Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość elilu
no pouciekały wszystkie :) powiedzcie gdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
nosz kurde kafe zaczyna sie zawieszac, pora na kontynuacje w nowym topiku bo bedzie tu coraz gorzej z wyswietlaniem postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Wiesza się bo jest nowa strona i też mi gdzies wcielo posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
no i coraz gorzej bedzie z tym wieszaniem, jak pisalysmy na staraczkach to czasem na cala dobe sie wieszaly i zakladalysmy nowe wątki ciag dalszy , jak u nas juz tez sie zaczyna to proponuje od razu to zrobic zeby sie nie denerwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
W sumie przydałoby się założyć nowy wątek i zaktualizować tabelkę bo tyle dziewczyn jest wpisanych a cały czas piszą te same osoby a reszta jest tylko wpisana do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
no zgadzam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
melduje się ;) można cos nowego sklecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka1982
hej dziewczyny. z tą glukoza różnie bywa jednemu wejdzie i nie ma problemu a inny sie meczy, mdli i zwraca. ja tez uwazam, chucham na zimne i robie tak jak kolezanka z lipca. zadnych g***townych ruchow, biore ksiazke do poczytania i siedze blisko wc w razie gdyby sie nie przyjelo. bo to dla mnie jest meczarnia i nieraz powtarzalam test. ale raczej jak rozmawiam z kolezankami to owszem mowia ze niedobre, ale kazdej weszla. Agson ja to jednak jestem zacofana, bo ten swaddle wrap to jest w polsce jako otulacz. i sumie mnie zaintrygowalas, zapytam kolezanki w anglii czy uzywala. a ty polecasz? kupowalam dzisiaj dziewczynkom buty. normalnie ta godzina w sklepie mnie wykonczyla. tlumy, goraco, zero skupienia, bo moje dzieci zadaja milion pytan i oczywiscie przestawiaja buty. mala rozwalila cala kolumne pudelek z butami. ale kupilysmy! :P a teraz odpoczywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
a moja mała chyba sie rozbrykała na dobre :) nawet brzuch troche "tanczy"ale samym dołem i troche nie widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie odzywalam się ale i mnie ok i po wizycie i po prenatalnym usg.Mała jest cudna, jak dopadnę kompa wrzucę Wam fotki,dała się pięknie pooglądać z każdej strony . Wszystko jest w najlepszym porządku.Żadnych wad i bez niepokoju. Następna wizyta 13 mają. Też mnie czeka ten z glukozą 3 stopniowy, ale od razu mam przygotować sobie cytrynkę. Jeśli będziemy zmieniać wątek proszę ogłosić to wszem i wobec :)A jeśli chodzi o ruchy to ja czuję je zwykle z taką samą intensywnością kilkanaście razy dziennie i codziennie, będzie mały wiercioł jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Zagadka , ja nie uzywalam tych kokonow poprzednio , ale wydaja sie fajna alternatywa dla normalnego kocyka , bo mozna latwo dzieciaczka skrepowac a na becik moze sie okazac za cieplo , bo przeciez czasem i do pazdziernika hest lato a tak moge dodatkowo kocyk dolozyc na wierzch , ja wlasnie w anglii mieszkam i tu jest to ogolnie znane . moj brzuch tez juz podskakuje , ale ani razu nie udalo mi sie pokazac nikomu , jak ktos inny niz ja przyklada reke to mala sie chyba wstydzi bo nigdy nie kopie :D ( wiem , wiem dorabiam historie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
a mój brzuch to chyba jednak troche urósł:) jeszcze miesiąc temu nie miałam z tym zadnych problemów a dzis już nie byłam w stanie wydepilować bikini musialam prosić o "pomoc" lusterko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna22tydz
witam dziewczyny :)wczoraj bylam na usg prenatalnym. wszystko ok moja coreczka jest przesliczna . usmiechala sie do mamusi na usg 3D. ma 25cm od glowki do nozek. a wazy 383g. termin na 27sierpien. caly dzien czuje jak kopie ale najbardziej jest *****iwa kolo 20;30, to chyba jej pora. ja mam brzuszek juz ladnie okragly. od poczatku ciazy przytylam juz 7 kg... troszke duzo. zreszta widze po swoich udach. powiedzcie mi macie juz pokupione zeczy dla maluszka. bo ja juz mam cala wyprawke. pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mam nic i podziwiam dziewczyny które juz mają wyprawkę. Dla mnie do sierpnia jeszcze kawał czasu i ze wszystkim zdążę ;) Ja też czuje ruchy bardzo mocno i brzuch tez skacze. Igor pokopał juz wszystkich, dzieci się już nawet przestały rajcować. Nie będzie wstydliwy a *****iwy jest najbardziej z mojej trójki. Dodam że żadne do spokojnych nie należy :) Mój brzuch tez rośnie. Wczoraj właśnie przy goleniu bikini stwierdziłam ze niebawem bez lusterka się nie obejdzie. A jak wyszłam z łazienki to m się spytał czy maraton przebiegłam. Tak sapałam :) Dziewczyny będzie coraz gorzej. Teraz się brzuszkami cieszymy a niebawem będziemy się modlić o poród. Wiem coś o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia878780
Kochane od piatku jestem na l4 teraz czekam az przyjdzie do mnie zus zeby mnie skontrolowac bo am wlasna dzialalnnosc ciekawe ile bede na nich czekac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka1982
