Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego mnie nie lubicie?

Polecane posty

Gość asiutka
Mnie nie drażnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe to nie forum dla amelinium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jesteś pozerem i zjebem i tylko ośmieszasz środowisko metalowe, a na muzyce znasz się jak kura na astronomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś monotematyczną tępą dzidą . Ot cała tajemnica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a na muzyce znasz się jak kura na astronomii" Uważasz tak, bo jestes fanką cukierkowego grania i nie podoba ci sie, że nie zgadzam sie z waszym twierdzeniem, ze "BLACK METAL TO NIE MUZYKA GÓWNIARO!!!!111", czy może z innego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą swoją muzyką jesteś mroczna jak dupsko albinosa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesteś monotematyczną tępą dzidą" aha, czyli posiadanie jakiejś pasji to bycie "monotematyczną tepą dzidą", a bycie prostą babą interesującą sie tylko miłościa, związkami, serialami i modą i nawijającą tylko o tym i o ploteczkach kto gdzie z kim, to pewnie według ciebie normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogarnij się :D Ty nie masz pasji tylko psychozę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uważasz tak, bo jestes fanką cukierkowego grania i nie podoba ci sie, że nie zgadzam sie z waszym twierdzeniem, ze "BLACK METAL TO NIE MUZYKA GÓWNIARO!!!!111", czy może z innego powodu?" Jakim "waszym"? Ja jestem jedna, jedyna, niepowtarzalna i niepodrabialna. :P I nie, nie jestem fanką cukierkowego grania, skąd takie wnioski? Bo na takich pozują wszyscy, którzy się z ciebie nabijają (a ty łykasz jak młody pelikan)? Przecież ci napisałam, że ośmieszasz środowisko metalowe, więc gdybyś umiała czytać ze zrozumieniem, dotarłoby do ciebie, że mam z nim coś wspólnego. Oj, jesteś jeszcze bardzo młoda, i wcale nie chodzi mi o twój rok urodzenia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek zerka zza winkla
Kasiaszatanistka1994 - jeżdzisz na Owsiakowy Łudstok i taplasz sie w błocie aby podkreślić imicz metalówy i satanistki ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajna321
Dupa albinosa hahaha a to dobre :))) i blyszczysz wszędzie jak neon nad burdelem :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie cie dziecko kochane. Ale czasem jestes tak zawzięta i uparta ze najchetniej zciagnal bym ci majty i wsadzil wpupę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajna321
Złooooooooo :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecież ci napisałam, że ośmieszasz środowisko metalowe, więc gdybyś umiała czytać ze zrozumieniem, dotarłoby do ciebie, że mam z nim coś wspólnego" Wiesz, wiele razy osoby z "środowiska metalowego" atakowali mnie tutaj za słuchanie black metalu, twierdzac, że to "nie muzyka", a za przykład "fajnego metalu" podawali cukierkowe granie, i twierdzili że z black metalu "wyrosnę".i to nie był trolling, bo takich ludzi jest sporo na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasiaszatanistka1994 - jeżdzisz na Owsiakowy Łudstok i taplasz sie w błocie aby podkreślić imicz metalówy i satanistk" 1. nie taplam sie w błocie i nigdy tego nie robiłam, tak jak 99 % woodstockowiczów nigdy tego nie robiło. 2.Jeżdzę na woodstock ze wzgledu na klimat i koncerty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i tak jesteś dojrzalsza niż jak pisałaś jako draż" Nie wiem kto to draż. Mój jedyny poprzedni nick to metaluffa, miałam go już 5 lat temu, a potem zdaje sie Lady Szatan 666 czy jakoś tak około 3 lata temu. Myślałam ze odkrylas te nicki, ale jak widać nie różnisz sie od innych kafeteryjnych detektywów, którzy zarzucili mi już chyba bycie każdą osobą, włącznie z byciem tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam z tb pogadać nie miałam o tb zdania ale mnie wyśmiałaś w jaki sposób doświadczam obecności Boga. Kasia weźmiesz mnie na woodstock? od lat o tym marzę ale nigdy nie miałam z kim jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek zerka zza winkla
Podejrzewam ,że słuchasz w kółko "Ballad of Jimi Hendrix" S.O.D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeżdzę na woodstock ze wzgledu na klimat i koncerty" Po prostu napisz ,że jeździsz ,żeby ktoś Cie przeleciał raz do roku :classic_cool: I przestań dodawać do tego ideologie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasia weźmiesz mnie na woodstock? " to raczej mało chrześcijańskie miejsce, ale kto wie, jeśli piszesz na powaznie...O ile nie pojade w 2015 na Brutal Assault zamiast woodstocku to może pomysle o tobie. zdaje sie, że jest coś takiego jak woodstockowy bank podrózy, tam mogłas zawsze znaleźc towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam do Ciebie mieszanie uczucia, więc no :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek zerka zza winkla
"nie pytaj mnie o drogę bo żadnej ci nie wskażę ja tylko wzgardzam życiem plując na jego ołtarze rozpalcie więc nadzieję bo nie ma już ratunku ja też zmierzam donikąd choć w zupełnie innym kierunku" Twoja psychika jest rozchwiana jak zęby w parodontozie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajna321
Myślisz, ze kogoś tu obchodzisz, to Twój problem, zgadlam?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Twoja psychika jest rozchwiana jak zęby w parodontozie" Ale co ci sie nie podoba w tym cytacie z utworu Voidhanger-Dni Szarańczy ? trafne słowa, opisujące mój stosunek do świata, a przynajmniej to, jakbym chciała, zeby wyglądał, bo jestem zdecydowanie zbyt mało cyniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×