Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
difference

Tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
ja zamawiałam w sklepie https://herbanea.pl tabletki na odchudzanie a stosowałam je przez 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_85
no najlepiej działa na odchudzanie codzienna porcja ruchu. Ale czasem warto sobie pomóc w odchudzaniu. Ja ze swojej strony mogę polecić therm line fast bo dzięki niemu zgubiłam szybciej nadprogramowe kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można schudnąć bez ćwiczeń ale nie da się schudnąć bez diety. Ja ii tak na samej diecie miałam straszne problemy. Moja przemiana materii byłla zbyt wolna. Stosowałam więc do tego suplement SLIMCEA. Znacznie lepiej mi poszło. Znacznie więcej schudłam. Polecam tabletki Slimcea wszystkim kobietom które na samej diecie mają problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAbigejl
Dla mnie suplement diety okazał się najlepszym rozwiązaniem w walce z nadwagą .Wybrałam dla siebie Foreverslim.Uważam że lepszego wyboru nie mogłam dokonać.Pierwsze skutki odchudzania były widoczne po miesiącu brania tabletek.Bez problemu można kupić te tabletki na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola776
Ja polecam nowość, a mianowicie http://acetomale.pl/ dzięki, którym schudłam 7 kg w 2,5 tygodnia. Myślałam, że to nie jest możliwe, ale jak mama mi powiedziała, że schudłam to od razu tak się uradowałam, że zaczęłam też ćwiczyć wieczorami i też czasem chodzę na basen :) ACETOMALE to najlepsza suplementacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulciaBB
Ja odchudzam się z www.acetomale.pl i jestem bardzo zadowolona. Schudłam 6 kg w niecały miesiąc z czego tylko czasami chodziłam poćwiczyć. Oczywiście stosowałam dietę, nie opychałam się pączkami i poskutkowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwo schudnąć ze slimcea. Tabletki brałam i stosowałam prostą diete. Na prawdę poszło bardzo łatwo. Spadek 10kg w nie całe 3 miesiące. Wcześniej taki rezultat był nie do osiągniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćżaba
Dla mnie najskuteczniejszy okazał się Foreverslim.A nie ukrywam że brałam już kilka podobnych preparatów i efektów nie było żadnych .Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na temat tych tabletek polecam stronę Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie! Coś o acetomale: naganiacze piszą same dobre rzeczy, twierdzą, że komentarze są pozytywne. Jakie komentarze???? Napisane przez sprzedającego, takie same od miesięcy, zmieniają się tylko daty na świeże. Spróbujcie napisać swój komentarz, najlepiej krytyczny - nawet nie pokaże się na liście. Współczuję naiwnym, ale cóż, każdy sam decyduje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlimp
Tyle ile osób tyle sposobów na odchudzanie.Jedni chcą się odchudzać na samej diecie inny używają do tego tabletek na odchudzanie.Ja należę do tej drugiej grupy.Bo schudłam dzięki tabletką Foreverslim.I nie żałuję ani jednej wydanej złotówki na te tabletki.Było warto bo bycie atrakcyjną kobietą jest bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko slimcea jesli chodzi o suplementy. Stosowałam już tak dużo środków i odkąd mam slimcea waga spada. NIedługo kończe kuracje a mam już 14kg utraty wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powierzyłam swoje kilogramy :)) suplementowi Slimcea który zrobił z nimi porządek :):) schudłam 13kg w 3 miesiecznej kuracji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Green Barely Slim bo jest naturalny. Zawiera ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia, chrom, biotynę i cynk. Generalnie młody zielony jęczmień jest ostatnio popularny bardzo. Można też pić sok z niego ale trzeba się przyzwyczaić do smaku, ja stosuję te tabletki bo są polskie a nie jakiś chiński badziew którego teraz pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga.uwaga.uwaga.uwaga.uważajcie wszysty suplement nie działa , a firma nie chce zwracać gwarantowanego zwrotu jak odeślesz puste opakowania. a te pochlebne opinje to musząbyć podstawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dieta i ćwiczenia dają rezultaty a te wszystkie cuda na odchudzanie to kłamstwo. jak schudniesz szybko to wróci jeszcze szybciej i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy foreverslim straciłam 14 kg i przyznam, że aż takiej zmiany się nie spodziewałam. W moim przypadku jednak to odchudzanie było systematyczne, do 2 kg tygodniowo ciągłej utraty. Przyznam, że dzięki temu znacznie lepiej się czuję. Nie sądziłam, że efekty będą aż takie - teraz pracuję nad ich utrzymaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko slimcea jesli chodzi o suplementy. Stosowałam już tak dużo środków i odkąd mam slimcea waga spada. NIedługo kończe kuracje a mam już 14kg utraty wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałabym prosić o poświęcenie 5 minut na wypełnienie ankiety, której tematem jest zrzucanie zbędnych kilogramów, zapewniam że każdy z Państwa napotka w niej na kontrowersyjne pytania, które być może zachęcą do zgłębienia informacji na temat zasad prawidłowego odchudzania jak i też zdrowego żywienia. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wyniki posłużą mi do napisania pracy dyplomowej. http://www.ankietka.pl/ankieta/219631/zdrowe-zrzucanie-zbednych-kilogramow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowyGaj
Zamiast tabletek postawiłem na dietę oraz regularne treningi.Przed rozpoczęciem wykonałem badanie genetic lab,które zobrazowało mój organizm i wiem,ze nieźle mógłbym takimi tabletkami sobie namieszać.Zajrzyjcie na geneticlab.com aby dowiedzieć się więcej o takim badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast tabletek skuteczniejsza jest odpowiednia dieta, regularnie odżywianie i ćwiczenia :) to da ci dużo lepszy efekt :) a jak chcesz się wspomóc jakimiś suplementami, to proponowałabym dodawanie zwykłych substancji spożywczych do posiłków, np. kofeinę czy taurynę. Sama jestem po diecie i muszę przyznać, że to mi pomogło, ale nie pakowałam w siebie żadnych odchudzających tabletek :) jeśli jestes zainteresowana tematem, to ja zamawiałam kofeinę w proszku z http://kofeina-sklep.pl/14-kofeina i polecam :) przed ślubem też chciałam jak najszybciej schudnąć, ale teraz wiem, że lepiej robić to stopniowo, nie szkodząc organizmowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój wybór padła na suplement slimcea ze względu na liczne pozytywne opinie w internecie oraz polecenie przez koleżankę która kurację ma już za sobą. Widać to po niej, schudła 13kg. Ja teraz zaczynam, mam nadzieje że jeszcze zdążę pokazać ciałko na te wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na odchudzanie z dużej wagi to tylko oryginalny a....x, schudłam już 8 kg i dobrze się czuję, polecam kasia8807@vp.pl jak ktoś nie stosował to niech spróbuje, pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam Foreverslim, tak jak już chyba tysiące kobiet, i jestem bardzo zadowolona z tego suplementu. Bardzo dobrze się czułam i podczas kuracji i po skończeniu je schudłam w 3 miesiące 13 kilogramów. No i przede wszystkim jego składjest i w stu procentach naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Foreverslimowi udało mi się schudnąć i nawet nie potrzebowałam trzech miesięcy.Ale dokończę branie tabletek bo skoro jest zalecane trzy miesiące to się będę tego trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek6
Wiem, że przeceny na poziomie 20-30% na suplementy dla sportowców ma www.swiatsupli.pl Sprawdzony sklep. Chodzę do nich w Białymstoku. Wszystkie suple masz w jednym miejscu, przecen mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×