anusia jak mialam dzialalnosc i poszlam na l4 w ciazy to nikt mnie nie sprawdzal. ale ja mialam zatrudnionego pracownika i poza tym nie mialam l4 na lezaca ciaze, bo slyszalam ze takie najczesciej sprawdzaja. ja tez sapie :P nawet dluzszej mowiac sie mecze i zaczyna mi tchu brakowac. moje dziecko raczej spokojne, ale z drugiej strony ja jestem caly zcas w ruchu takze dopiero wieczorami albo wczesnym rankiem mam okazje je poczuc. moge powiedziec ze mam wyprawke, tylko jeszcze jej nie posegregowalam ani nie wypralam, ale juz sobie obiecalam ze w maju musze to zrobic. a ten otulacz fajny jest, tylko ze nie bede sie jednak napalac i nic dokupywac. ja swoje dzieci do tej pory upychalam do spiworkow i chyba przy tym pozostane... no chyba ze jakis znajomy sie zapyta co bym chciala dostac dla dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Hej No wlasnie ja tez mam wszystko , ale dlatego ze juz mialam , czasem kupie jakas sukienke jak mi sie trafi , bo starszy chlopak , ale w jak pochodzi w dresach po bracie tez jej nic nie bedzie :D A ten otulacz kupilam wlasnie ze wzgledu na to , ze nie mialam juz co kipowac i kombinuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medzzzz
Witam Kochane Kobietki.Mam pytanie a mianowicie wspolzylam z chlopakiem w 6 dniu cyklu i on skonczyl we mnie.Teraz jestem w 19 dniu cyklu i mam takie objawy jak:zawroty glowy,mdlosci,od owulacji czesto bolace/klujace jajniki,bola mnie piersi a najbardziej sutki jak nigdy i jeszcze wybilo mi 2 opryszczki na wardze.Bardzo prosze o zdanie na ten temat czy to moze byc ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wrócę jeszcze do zawieszającego się kafe. Może teraz jest dobry moment żeby się przenieść na inne prywatne forum. Juz się trochę poznaliśmy. Wiemy kto jest aktywny. Ja byłabym za tym żeby zostały tylko "znane" osoby i żeby uciekać stąd. Myślę że tu już lepiej nie będzie i ze więcej osób czyta niż pisze. To jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Hancik ja mysle ze trzeba to zrobic inaczej - po prostu zaloz nowe forum ( jesli umiesz bo ja tam w tych sprawach jestem zielona :P) i nas zapros bo jak widac wszyscy sie zgadzaja ze trzeba sie przeniesc ale potrzeba kogos kto to wprowadzi w zycie :) Takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za, no i wogole fajnie byłoby Was bliżej poznać, nie wiem jakie macie fo tego podejście, ale chętnie dodam Was dziewczyny do "frendsów" na fejsie hihihi.Co myślicie o basenie w ciąży? Byłam wczoraj z rodzinką i widzę, że mniej boli mnie kręgosłup. Przeciwskazań medycznych brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaa85
Ja też jestem za nowym forum i za fb :) U nas nic ciekawego ostatnio się nie dzieje. Jakoś tak leci dzień za dniem. W sumie codziennie to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
Ja tez jeszcze nic nie mam dla malucha, nic nie kupuje jeszcze, bo wydaje mi się, ze zdaze. Mam nadzieje, ze na tym "wydaje mi się" się nie przejadę. Co nie znaczy, ze nie mam upatrzonych rzeczy, bo już wiem co mi się podoba i co będę kupowala. Pewnie większość w necie ze względu na nizsze ceny. Na razie bardziej koncentruje się na malym odswiezeniu mieszkania i urządzeniu pokoiku z lozeczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
tabelka, w suie to nie wiem kogo stąd wywalic :) NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA.....TERMIN PORODU.......PŁEĆ malinowa mama.....30.... mazowieckie......3......02.08.2015 Ewelizarda2015...26...podkarpackie...1... 04.08.2015 Eszka234....24...małopolskie......2...04.08.2015...synek Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......07.08 .2015 salsa208.....28....wielkopolskie.....1....07.08.2015 anusia878780....28....śląsk......2.......7.08.2015 Jagodaa85......29.....kuj-pom. ..............2......09.08.2015 joka_11............28.........dolnośląskie....2......10 .08.2015 r Angie87........27..........małopolskie ......1.......11.08.2015 Hancik.........30.........łódzkie............3......... 12.08.2015..... synek Mamamałegobrzdąca……24…..mazowieckie….1….12.08 .2015 Aglo88...26...........mazowieckie...2.......14.08.2015 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15 .08.2015 aska2015.........29.......mazowieckie.....4......18.08.20 15 terka........25...........dolnośląskie......1.......20. 08.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 Kataarynkaa...33...kujawsko-pomorskie...2...21.08.2015 elilu.........28..........podkarpacie.......2.........23. 08.2015...córka martamartika.......28.....opolskie.........2.........23.0 8.2 015 ...córka MamaCóreczki...dolnośląskie...2..........24.08.2015 Agata2301.....25.....łódzkie........1........24.08.2015 ....... chłopiec Zoe84............wielkopolskie.......2..............27.08 .2015.....córka atkaa1006....27.......mazowieckie...1......27.08.2015... bliżnięta -córcie CoTyNiePowiesz ....27..... essex.....1....... 30.08.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pomysł. Założę maila na który wyślecie mi linki do swoich profili na fejsie albo swoje dane. Ja Was odszukam i dodam do grupy TAJNEJ na fejsie. Napisze jeszcze ze przyjmujemy tylko aktywne dziewczyny. Jak coś to będziemy wspólnie decydować czy kogoś bierzemy czy też nie. Co Wy na to? Jak coś to ja zakładam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś ma ochotę to piszcie na sierpien_08@wp.pl Tylko nie zapomnijcie podpisać się logiem z forum i na forum tez napiszcie ze mail wysłany. Mam nadzieję że. wszystko się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie jestem cały czas na forum ale dziś na pewno się zaloguje i wykonam zadanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×