Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
difference

Tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Żeby mieć czyste sumienie i mam coś polecić to polecam slimcea, wybrałam ja z względu na natrualność składników, a jak coś jest naturalne to nie może zaszkodzić. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się też stosuję Slimcea już od 2 miesięcy nie dostrzegam niczego niepokojącego po zażyciu waga spada i to się dla mnie liczy pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosuję Slimcea i jestem bardzo zadowolona z efektów pozdrawiam wszystkich odchudzających się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku stosowania Foreverslimu nie myślałam że uda mi się schudnąć .Pierwsze dwa tygodnie a waga spadła tylko o 1 kg.Doszłam do wniosku że bez zmiany diety efekty odchudzania nie będą takie jakich oczekiwałam.W efekcie schudłam 14 kg.Dodam że efekt jo-jo nie wystąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauulka
Przede wszystkim to trzeba pamiętać, że same tabletki cudu nie zdziałają. Trzeba łączyć suplementację z dietą, odpowiednim odżywianiem i ruchem przede wszystkim. A wspomagająco kapsułki Meires Lab ACA 50 Plus z jagodami acai i dla kogoś kto w rozsądny i zdrowy sposób, chce zrzucić zbędne kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam wiele środków z różnym rezultatem. Skupiałam się tylko na tych które mają naturalny skład. Nie chciałam się truć żadną chemią. Testowanie różnych środków trwało parę miesięcy. Większość z nich konsultowałam z lekarzem znajomym aby przypadkiem nie stosować czegoś co może zaszkodzić. Jak już wspomniałam jedne były skuteczne inne nie, były zatem plusy i minusy. Ogólnie najlepszym rozwiązaniem według mnie są tabletki Slimcea ponieważ: odczuwamy uczucie sytości już po kilku dniach stosowania. Nie jest jednak tak że się głodzimy. Zwyczajnie głód odczuwamy w momencie kiedy organizm tego potrzebuje. Slimcea zatem HAMUJE POPĘD DO JEDZENIA SŁODYCZY oraz PODJADANIA. Już sama ta kwestia była dla mnie bardzo zadowalająca. Przy zastosowaniu Slimcea przy mojej indywidualnie opracowanej diecie miałam znacznie większy spadek wagi niż bez suplementacji. Mogłąbym pisać dalej o Slimcea ale to starczy aby polecić ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę wypowiedzieć się na temat Acetomale. Zaproponowali mi to w pracy podczas rozmowy o nadwadze, bo czyjaś tam ciotka stosowała i dało radę. Podeszłam do tego sceptycznie, bo to kolejna nowość, która działa cuda. Siostra zamówiła mi opakowanie i już nie miałam wyjścia, bo trochę drogie. Zaczęłam stosowanie i po kilku dniach zrobiło mi się głupio, bo naprawdę coś się działo. Szybszy metabolizm to pierwsza oznaka. Potem zgubiłam 3 kilo w miesiąc, a po prostu odwiedzałam siłownię dwa razy w tygodniu, jak zwykle. Okazało się, że oczyszczenie organizmu i szybsza przemiana materii były mi potrzebne. Dzisiaj mam już trzecie opakowanie i sama polecam Acetomale innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chandaulotcue1979qhfxy
tabletki można używać jako uzupełnienie diety. nie jako główny sposób do szczupłej sylwetki. pomagać na pewno pomagają np przez hamowanie łaknienia i spalanie tkanki w jakimś tam stopniu. ale jak już podchodzimy z nimi do kuracji to konsekwentnie utrzymując dietę i ewentualny ruch jeśli mamy na prawdę sporo do zrzucenia. jak już chcecie polecenie jakiegoś środka to sprawdźcie slimcea. ale pamiętajcie o pozostałych krokach. Jasne http://cdl.fterceiro.pt/dXxk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja nigdy nie stosowałam tabletek jestem zwolenniczką naturalnego spadania z wagi czyli dieta. Zbierałam się do odchudzania dziś jutro po jutrze syn ułożył mi dietę było fajnie jadłam i waga spadała. oczywiście w ciągu tygodnia zero słodkości a to lubiłam najbardziej dałam radę odrobina dobrej woli i można wytrwać wiedząc że dla naszego zdrowia to robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam diete, zwyczajnie sama sobie zaplanowałam. Wspomagam się tabletkami Slimcea. Powodują one uczucie sytości dlatego utrzymanie diety nie jest w ogóle trudne. Pomagają mi one w znacznie szybszym tempie spalać nagromadzony tłuszcz. Są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam Acetomale, bo mi poleciła kuzynka. Biegam, żeby schudnąć, ale powoli gubię zbędny tłuszczyk. Postanowiłam się wspomóc i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Preparat zmniejszył moje łaknienie i już nie podjadam między posiłkami. Przyspieszona przemiana materii dała efekt w postaci zgubionych 5 kg w sześć tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trafiłam na Acetomale, bo szukałam czegoś z octem jabłkowym. Sam może uszkodzić żołądek podobno, a w tych kapsułkach jest nieszkodliwy, bo połączony ze szparagami i błonnikiem. Podziałało. Biegam trzy razy w tygodniu, łykam kapsułki i po miesiącu mam 2,5 kilo mniej na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćteofila
Nie ukrywam, że bardzo sceptycznie podchodzę do informacji zawartych w sieci, są one w sumie anonimowe i ciężko je faktycznie zweryfikować, ale Foreverslim brała koleżanka i tu efekty widziałam na własne oczy. Można powiedzieć, że pokrywają się z tym co jest napisane na forach. Właśnie dokonałam zakupu przez Allegro. Teraz tylko czekać na efekty mam nadzieję że u mnie będą podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żellka
