Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kroplarosy

Jakim tekstem zażyła was teściowa?

Polecane posty

Gość gość
Słuchajcie tego, moja teściowa jest mistrzem pamięci. Ostatnio przypomniało jej się ze 50lat temu ktoś na jej ślubie powiedział jej ze ma brzydkie buty, natychmiast jak jej się to przypomniało udała się do owej osoby i ja za to opieprzyla haha :D cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:38 Dobranoc, spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ Już Cie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa to taka z rodzaju filmowych zmor. Jestem z moim facetem od 8 lat. Na początku było w miarę ok, byłyśmy wobec siebie uprzejme, ja ją lubiłam. Ale po jakichś 3 latach zaczęła swatać mojego faceta ze swoją koleżanką z pracy!!!! Ta koleżanka jest od niej młodsza o 20 lat i jak rzucił ją narzeczony (bo po robiła go w konia). Do tej pory słyszę, że moj T. powinien mieć taką żonę jak tamta, bo ona taka energetyczna, taka żywiołowa dziewczyna... Wkurzyła się niemiłosiernie jak zobaczła nasze 1 mieszkanie, ja lubię proste wnętrza kupiliśmy meble proste, białe, salon mieliśmy w kolorach bieli, szarości z czerwonymi akcentami. Więc jak wpadła raz to zdarła brutalnie aż poszarpała, moje lekkie zasłony i zaczęła wieszać nam pomarańczowe, grube, prawie jak koc z podejrzanym wzorkiem bo "chyba mi odbiło, że będę mieszkać w domku z katalogu". Zarzuciła nam na nową szarą, skórzaną sofę koc w panterkę ala wczesny PRL. Jestem cierpliwa, więc podziękowałam i stwierdziłam, że potem po prostu to zdejmę. Następnym razem wpadła i zobaczyła, że nie ma tych rzeczy które zostawiła więc.... przywaliła mi "z liścia". Zakończyliśmy znajomosć z teściową. Kajała sie jak mały szczeniak kiedy urodziłam naszą córkę. Dałam za wygraną bo chcę żeby moje dziecko znało swoją rodzinę ale... kiedyś raz jedyny zostawiliśmy ją z babunią i poszliśmy na zakupy. Wracamy a ona stoi nad kuchnią, smaży coś, olej pryska a ona w jednej ręce trzyma widelec i miesza na patelni a na 2 ręce trzyma naszą córkę!!!! Olej pryskał jej na buzię, gorąca para na nią dmuchała! Trzymała dziecko nad palnikami! to był koniec definitywny naszej znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim bylismy malzenstwem, slyszalam duzo przykrosci. A to, ze po co sie maluje ze wygladam jak d***** spod latarni. Ze mojego T, by inna dziewczyna w koncu ustawila i zadbala o to, ze ma sie porzadnie ubierac (czyli biala koszula, niebieska w niedziele, spodnie w kant i but do szpica... ewentualnie krata ala cerata), a moj T. ubiera się fajnie, wspolczesnie, wsziekie kolezanki wlasie zazdroszczą mi, że mam zadbanego meża, że potrafi sam dobrac fajne ciuchy. Porownywanie do swojej coreczki, ktoej moj maz nie cierpi bo jedyne co umie to krzyczec, szczekac niemiło, i nigdy nie potrafiła bez przekąsu odpowiedzieć na proste pytanie. Np. "Nie wiesz może gdzie położyłam szalik? Nie widziałaś go?" Ona piskiem "Co? A skąd ja mam wiedzieć gdzie rzuciałas tą swoją szmatę?Pilnuj sobie, moze mama spaliła bo taka szmata". Jej ciuchy z bazarku są super i modne, moje np z asos to szamty do spalenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroplarosy
Hej...ktoś pytał o autorkę...Jestem,jestem...czytam zawzięcie ..A zakładając temat pd słowem zażyła miałam na myśli to,że sprawiła iż opadły Wam szczęki ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa jest obrzydliwa, pokazując na agrest powiedziała "takie miałam hemoroidy" ;-) myślałam że zwymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tekst mnie rozwalil ahahhahaaho agrescie i hemoroidach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o boze, cos za porownanie obrzydliwe z tym agrestem, fujjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko ...nie tknę już ani agrestu ani kiwi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agrest obrzydzony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tesciówka złapała za biodra i powiedziała, że "tędy to nawet wcześniak nie przejdzie" :D:D:D Albo Kiedyś zastała nas w objeciach miłości i trochę się speszylismy i mąż powiedział do niej, żeby na przyszłosć pukała a ona na to "to zamykaj na klucz jak ty PUKASZ"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co? nie ma już tej laski co ma dobrą teściową i czasami temat ożywiała i koniec? No to dobranoc:) Ja dostałam od teściowej po paru latach pierścionek z czterema brylantami, niezbyt ładny, ale go noszę, bo moja porzedniczka nawet pojęcia o nim nie miała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jedna to lepsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa nigdy nie zadzwoni jak sie do nas wybiera, wchodzi sobie bez zapowiedzi otwiera drzwi swoim kluczem. Doprowadza mnie tym do szału bo mam malutkie dziecko i czasami zdarza sie że z rana odsypiamy z małym nieprzespana noc a ta królowa sobie wchodzi i nas budzi. Mamy malutkie mieszkanie wiec dziecko zawsze sie budzi. Mówiłam milion razy zeby nie przychodziła jak dziecko spi, teraz juz ma ustalone pory wiec od 10 do 13 a ona zawze przychodzi jak on spi i go budzi. W dodatku zostawia u nas psa, mówiłam ze sie nie zgadzam zeby ten pies zostawał u nas bo ugryzł mi dziecko a ona na to ze przciez gdzies musi zostac. Nie dociera do niej nic, obraza sie jak małe dziecko , brak słow. Na poczatku nasze relacje były super ale teraz nie mam ochoty na nia patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×