Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hh69

hh29 jak to jest z tym oczytaniem i obyciem

Polecane posty

Gość gość
ale pomylenie obdukcji z autopsją to nie jest jakiś tam nieistotny błądzik typu "niewinny" napisane "nie winny" albo nawet taki kwiatek jak "macieżyństwo" zwłaszcza jak się wywyższa ponad hołotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 13:20 mnie to nie boli w ogóle :). Moja mama sobie świetnie radziła i radzi. Mimo, że sprzątała zawsze chodziła do kosmetyczki, miała porządne ubrania, zawsze miała czas na lekturę. I nadal ma :). Ja nadal uważam , że wykształcenie i sposób wykonywanej pracy nie determinują tego jakim kto jest człowiekiem. No, ale według hh moja mama jest gorsza, no i ja też, w końcu jestem potomkiem "roboli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla niedowiarków, tutaj obraża, nikomu nie bedzie się chciało wam szukć fragmentów ale poczytajcie jej wypowiedzi, będzie i obdukcja i cholota http://f.kafeteria.pl/temat/zostalam-sprzataczka-i-uwazam-ze-nie-mam-sie-czego-wstydzic-p_6061023 w kolejnym temacie wysmiewala dziewczyne, ktorej rodzice zgineli w wypadku samochodowym http://f.kafeteria.pl/temat/sprzataczka-nigdy-nie-bedzie-lepsza-od-lekarza-prawnika-inzyniera-p_6076164 jak jej ta od wypadku napisala, ze sie myli hh29 co do studiow to ta jej pojechala z rodzicami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh najbardziej śmieszy mnie zawsze tekst tej dziewczyny o kafe-debilkach:D wymyslila sobie taka jedno określenie i teraz powtarza przy każdym wpisie,skoro Ci się to tak podoba to może zamiast podpisywać sie hh29 zmień Nick na kafe-debilka idealnie będzie do ciebie pasowalo - uwierz :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hh29 a Ty kto w takim razie jestes ? Chyba kafe-arcydebilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty sobie kpisz hhh
HH : """""zasadniczo tak jest, co nie oznacza, ze sam fakt pracy jako sprzataczka powoduje, ze ci sie zasob slownictwa zmniejsza oczko.gif . gdybys pracowala wcszkole pewnie sama bys sie przekonala - moja kolezanka pracuhe w gimnazjum i mowi, ze wiekszosc uczniow, ktorzy ida do slabych ogolniakow i zawodowek, to analfabeci niemal i raczej oni nawet polowyvlektur. szkolnych nie przeczytali. a jak wiadomo to oni potem ida do wiekszosci prac fizycznych. inna kolezanka pracuje wctechnikum i mowi, ze poziom katastrofa. nawet prostej wypowiedzi sformulowacvpisemnie nie potrafia. takze cos w tym jest. """" xxxxxxxx Od kiedy po kropkach piszemy mała litera? Chyba, ze dla ciebie kropka i przecinek to to samo. Kobieto dbaj o pisownie a nie komus wypominasz!! Po drugie czytając twój wpis, to ty chyba edukacje zakończyłaś na zerówce. Sama nawet prostej wypowiedzi pisemne sformułować nie potrafisz, ani nawet jednego zdania napisać bezbłędnie. Zasób twojego słownictwa jest opłakany. Poczytaj tutaj swoją wypowiedz i zobacz co ty natworzyłaś. Nie ma takich wyrazów, żadnego poprawnie nie napisałaś w j. polskim . Twoja interpunkcja, blędy , ortografia leży i kwiczy HHH to pasuje do ciebie jak ulał, twój wpis końcowy """nawet prostej wypowiedzi sformulowacvpisemnie nie potrafia. takze cos w tym jest. """ :D :D Jak możesz komus wypominać cos , z czym sama jesteś poniżej zera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to ale zaraz wielce światła hh powie nam, ze na kafe nie musi pisać poprawnie, bo to takie tam zwykłe forum ale oczywiście życiu pisze wzorcowo i podręcznikowo :D tiaaaaa jasne :P Złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Gdyby nie pracownicy fizyczni to nie miałby kto jej kibla zamontować , mieszkałaby w własnym szałasie z liści sklepanych , bo przecież murarz, spawacz , dekarz to wypierdek natury, a o zakupach w markecie mogłaby pomarzyć, sama musiałaby polować na szczury kanałowe ,aby mieć co na ogien wrzucić Tak się tepi i przebrzydle odnosi do pracowników fizycznych,ale wlasnie to ta najwieksza elita ma dobrodziejstwa wyczarowane z rąk tych