Prawda jest taka, że takie tabletki należy traktować jako wspomagacz do diety czy też ćwiczeń, a nie jako niezależny substytut , który nas odchudzi. Ja np. by zwlec się z łóżka i mieć parę na aerobik łykam przed śniadaniem zieloną kawę max. Daje kopa, a co najważniejsze nie zamula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co piszesz to jasna kwestia. Ja mam dietę dopasowaną do swojego organizmu. Wspomagam się tabletkami Slimcea. Spadek wagi mam 9kg po 3 miesiącach, ale jeszcze z miesiąć przedłużam sobie kurację, później odrzucam tabletki i zostaje mi tylko zdrowe, racjonalne odżywianie aby utrzymać wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opinia na temat tabletek Foreverslim bez nich moje odchudzanie raczej by się nie powiodło.A tak dieta ****** te tabletki przyniosły efekty o jakich marzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę ci śmiało polecić zieloną kawę max, zmniejsza łaknienie oraz zwiększa szybkość przemiany materii. Mi pomogły pozbyć się nadmiernych 7kg w ciągu 3 tygodni :). Oczywiście jak pisał ktoś powyżej nie tylko suplementami człowiek się odchudza przydało by się trochę ćwiczeń oraz zmiana przyzwyczajeń żywieniowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nepy
A nie ma jakiś skutków ubocznych przy stosowaniu supli? Nie wiem nudności, senności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avv
Te wszystkie skutki uboczne, które wymieniłaś wiążą się z przedawkowaniem lub niekiedy przyjmowaniem ich przez kogoś o niskim poziomie glukozy. Żeby wystąpiły takie objawy samoistnie to trzeba brać jakieś niesprawdzone z dziwnego źródła o nieokreślonym składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam wiele środków z różnym rezultatem. Skupiałam się tylko na tych które mają naturalny skład. Nie chciałam się truć żadną chemią. Testowanie różnych środków trwało parę miesięcy. Większość z nich konsultowałam z lekarzem znajomym aby przypadkiem nie stosować czegoś co może zaszkodzić. Jak już wspomniałam jedne były skuteczne inne nie, były zatem plusy i minusy. Ogólnie najlepszym rozwiązaniem według mnie są tabletki Slimcea ponieważ: odczuwamy uczucie sytości już po kilku dniach stosowania. Nie jest jednak tak że się głodzimy. Zwyczajnie głód odczuwamy w momencie kiedy organizm tego potrzebuje. Slimcea zatem HAMUJE POPĘD DO JEDZENIA SŁODYCZY oraz PODJADANIA. Już sama ta kwestia była dla mnie bardzo zadowalająca. Przy zastosowaniu Slimcea przy mojej indywidualnie opracowanej diecie miałam znacznie większy spadek wagi niż bez suplementacji. Mogłąbym pisać dalej o Slimcea ale to starczy aby polecić ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżilleta
Ja jestem osobą sceptycznie nastawioną do jakichkolwiek suplementów, ale gdzieś wyczytałam, że zielona kawa całkiem nieźle pobudza, a tego akurat mi było trzeba. Zakupiłam zeloną kawę max i faktycznie czułam się pełna energii. Zobaczymy jak to będzie po miesiącu z zgubionymi kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.piekna24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby trafić na dobre tabletki na odchudzanie trzeba mieć sporo szczęścia.Ja kilka razy się nacięłam.Ostatnią próbę odchudzania podjęłam z tabletkami Foreverslim i to było to czego potrzebowałam żeby schudnąć.Spadek wagi o 13 kg brak efektu jo-jo brak skutków ubocznych czego można chcieć więcej od tabletek odchudzających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriela45
Przed aerobikiem świetnie pobudza zielonakawamax.pl, zastąpiła mi napoje izotoniczne, nie czuję się już taka ociężała z rana. Co najważniejsze tabletki nie zamulają, a to były moje największe obawy przed stosowaniem ich. Zobaczę jak przyczynią się do spalania , ale najważniejsze, że pomogły mi w etapie rozleniwienia całkowitego ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa oryginalna zielona kawa tylko na piekna24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablloe
Prawdziwa, oryginalna kawa to sobie rośnie bodajże w Etiopii;P. Ja sama nie trawię za bardzo suplementów, ale jeden który stosowała moja kuzynka mi pomógł jeżeli chodzi o energię o poranku. Sprawdźcie sobie skład na zielonakawamax.pl, to te tabletki, o których tu piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swoim zyciu stosowałam już chyba wszystkie dostępne na rynku preparaty na odchudzanie. Niektóre nie działały zupełnie, inne powodowaly dziwne reakcje organizmu, dodatkowe pobudzenie, albo osłabienie. Żaden nie spełnił moich oczekiwań. Acetomale się to udało. Nareszcie udało mi się schudnąc 8 kilogramów w ciągu dwóch miesięcy, wyglądam zdrowo i jestem pełna energii. Kto nie spróbuje ten się nie przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO JEST TEMAT REKLAMY SUPLEMENTÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzedniczką. Acetomale to produkt dosłownie dla każdego, bo używałam go ja, moja siostra, oraz teściowa i każda z nas pozbyła się dodatkowych kilogramów. Razem schudłyśmy 22kilogramy! To imponujący wynik, dlatego postanowiłam napisać opinię. Kapsułki zażywałyśmy przez 1,5 miesiąca i właściwie to tyle, jeśli chodzi o nasze zaangażowanie w walkę z dodatkowymi kilogramami. A mimo wszystko udało się, teraz wyglądamy super, nasi faceci również polecają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×