciebie cala robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem. Może teraz po zabiegu sterylizacji weterynarze chadzają z psami na obiad albo drinka. No nie wiem naprawdę jak to wygląda. Nie sledze seriali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wlasnie szanuje zwierzeta,a ty sie k***a bierz za ratowanie populacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że nie mam dziecka nie znaczy, że chce zeby mi jakaś p*****lnięta w dekiel kretynka majstrowała z nożem przy jajach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw trzeba miec jaja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sie bierz. Najpierw chcesz sterylizować połowe społeczeństwa teraz mi każesz robić dzieci? co ja jestem? przynieś zanieś pozamiataj? C***a na śmietniku nie znalazłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z glupim sie na rozumy napewno pozamieniales. No bez jaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×