Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stosunek przerywany a ciąża

Polecane posty

Gość malwa2222
no wynik negatywny, ale nie ciesze się jeszcze bo to może być za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pocieszę Cię, że ja też miałam strasznie dużo śluzu. A jeśli czytałaś moje wpisy to wiesz, że w ciąży nie jestem. ;) Mieliście prezerwatywę więc szanse na ciążę są bardzo niskie. Odpowiadając na pytanie o wiarygodność testu - teraz faktycznie jest trochę za wcześnie. Jeśli chcesz to zrób betę, ale MINIMUM 10 dni po stosunku, żeby to miało jakikolwiek sens. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob bete
Malwa??!!! 23 dc to żaden powod do paniki , odczekaj choć z 30 dni, naprawdę w 23 dniu cyklu nie ma co się stresować, sponac i zgrzytac zebami, to jest jeszcze zbyt wcześnie ,ze nawet okresu planowanego zaoewne jeszcze i ta nie ialas dostać Normalne cykle są co 28-32 dni . Ty nie panikuj po 23 dniach, tym bardziej z tego co opisujesz to niemalże nie ma szans na ciaże A to ze podczas stosunku było starsznie dużo sluzu to siwadczy woasnie o owulccji/ dni lodnych i to nralna reakcja organizmu podczas stosunku, do tego prezenrwatywa wam tez nie przesiaknela, wiec luuzzzuujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob bete
Malwa ja reagowałam niemalże wręcz tak samo histerycznie jak ty w obawie o ciązy jeszcze heet orzed planowanym okresem, mało jadlam, mało spalam, baardz się denerwowałam, same lzy mi leciały po policzku, trzeslam się z nerwow i prawdopodobnie z tego wlasnie stresu, nerwow, zlej diety, mało snu okres mi sien przesunal o ponad tydzień, bo organizm mój tym stresem wynisczylam Wiec radze tobie jeszcze do tygodnia być spokonym, a już tym bardziej to co ty opisujesz ja bylabym spokojna na twoim miejscu Nie rob sieczy tymi nerwami własnemu organizmowi, spij nralnie, odżywiaj się normalnie bo może być u ciebie tak jak u mnie, okres spoznil się wlasniez fatalnego trybu życia i przez nerwy . Niepotrzebne to jest na twoim miejscu A to z ecie pobolewają jajnki to jest normalne przed okresem, u mnie rzadko tak się zdarza,ale czasami tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob bete
Tak miedzy nami ja już podjelam decyzje ,ze jesli by się okazało ,z jestem wciązy to ja bym wziela tabletke poronna jednak ( do 12 tyg ciąży jest czas). Z Wonem on Web można je dostać od lekarza,ale Malwa w twojej sytuacji ja naprawdę bym się nie stresowala Dopowiadasz sobie i normalne czynniki wyolbrzymiasz w złym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
zrob bete reaguje tak bo pierwszy raz mam tak ze mnie jajniki cały czas bolą, i chyba cofa mi się wstecz macica,wydawało mi się ze była nisko,teraz chyba jest wyżej. no ja na pewno albo pojde na zabieg albo ta tabletka, choć szczerze mowiac nigdy nie miałam doczynienia. a ta tabletka to jedna jest?jta poronna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
i tak właśnie reaguje,płacze, nie chce jesc, nie mogę spac,ciągle w nerwach jestem. przy rodziach udaje ze źle się czuje, bo jestem zmeczona itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
ja nie wytrzymam,jutro zrobie test z krwi. tydzień temu w sobote był stosunek to już jutro można robic z krwi,prawda?znalazłam klinikę na słowacji, która usuwa ciąże,w razie czego bo jakos tu w Polsce nie znalazłam.ale mam nadzieje ze nie będzie potrzebne. zawsze jestem taka ostrozna,nawet w dni niepłodne mam zawsze preze a tu taka lipa,mogłam wziąć tabletke po,teraz miałabym spokoj,ale...w sumie nie wiem co się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob bete
Malwa nie nakręcaj się!!!!!!!! SZKODZISZ sobie wlanie takimi nerwami i w twoim przypadku patrząc na twój opis ciąza jest wg mnie niemalże nierealna Twoje zachowanie i emocje pogorszą jeszcze z tego powodu, bo gdy ja się tak zachowywałam jak ty ( ale miałam realny powod do stresow) przez to okres mi się spoznil poraz pierwszy tyle czasu i wiem teraz ze to było przez stresy, nerwami, zlą diete, niewyspanie 23 dzień cyklu i patrząc na to co tu napisałam serio, serio nie miej powodo do takiej sieczki na własnym organizmie A klinika na slowacji jest zbedna. W razie czego gdyby KIEDYS ,KIEDYS wpadke zaliczyla ( na pewno nie wtedy, więcej niż pewna jestem) z Wimen On Web zamawiasz tabletki poronne do 12 tyg ciązy, zadnej skrobanki, lyzeczkowania nie trzeba mieć Ja mam te tabletki w zapasie w razie wpadki wypisane przez lekarza z W O W i wiem ,ze na pewno bym je zazyla Spokojnie, nie drzyj kobieto, bo sobie szkodzisz i im więcej będziesz tak rujnować własne zdrowie fizyczne i psychiczne z tych nerwowo, tym bardziej okres możesz ci się wstrzymać, to samo było u mnie . Ja miałam pwodu do rozpaczy i nerwówki, na twoim miejscu zero Bole jajnikow miałam tylko dwa razy przed okresem, czyli prawie nigdy,ale zdarzyly się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
