Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
chyba czuje jakies ruchy , mowie chyba bo nie jestem pewna ale prawdopodobnie młoda kopie mnie w pecherz :/ i kolejny problem, czy dziecko nie jest w takim razie za nisko na tym etapie ciąży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu wydaje mi sie ze ruchy mozesz czuc mniej wiecej od pecherza az po linie na wysokosc***epka. ja przynajmniej tak czuje a z tego co pamietam jestes w ciazy tydzien wczesniej niz ja. gagula34 gratuluje dziewczynki, powiem ci ze ja tez chyba mam dziewczynke, jeszcze sie zaden lekarz nie okreslil, ale ja tak czuje. takze u mnie tez chyba beda same baby :P a glukozy nieznosze, tez jak w ogole o tym mysle to mam odruch wymiotny. zreszta mi sie zdarza zwrocic glukoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagula 34
Mąż po cichu liczył na syna ale ucieszył się jak powiedziałam że córeczka chociaż jak pomyślę o zakupach za jakiś czas ile kasy pójdzie na te dziewczyny jak się zaczną stroic starsza już zresztą zaczęła poprasowałam wszystko teraz idę kąpać królika a potem dziewczyny do mycia kolacja i spać i będę czekać aż mąż wróci z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Hej dziewczyny. U nas od wczoraj okropnie wieje, była misja ratowania sąsiada, bo innemu zwiało cały blaszany dach i uszkodziło naszemu samochód i dom. U nas z kolei przewróciło bramę wjazdową, normalnie wiatr wyrwał razem ze słupkami. Latamy sprawdzać co chwilę czy nie ma nowych szkód. Ja dzisiaj pierwszy raz poczułam ruchy w pracy w ciągu dnia, wcześniej zdarzało się ale wieczorem. Ogólnie coś ta młoda wydaje się być leniwa jak ją oglądaliśmy na poniedziałkowym usg :) Oglądałam już pierwsze ciuchy, choć na razie nie zamierzam robić zakupów, czekam do maja. Zastanawia mnie tylko, czy Wy stroiłyście swoje malutkie dzieci w coś innego niż śpioszki/body/pajacyki ? Bo wybór jest ogromny ale ciężko mi sobie wyobrazić miesięczne dziecko w tych wszystkich falbankach... Jak macie czas i ochotę to napiszcie, co i w jakim rozmiarze warto przygotować na pierwsze 3 miesiące dla dziecka. Rozróżniam już śpioszki od pajacyków, nie wiem jednak jeszcze ile tego kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
cisza tu dziewczyny pewnie pieką i sprzatają :) ja nic nie robie bo w 1 dzien ide do rodziców na sniadanie i obiad a w drugi do tesciowej wiec mam spokoj w tym roku generalnych porzadków tez nie robie bo mam zaplanowany remont po sietach wiec nie ma sensu teraz myc okien i prac dywanow :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
Elilu, jak tak jak Ty nic nie robie. Dzis przyjezdza do nas gość i będzie wesoło przez kilka następnych dni i fajnie. Z przygotowan mam w planach jedno ciasto i pisanki. Reszta niestety spada na rodzine, trochę mi tak głupio, ale nie będę się forsować. Poza tym od rana mam "nerwa" nie wiem na co, ot tak, siasc i ze zlosci plakac ;) Zatem wam zycze spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Hej Terka ja kupilam juz kilka sukienek :D ale to sa takie mieciutkie , bawelniane wiec bedzie wygodnie lezec , ja pierwsze dziecko zawsze ubieralam w ciuszki na dzien , spiochy na noc mial , niektorzy sie dziwili po co , ale nie lubilam jak caly dzien w pizamie chodzil :D Ja na swieta nic nie robie , bedzie dobrze jak jajka o ugotuje , mam tylko ciasto owce , ale zrobilam bo mnie naszla ochota na robienie , ogolnie okna nie pomyte , tyle ze dywany piote i tak raz w tygodniu wiec czyste R_j ja mam nerwa srednio 6 razy w tygodniu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Elilu ja notorycznie po pecherzu obrywam , szczegolnie w ciagu dnia , A ciuchy przedciazowe juz dawno nie dopinaly sie , bluzki tylko te dluzsze jeszcze brzuch zaslaniaja te normalnej dlugosci juz koncza sie przy pepku , Ja bym wolala jednak miec mniejszy brzuch , moj juz dosc uciska na zoladek , krzyz mnie czasem pobolewa i mam klucie w pachwinach , chyba sie starzeje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Agson, dzięki za odpowiedź :) Ja do sprzątania angażuję brata i Męża, także sama się nie narobię. Do zrobienia mam tylko sernika i babeczki, ale ja chcę je zrobić. Chłopaki robią sałatkę, żurek dogotujemy w niedzielę. Nie ma co przesadzać. Ja może wkurzona nie jestem ale zrobiłam się ostatnio bardzo złośliwa, ciągle jakieś przytyki jak mnie ktoś zirytuje, a ja przecież oaza spokoju jestem :P Nawet teściowej się ostatnio oberwało ale ona mnie zawsze irytuje tylko ja się nie wdaję w zbędne dyskusje, a tu dałam sobie w końcu upust. Chroniona jestem, więc mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciuszków, to na pewno body i to glownie z dlugim rekawkiem, spioszki (oczywiscie rozpinane w kroku), pajacyki (idealna piżamka), na cieple dni tez super są półspiochy - nawet lepsze niz pelne spiochy bo jak jest cieplo, a dziecko lezy na pleckach to sie nie przegrzeje od 2 warstw ciuchow. do tego bluzeczki z długim rękawem (najwygodniejsze zapinane z przodu), bluzy, getry-dresy. to tak w największym skrócie. swoje dziewczynki raczej nie ubierałam w sukienki zanim nie zaczęły siedzieć, ale to już kwestia gustu. kupiłam sobie poduche dla kobiet w ciąży i jest super, wygodnie mi, nie musze tworzyć jakis dziwnych konstrukcji z pościeli zeby sie ułożyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... jak tam szał przed świętami? U mnie tylko konieczność. Jak co roku odwiedzamy teściów i moich rodziców więc tylko święconka i śniadanie w domku. Poduchy ciążową tez kupiłam właściwie ten wałek, przyda się jak już córcia będzie na świecie. Zmykam zaraz do piekarni po ciacho nawet nie mam ochoty na pieczenie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
A mnie właśnie rozłożyło i leżę od kilku dni chora więc będe mieć super święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
u nas też szpital młody sie pochorował , narazie próbujemy leczyc sie sami ale pewnie wizyta na ip w swieta bedzie zaliczona znajac zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaa85
My już się uporaliśmy z przeziębieniem. Byłam dziś na wizycie. Wszystko jest ok. Prawdopodobnie będzie dziewczynka, ale tak do końca gin. nie był przekonany. Zobaczymy na następnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagula 34
Dziewczyny zdrowych i spokojnych świąt żeby każda ciąża przebiegła bezproblemowo i każda z nas mogła się w sierpniu cieszyć swoim maluszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hancik
Dziewczyny wpadłam tylko na chwilę. Chciałam Wam złożyć życzenia zdrowych, spokojnych świąt i mokrego poniedziałku :) Życzę Wam, aby te święta były rodzinne i ciepłe :) p/s i dla każdej z nas jak najmniej poświątecznych dodatkowych kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Ja rowniez zycxe spokojnych , zdrowych,rodzinnych swiat , Dodatkowych kilogramow tylko maluszkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Zdrowych i pogodnych Świąt dziewczyny. Najedzcie się smakołyków ale bez zbędnych kilogramów:) Wszystkiego dobrego dla Waszych rodzin i maluchów, które nosicie w brzuchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, rodzinnych Świąt :) niestety moje już straciły swój urok, mój mąż musiał wracać do pracy, a bez niego i dla mnie i dla dzieci Święta nie mają takiej wartości. no i na dodatek zobaczymy się prawie za miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie przyszłe mamy - boicie się czekającego Was porodu? Nie ma czego, naprawdę! Sana urodziłam dwójkę dzieci i... spodziewam się trzeciego :) Póki co przy każdym był mój mąż i spisywał się na medal - jeśli się zastanawiacie czy to dobry pomysł by był z Wami zapraszam Was jednak do przeczytania artykułu mojego męza, który spisał swoje spostrzeżenia na temat porodu we dwoje. Myślę, że dla Wielu z Was może to być ważne i istotne: http://dumnamama.pl/porod-oczyma-taty/ Serdecznie zachęcam i pozdrawiam. Dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hej dziewczynki! jak tam po świetach?? u mnie fatalnie,młody chory 3 noce juz niespane chodze jak zombi, wogóle nie wiedzialam co to swieta w tym roku, masakra zjadł juz jeden antybiotyk i nie bardzo przeszlo, jeszcze jedna taka noc i sama wykituje chyba , mam nadzieje ze u was lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hancik
Witajcie po.Świętach :) Elilu współczuję bardzo ale przy dzieciach tak niestety jest ze chorują zawsze w najmniej odpowiednich momentach. Trzymaj się i mam nadzieje ze antybiotyk szybko zacznie działać i kolejne nocki będą spokojniejsze. U mnie pi świętach są dodatkowe kg niestety i brzuch wywalony ze szok. Sama jestem sobie winna i nic nie mam na swoje usprawiedliwienie :) A jak u Was? Udało się Wam nie popełnić grzechu obżarstwa? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Elilu u mnie to samo :O nie dość,że ja byłam chora to jeszcze dziecko i co noc to gorsza a w dzień też nie lepiej.Dziś przyjechała moja kuzynka i mówi,że posiedzi z małym a ja mam cały dzień dla siebie i dobrze bo zwariować można i z tego zmęczenia chodzę wkurzona i wyzywam się na wszystkich dookoła.Co do Świąt to w niedziele sobie pozwoliłam aż za dużo chociaż nie wiem czy to się odbiło na wadze i wole nie wiedzieć ;) za to od wczoraj nie mogę patrzeć na te wszystkie ciasta itd Idę się położyć bo usypiam,odezwę się wieczorem i miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dziewczyny a bierzecie jeszcze folik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×