Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szlachetna paczka

Polecane posty

Gość gość
Poprostu jestes zalosnym,sfrustrowanym pajacem,który nie ma komu nawet dziecka zrobic,wiec woli truć na kafeterii,wylać swoje filozoficzne gadki szmatki o systemie i zaslonic brak jaj popierajacac n*******lanie 10 dzieciaków bez przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie tera jestem zły bo nie mam dzieci? pogubilem się...Az gwiazdy widze. mdleje fik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra. przyznam się. jestem homoseksualistom:) mam nadzieję, że nie grozi mi kastracja.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz z drugiej strony, że tak powiem, homoseksualiści nie powinni sie rozmnazac:classic_cool: tak myślę. oświećcie mnie co powinno sie robić z homoseksualistami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie homoseksualiści sa idealnymi kandydatami na mieszkańców ziemi przyszłości. Dzeci sie bedzie klonowało. faceci nie są fizjologicznie obciązeni koniecznościa nszenia potomstwa. sad wynika ich wieksza sprawnośc fizyczna.:) jak przestaniemy sie rozmnażać dymorfizm płciowy zniknie i zapewniam was, że więcej zniknie z waszej strony niż z naszej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mówiąc krótko i brutalnie staniecie się zbędne:) nikt nie będzie łożył na wasze fanaberie miesiączkowe i mała wydajność w pracy ze swoich podatków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i coś mi mowi, że tak sie własnie stanie. same sie az palicie do tego. juz nie będe wnikał z czego to wynika skoro nie z głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2323
a ja powiem tak...mam 33 lata,240 zl dochodu mc.21m2 z dziurawym dachem i dzirawym kaflowym piecem/mniejsza ze nie stać mnie na opal/nie mam pralki ,łazienki,lodowki,1 dziecko które chowa rodzina/byla,m mlodziutka,nieletnia,a tam maja warunki/i za żadne licho nikt mnie nie namowi do rozmnazania się,sama zdycham z głodu/lapek matki/,dorywczo to da się zarobić 20zl...za to kupa sasiadow ma duza ilość dzieci,nic nie robia i stać ich na wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku wysylam szlachetna paczke do samotnej kobiety Ma 40 lat, jest chora, nie ma nikogo do pomocy- bacia zmarla, matka wyjechala zagranice i zapomniała o niej Marzy sie jej kawa, herbata i toster. Serce mi peka jak o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kilku lat choruje na depresje i zspu ( po wypadku syna)co chwile przerywam leczenie bo nie stać mnie na leki.W lepszym okresie dorabiam robiąc prezentacje maturalne itp . Mam jedno nastoletnie dziecko i dochodu tyle co alimentów i jak się uda dorobić. Do mopsu nie pójdę bo oni zamiast pomóc zabiorą dziecko "psychicznej" matce, tym samym nie mam szans na SZP,czy ktos mi pomoże? Marzę o wykupieniu antydepresantów, obojętnie jakim telewizorze,a syn marzy o butach na wf i zimowej kurtce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniferka felka
Ja w tym roku organizuję paczkę wraz moją siostrami dla samotnej matki z czworgiem dzieci kupujemy ubrania i przybory szkolne z listy, jakieś zabawki, jedzenie, chemię :) Nie obchodzi mnie co kto o nich mysli. Dzieci to tylko dzieci, a mama ma niewygórowane potrzeby jak piżama i szlafrok :) więc do ogarnięcia. Kim bym się stała gdybym tu tylko wyzywała i psioczyła? Systemu sama jedna nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś wielodzietni odwrotnie na mnie działają wolę pomóc samotnemu rodzicowi z niepełnosprawnym dzieckiem czy starym samotnym ludziom, bo ich wy.....chał system, że dziś nie mają na nic a jak Jakaś Krycha która w d...pie miała szkołę, zawód i podjęcie pracy, a zaczęła od d...py strony i teraz co rok rodzi Jessicę albo Brajanka no to raczej w 90% sama zgotowała sobie i dzieciom biedę, tylko dzieci mi szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:26 mam to samo. Co innego samotni,schorowani,rodziny z chorym dzieckiem lub gdzie umarlo jedno z rodzicow a co innego dwojka nierobów klepiacych rok w rok dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie czytałam opis rodziny- pani B. wychowuje 7 dzieci: 23 l. K., 21l. S., 20l.P., 19l. A,18l. G,16l.J i 7l.K. Kto tu widzi siedmioro dzieci? Bo moim zdaniem przynajmniej połowa tych "dzieci" może już iść do pracy i dołożyć się do utrzymania rodziny :O Kto w ogóle kwalifikuje te rodziny?? Pracuję w miejscu gdzie mam kontakt z ludźmi skrajnie biednymi. I nie słyszałam, zeby którakolwiek ze znanych mi rodzin brała w tym udział. Za to jak czytam opisy tych rodzin to nóż mi się w kieszeni otwiera. PS. Najtańsze (refundowane) tabletki anty kosztują 2-3zł miesięcznie. Naprawdę- nawet ci bardzo biedni mogą sobie na nie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K/U/R/W/A JA MAM 5 DZIECI I JAK TO CZYTAM