co gorsza nie wiem co to było, ale jak poszłam siku i podtarłam się, miałam na papierze jakby lekko brązowe coś, i się załamałam.płacze,łzy same lecą mi.juto ide zrobić badanie hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja też przyznam się, tak, między nami, że też myślałam o ewentualnym skorzystaniu z pomocy organizacji Woman on Web albo wyjeździe na Słowację. Potem znalazłam jeszcze organizację Woman help Woman, która działa tak jak WOW. W razie czego - jest forum (maszwybor net) gdzie dowiesz się co i jak. ALE okazało się, że martwiłam się na zapas. Także - keep calm, jestem przekonana, że drastyczne rozwiązania nie będą potrzebne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
gość, obyś miała racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob bete
Może to nie zbyt estetyczne co napisze, ale jak masz w domu paleczku do czyszczenia do uszu ,weź sobie je w pochwe włóż i zobacz czy masz jakiś kolor na białym puszku . Na papierze toaletowym ciężko cos zobaczyć, mo kolor moczu ,papieru może zmylic barwnik Spokojnie, co ile masz cykle??? sama rozstrajasz swój organizm takimi nerwami. Naprawdę to jeszcze zbyt wcześnie ,ażeby panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
zrobiłam test z rana ,z porannego moczu i dalej wynik negatywny.wiec może ok, lekko się uspokajam ale tez trochę niepewności jeszze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
cykle mam co 29-30 dni wiec sobota lub niedziela. włożyłam patyczek i wyszło mi biała barwa,no ciut żołta ale ogólnie biały.i mam trochę takie mini kropki białe. macica:na pół palca srodkowego, jak wkładam pol palca to już odczuwam szyjke. na razie nie robie jeszcze badania z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
nie iwem,czasami mam większy strach,czasami mi przechodzi. ale i tak na razie jeszcze się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
ale mowie wam, jak dostane okres, to stosunek w dni płodne jeszcze bardziej ostrożniejszy lub wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
jak tam dziewczyny u Was, wyniki negatywne, okres jest?... dziś mam 10ty dzień po stosunku, myślicie ze jak pojde do gina to cos zauważy? albo można już zrobić hcg? dziś gadałam z moją mamą bo widziała ze cos się stało....,i nawet domyślała się ze może o to poszło,cos tak mówiła ze przewinęło jej się w głowie taka myśl...nawet nie wiecie jak jej mina się zmieniła, jak się załamała....chciała to ukryc ale wszystko widziałam....podłamałam się.... mam nadzieje ze dostane okres...tak się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog nie wcześniej niż 6 tyg od zapłodnienia cos dopiero zauważa, kobieto ty nawet jeszcze własnego cyklu nie przekroczyłaś, więc po kiego jakieś testy?? Nie jesteś w ciąży i to co opisujesz to az zdziw ,ze ci na myśl ciąza przyszla. Bez sensu wydawać pieniądze na tetsy , przecież ty jeszcze masz około tygodnia do planowanego okresu .Daj spokoj A powyżej dobrze piszą ,ze tym stresem sama sobie szkodzisz i okres może ci się przesunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
gość, gdyby nie ten ból jajników nie martwiłabym się, bo naczytałam się na forach ze właśnie ten ból może być objawem rozszerzania się macicy i zagnieżdżania zarodka? dlatego tu taka u mnie panika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rzadko miewam bole jajnikow przed okresem,bywa, ale raz na ruski rok,wiec to nie jest oznaką zadnej ciąży jako regula. Daj spokoj i opanuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
gość, mam nadzieje bo po rozmowie z moją mama to si epodłamałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
a jeśli chodzi o ból jajników to tez mam przed okresem ale takie jak teraz ze 5 dni po owulacji zaczęło bolec to nie miałam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
mam nadzieje ze normalnie dostane okres....mam takiego doła,płakac mi się chce. jak czytam o tych aborcjach to źle mi się robi. ale w razie czego, ja nie mam nic...a być na utrzymaniu rodziców...nie. chciałabym ułożyc zycie i jak miałaby,m stałą prace, mieszkanie to wtdy bo mam co dac takiemu dzieclu:(:(:(.boze, mam nazieje ze zycie mnie nie pokarze teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno ty nie ejstes powazna, :o już rozmowyz swoją mamą przeprowadzasz, stresujesz innych w okol siebie, nawet jeszcze do okresu planowanego masz dobre kilka dni a nie potrzebnie tutaj w tym temacie szambo robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwszy raz miałam 3 dni po owulacji mocne bola podbrzusza, scisk jajnikow, jelit, i czeto siku mi się chciało ,ale to nie była żadna ciąża, pierwszy raz tak miałam ze tak mnie rwalo 3 dni po owlucje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
mojej mamie powiedziałam ze się boje, ze nie wiem co i jak. a poza tym sama zauważyła ze czyms się martwię wiec pogadałam, wiem, wiem,panikuję ale to przez to ze panicznie się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
gość, ale miałas tak ze non stop cie bolało, nawet w nocy?ja od czwartku mam i cały czas odzuwam,rano,wieczorem cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam takie dolegliwości bolesne z dobre 4 dni tak mnie sciskalo,promieniowalo, rwalo Zwlalilam to tez na grype jelitowa, oczywiście wymiotow nie miałam, ale tak sobie to tłumaczyłam i bóle jeit, podbrzusza, rwiste ,klujące jajniki ,az do pachwini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
gość, i co,,,potem dostałaś normalnie miesiączke? a czym może to być spowodowane,takie bóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×