hołot. Gdyby nie oni to sraloby się do dolka, mylo w rzece i trawie żarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Tego nie da się przeczytać co powyżej zostało zacytowane. Ostatnie zdanie faktycznie jak ulał pasuje do niej samej. Chyba koleżanka jej o niej mowila a hh29 niestety do tej pory nie zakapowała ,ze to o nią chodziło Ja myslalam, ze po prostu hejty na nia leca ,bo taka tradycja kafe , az przesadzalyscie tak mi się zdawalo, ,ale z tego co czytam to dochodze do wniosku przysłowiowo werbalnie dziewucha nawet jeszcze za mało wpierdzielu zebrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Przejrzałam jej wypowiedzi w linkach i tez zauważyłam, ze ciągle pisze po kropce małą litera. Toż to jej jakiś fetysz? czy to jakiś nowobogacki coolowy styl pisania??? To dziecko w 1 klasie dostale opierdoool w szkole, gdy małą litera po kropce pisze , a tak w wszystkich swoich wypowiedziach jakies trendy nowoczesnej pisowni tutaj demontruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie pracownicy fizyczni to nie miałby kto jej kibla zamontować , mieszkałaby w własnym szałasie z liści sklepanych , bo przecież murarz, spawacz , dekarz to wypierdek natury, a o zakupach w markecie mogłaby pomarzyć, sama musiałaby polować na szczury kanałowe ,aby mieć co na ogien wrzucić Tak się tepi i przebrzydle odnosi do pracowników fizycznych,ale wlasnie to ta najwieksza elita ma dobrodziejstwa wyczarowane z rąk tych hołot. Gdyby nie oni to sraloby się do dolka, mylo w rzece i trawie żarło xxxxxxxxx Otoz to. HH29 nawet nie widzi tego ze jej luksusy wlasnie sa wykonone prez tych glupkow jej zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zszokowalo jak w szlachetna paczkę wsadzila ubrania z lumpu i buty najtańsze albo pomagasz i robisz to z serca albo na pokaz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.11.22 hh29 dziś na mojej liscie byly ubrania dla dziecka. mozns bylo kupic nowe, albo dac uzywane, byle w dobrym stanie. ja kupilam ciuchy w second handzie i wypralam, wybieralam takie lepsze, a buty kupilam nowe, ale z nizszej polki oczywiscie x nie rozumiem tego oczywiscie z taka pogarda jakby biedny nie mogl butów ze skóry dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona taka bogaczka super wykształcona a uzywane rzeczy z lumpa kupuje? szok i wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Uzywanych ubran i zabawek SZ.P nie przyjmuje, bo to ma być prezent, i danie używanych szmat ,czy jakiś zabawek to jest jak w morde strzelil W zapakowanym pudelku zabawki powinny być, i ciuchy nowe Na urodziny, czy na gwiazdke tez dajecie znoszone ubrania, z lumpu,czy zabawki używane zamiast nowe kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasmanska, to, ze ktos musi mi kibel zamontowac, chyba nie znaczy, ze musze sobie takiego brac za meza, co ? wole takiego, ktory potrafi zaprojektowac inteligentne rozwiazania dla domu, niz tego, co tylko potrafi je wykonac wg schemaciku. chyba nie myslisz, ze np. automatyke dla domu projektuja robotnicy ;)? a duzych liter nie uzywam na kafe wcale, tak samo jak polskich znakow. piszac z telefonu zeyczajnie mi sie nie chce. a reguly sz.p. sobie doczytaj moze ;). p.s. zamontowac kibel potrafi kazdy normalny chlop, tak jak wbic gwozdz albo pomalowac sciany. tyle, ze niekazdy ma ochote robic to sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to nie jest doprawdy nic dziwnego, ze np. kolezanka stwierdzila, ze nie chcialaby, aby jej corka zostala fryzjerka, bo wszystkie fryzjerki sa glupie, a moja tesciowa straszyla swoja corka tym zawodem, jak przynosila gorsze oceny. mysle, ze to jest kwestia tego, ze w waszych rodzinach sa fryzjerzy, kasjerzy, budowlancy i tam to sa normalne zawody, ktore wykonuje wujek heniek czy ciocia krysia. dla czesci ludzi zawod fryzjera to zawod, ktory w jego rodzinie nie wystepuje i nie jest chetnie widziany (wiadomo, ze nikt dziecka nie zastrzeli jak zostanie fryzjerem, ale nikt o tym nie marzy)." a ja chciałam