TO MNIE TRAFIA NIE DAŁABYM RADY Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ DZIECI LOGISTYCZNIE . jak niby 5 to już cyrk i ledwo ogarniam ,ale ja nie rodziłam rok po roku i było to świadome a tu 11 i komputera nie mają ,butów czy lodówki, mąż chory do pracy nie da rady iść ,ale 12 dzieciak w drodze nie jestem mega bogaczką pracowałam zawsze ciężko i do dziś praca i dom ale wiem jedno nie chcę więcej dzieci i nie wierzę że można mieć 12 z miłości bo jak oni w 2 to ogarniają jak?? to jest nie możliwe dzieci chowają dzieci . Jak w czymś takim mieć swoje ugruntowane zdanie , i to w 50 metrowym mieszkaniu MASAKRA ja wiem że jako matka 5 powinnam stać za wielodzietnością, ale ja w to nie wierze ,że można mieć świadomie12 , 13 dzieci , co do pomocy to jestem za czemu bo nie wierzę że oni sami wykarmią te dzieci , wiem ile one mniej więcej jedzą 3 razy więcej niż u mnie im idzie no to ja pytam jak?? musieli by zarabiać tak 20 tysięcy i wtedy jako taki poziom chyba??strasznie mi szkoda dzieci bo ja już taka jestem , empatyczna do dzieci nie lubię jak im się krzywda dzieje a głód to tylko ten zrozumie kto go zaznał . Dobra teraz możecie po mnie jechać jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
r/u/c/h/a/c/i/e/ się wszystkie soki tłuste lochy blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy byłby ktoś w stanie wysłać taka paczkę dla dwóch dziewczynek bardzo proszę matka nie jest alkoholiczka jest normalną kobieta ledwo koniec z końcem wiąże byłby ktoś w stanie jej pomoc tak prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest, że ludzie mają po kilkoro dzieci i nie pracują i nie mają z czego żyć? U mnie w zakładzie pracy ludzie składają się na łóżko i materac, bo rodzina śpi na podłodze. Jak to jest, że chłop z/r/u/c/h/a/ł 4 dzieci a nie zapracował na łóżko. Rzygać mi się chce , jak słyszę coś takiego. I teraz ja mam mu dawać swoje pieniądze, żeby on miał się na czym bzykać. Obrzydlistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim wieku te dziewczynki? i jaki roz ma matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pani z Mopsu wpisała na liste do szlachetnej paczki i mają przyjść na wywiad. Ale wątpie że mnie wezmą bo mam tylko jedno dziecko,brak nałogów,w domu czysto i sama sobie wszystko remontuje bo jestem osobą oszczędną więc źle nie wygląda. Pewnie znowu dostaną dziecioroby co mają dwie lewe ręce do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle :P dostanie penie tatuś i mamusia: Dżesiki, Andżeliki, Brajanka, Kewinka, Wictorii, Kubusia, Oliwierka, Mateuszka, Patrycji i Joasi. A Joasia ma 17 lat i dwoje dzieci których ojcowie się nie poczuwają. Zaś jej ojciec od 15 lat nie może znaleźć pracy w 100tysięcznym mieście, natomiast mamusia tej rodziny spodziewa się już następnego dzieciątka i nie pracuje od narodzin najstarszej Joasi czyli odkąd miała 18 lat i nie ukończyła zawodówki. Rodzina marzy o ajfonach, tabletach, perfumach Dior, wycieczce na Karaiby, milionie dolarów w złocie i żeby im d**y miodem smarować..... tylko dzieci żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie dajcie spokój dzieci to szczęście a ze innym się nie powodzi tak jak wam to was ściska albo chcecie pomoc albo dużo p******ic szukacie jakiejś afery żeby komuś naublizac bo nie rozumie tego jak tam można się wypowiadać czasem ludzie nie chcą a mają te dzieci i muszą sobie radzić i nie potrzebują nikogo łaski i gadania i nie wszystkie rodziny sobie dzieci klepia na paczkę czy dary tak porostu życie ludzie uczą się na błędach i tak je popelniaja nam też nie jest lekko tez mamy 6vioro dzieci w tym dziecko niepełnosprawne i mieszkamy na 32m i żyjemy i jakbym była w stanie to takim rodzinom z dziećmi ostatnie bym dała a sama swoim i sobie wykopala z pod ziemi jak się chce to idzie wszystko zrobić pomóc i nikogo w tym nie ranić dużą rodzina biedna bardziej i lepiej sobie pomaga i się wspiera niż bogate z jednym rozmieszczonych dzieciaczki em wiec czasem pomyślcie co piszecie bo nie warto kogoś obrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Bylam samotna bezdomna matka,nigdy nie dostalam zadnej szlachetnej matki,bylam zbyt chora i slaba aby pracowac i zarabiac,a jedno dziecko to co pies?znam wiele przypadkow,gdzie taka paczke otrzymuja bogate rodziny tylko dlatego,ze maja soiro dzieci,oboje rodzicow,dziadkow,duze bogate domy,bo wielodzietne,w tym pomyśle,nic dobrego ani madrego,jesli nie ma zadnej kontroli,to sarkazm i parodia ludzka,ja pomagam ale sprawdzam stan faktyczny tych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co, cholerny rząd, płaci za seks i rozmnażanie się 500+ a ja mam ze swojej ciężkiej pracy pomagać innym, o nie, rząd nauczył mnie egoizmu, że należy dbać tylko i wyłącznie o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×