Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fkasia

oszustka allegro tupperware PERUS83

Polecane posty

WITAM juz wczesniej sprawa na forum była poruszana,,,ale ponowie temat.....nick allegro PERUS83 sprzedawca ; seweryn ochojski a przedmioty defacto sprzedaje MONIKA ADAM jego konkubina,Uważajcie jest to zwykłe oszustwo........NIE KUPUJCIE, ja zostałam oszukana ,zapłaciłam na allegro i zero towaru, zero kontaktu i zero informacji Ktoś jeszcze został oszukany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zostałam takze oszukana,,,,nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to z założenia nikomu nie wierzę,takie mam zboczenie,bo ludzie dziś zachowują się jak hieny i za nim cokolwiek kupię przez internet to prześwietlam transakcję,upewniam się na 100,ale mój syn powiedział mi, że jak ktoś oszuka kupującego za pośrednictwem allegro ,to nie trzeba szukać oszusta i się poddawać tylko zgłosić to bezpośrednio do allegro,tam oszusta namierzą,ukarzą,aż mu z zada iskry pójdą,a jeśli nawet im się nie uda to od allegro rekompensatę się dostaje i to czasem większą niż poniesione straty,bo zależy im na marce i dobrym imieniu.Może spróbujcie coś zadziałać w tym kierunku? Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:45] ,ty chyba sobie jaja robisz jaki czas temu kupiłam na all 2 swetry ltorych do dziś nieo tzrymalam .n aa ll sprawd zglosilam ale mnie olali. już niek upujen iczegon a allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Blue2014 to też oszustka!!! Konto na kobietę z Zakopanego a sprzedaje kobieta z Krynicy. Zero kontaktu, oszukuje na każdym kroku. Wysyła tańszą przesyłkę niż się zapłaci, obiecanego gratisu nie dosyła! Nie polecam!!!!! Lepiej wydać kilka groszy więcej ale mieć pewność, że nie zostanie się oszukanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przykro mi, że zostaliście oszukani, jedna nie wszyscy na Allegro to złodzieje i oszuści. Dobrze jednak, że przestrzegacie przed konkretnymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak któraś z Pań chce dokonać zakupu i to od Konsultantki - nie działającej na allegro proszę o pozostawienie tutaj maila, bądź... zasugerowania chęci kontaktu. Sprawnie, szybko i pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×