być fryzjerką:D ale nie udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ynzynier hh to juz inne rury przepycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HH29 kwintestencja klasy, obycia i wykształcenia:) "po co siedzicie tutaj - banda bez wyksztalcenia lub z wyksztalceniem ale w pierwszym pokoleniu i ze wsi, tak zwane "sloiki" - i udowadniacie mi na sile, ze sie myle oczko.gif ? przeciez wszystko, co pisze, to bujda, wiec po co ta dyskusja, szanowne kafe-debilki? manicure i pedicure zrobiony, wiec zmykam. spijscie slodko "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29 tak sie składa, że mój mąż projektuje automatykę do tzw inteligentnych domów i uwierz mi, że jest tak normalny jak Ty nienormalna.Zanim został inzynierem pracowal fizycznie w wakacje.Rodziców ma niewykształconych a pracowitych, szanuje kazdego człowieka ale wyśmialby Cie za to, że wyżej srasz niz dupę masz. Mądry facet nie zechcialby miec takiej żony jak Ty , wiec za kogo Ty wyszłaś za mąż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodrozDoPiaseczkowa
A ja tak z innej beczki do tej hh29... Skoro na kafe sa debilki (Twoje slowa),a Ty z nimi piszesz to sama jaka jestes? Taka sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga, skoro twoj maz ma taka durna zone, to wiadomo, ze nie jestem w jego typie ;). pomijajac juz, ze on wyksztalcony w 1. pokoleniu, wiec wies z niego nie wyszla jeszcze ;). spadam z kafe, bo mam plany na popoludnie. zryjcie sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
hh w doopie mam kogo sobie weźmiesz pod pierzynę, i z kim się będziesz jeebac. Czy to prezydent miasta ,czy listonosz Po prostu nie mas zprawa wyzywac ludzi pracujących fizycznie i och obrazac ,a to robisz Gęby chyba ci nikt w realu nie pokiereszował , tylko przez neta taka odwazna jesteś, bo w realu w pysk bys dostala az bys żeby wypluła W pisowni jesteś taki sam matoł jak gimnazjalista z patologii , o jakim twoja koleżanka mowila. Fatalna składnia, okropna niedbałość stylistyczna i twoje wypowiedzi pisemne, ich forma są dnem . Ten tekst koleznaki tyczy się ciebie """poziom katastrofa. nawet prostej wypowiedzi sformulowacvpisemnie nie potrafią" i to do ciebie było lala Po drugie o szlachetnej paczce się nie wypowiadaj, bo nigdy w tym udziału nie bralas, i goowno znasz się na regulaminie Nie można używanych ubran i zabawek dawac, musza myc nowe, zapakowane czemu się nie dziwie, bo to prezent matole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plany na popołudnie hh29: idzie sprzątać u bogatych Niemek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej idzie grzebac w caritasowych kontenerach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho teraz hh29 ustawiła nową hierchię czyli: niewykształceni wieśniacy bez obycia wykształceni w I pokoleniu ze słomą z butów wykształceni w II pokoleniu więc bez slomy ale w brudnych butach itd. czyli żeby jej szlachciance dorównać nie wystarczy być lekarzem czy inżynierem, trzeba też mieć rodziców z takimi zawodami:D hh29 u lekarza przeprowadza pewnie wywiad, bo chyba nie pozwoli na to by leczył ją tkai wykształciuch z I pokolenia, któremu słoma z butów wystaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Po raz kolejny deebila z siebie robisz. Dzblo w oku u kogos dopatrzysz a u siebie belki już nie Nie masz żadnego pojęcia o niczym, a wszędzie tą morde wepchniesz. Twój z****** bachor mam nadzieje ,ze taki poj*****y nie będzie ,bo dostanie z buta nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasmanska wszystko co trzeba napisała. Podpisuję się pod tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko hh29 nie dostanie bo jest chore, tzn uposledzone pod wzgledem rozwoju, wiec szkoda tej malej tylko. No ale z drugiej strony u takiej elity przyglupawe dzieci? dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwne zwykla genetyka matka glupia ojciec glupi to jakie to dziecko ma być...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×