Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Haj dziewczyny u mnie bez szaleństw,wszystko rozwija się bardzo spokojnie...nie kupuję,jeszcze nic,choć skrupulatnie odkładam kaskę na wszystkie potrzebne rzeczy,zorientowana jestem wiem co i jak..nawet zamówiłam u koleżanki ręcznie szyty rożek bawełniano- polarowy...Jutro comiesięczna wizyta u gina a w czwartek badania prenatalne,więc zobaczymy Gajcika w 4 d.Wszystkie szczegóły napewno opiszę.U mnie bzucho rośnie bardzo powoli,wczoraj spotkałam szwagierkę i znów mi mówi ,że schudłam i ze brzusio mały :) no w porównaniu z pierwszą ciążą to naprawdę mały hihi bo tam wyglądałam jak Gloria z Madagaskaru.Pozdrawiam wszystkie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Ja nie wiem co się z tą kafeterią dzieje, myślałam, że tego pierwszego posta mi nie dodało, bo go nie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas biorę syrop Prenalen. Ale chyba posłucham waszych rad i zdrowie sobie syrop z cebuli. Oczywiście dzisiaj musiałam wykorzystać piękna pogodę i na szybko przed praca powiesiłam pranie i teraz cierpię chyba sobie coś wynaciągałam bo mnie tak brzuch kłuje :( wiec coś z tym wieszaniem prania jest na rzeczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj anga to wiem z doświadczenia ze nie wolno wykonywać prac domowych z wyciągniętymi w górę rękoma,niestety odpoczywaj zatem jeśli tylko możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka1982
anga nie szalej ;) chodzisz do pracy, organizm masz osłabiony przez męczący kaszel, jesteś już w zaawansowanej ciąży i jeszcze rzucasz się z wieszaniem prania przed pracą. wyluzju dziewczyno, bo jak cie coś złapie to nic nie zrobisz tylko będziesz leżeć jak kłoda. gośćterka chyba jak nowa strona sie zaczyna, to wtedy posty sie zawieszają. a ty tez uwazaj z plecami, bidulo. echh Cypr ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszalalam... Właśnie dzwoniłam do lekarza bo mam cały brzuch twardy jak kamien dodatkowo kłucia :( zalecił magnez 3 razy dziwnie i zaczekać do wieczora...ale narobiłam :( wracam z pracy i idę sie położyć :( i byle mnie wszystko przeszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka1982
kup sobie nospe, nie zaszkodzi ci. mozna brac w ciazy, lekarka powiedziala ze nawet do 6 tabletek dziennie. jak wezmiesz teraz jedna to nawet moze ci troche ulzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadka dzięki za przypomnienie, zapomniałam ze nospe mozna brać. Właśnie wzięłam mam nadzieje że mi ulży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hej dziewczyny no ja jak zrobie cos z wyciągnietymi rekami do gory to tez mnie zaraz kłuje w brzuchu i sie bardziej napina , czasem bardzo boli wiec postanowilam unikac takich sytuacji. wczoraj tak sie pożarłam z mezem ze przeryczalam pół nocy, bałwan i egoista z niego szkoda gadac, a jak juz usnelam to mialam dziwny sen, snilo mi sie ze mialam cesarke nawet czulam ten ból wrócilam do domu niby z dzieckiem ale dziecka nie bylo , mama nas przywitala szlam z becikiem ale dziecka w nim nie bylo, a jak zapadl wieczór (we śnie) to wyjrzałam przez okno i zobaczyłam głowe kobiety na niebie miała bardzo piękne i hipnotyzujące oczy i wolala mnie slowami "ty, tak ty chodz" i tak dwa razy i sie obudzilam, przyznacie ze dziwne prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah te sny mnie się ostatnio śniło, że miałam szczurka w brzuchu zamiast dziecka i ze wbijał mi pazurki a gdy się obudzilam to zobaczyłam ze to mój kot mi masaż robi :)i mnie jeszcze w tym śnie po sutkach pogryzł :)a propos mówiłam, że z rozmiaru B zrobił mi się D i ze czasami wypływa mi już płyn mlekopodobny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu dziwne sny jak z hororu :) ale myślę że kłótnia z mężem też sie przyczyniła do takiej fantazji... A ja już lepiej sie czuje, nospa pomogła :) ale dziś po pracy odpoczywam-maleństwo najważniejsze. Mi też znacznie powiększył sie biust z czego jestem bardzo zadowolona:) wcześniej to nawet krępowałem sie przed mężem pokazywać moje skromne B a teraz to mogę przed nim eksponować w całej okazałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem nowa i chętnie dołączę do sierpniowych MAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
Goscterka, dobrze, że ci ta rwa kulszowa i inne bóle trochę choć odpuscila. A ja miałam wlasnie polowkowe w zeszłym tyg. i moje maleństwo rozwija się prawidłowo, wszystkie parametry ma w normie, wiec kamien z serca spadl. Wazy 350 g. Jeśli chodzi o plec, to prawdopodobnie będzie dziewczynka, bo tak się maluch ulozyl, ze pewności mieć nie mogę, ale lekarzowi wygląda na coreczke, wiec tak przyjelam poki co. Pewnie podejdę do różu dość ostrożnie, ale trochę różowych rzeczy pokupuje, nie oprę się ;) Cypr... ale macie fajnie. Ja się niestety nie mogę wypuszczać w podroze. A sny macie faktycznie niezle, caly przekrój - od pękniętego cycka, przez szczurki do tajemniczych kobiet na niebie hehe Ja spie jak kamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet zamówiłam u koleżanki ręcznie szyty rożek bawełniano- polarowy... x poród w sierpniu i rożek z polaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Czesc ! No dobra slowo wakacje troche moze mylic :D lece odwiedzic rodzine i troche odpoczac , ale skoro wolne od pracy to wakacje mam :D , myslalam nad wypadem gdzies tylek wygrzac , ale z wolnym u mbie srednio i juz do konca nie bede naginac , a rodzine odwiedzic trzeba bo nastepne odwiedziny najwczesniej za pol roku ( przy dobrym wietrze ) Mnie tak pachwiny bola ze nawet krotki spacer jest meczarnia :/ Kurcze moj brzuch rosnie w takim tepir ze nawet sasiadka mi powiedziala ze co mnie widzi to jest coraz wiekszy ( a widzi mnie srednio codziennie ) mam nadzieje ze przystopuje w koncu Co do glupich snow to chyba jakas faza ksiezyca musiala byc czy cos , bo mi sie z kolei snilo ze zamordowalam jakiegos typka , tak bez powodu z ciekawosci , obudzilam sie jak policja mnie przesluchiwala bo sie zestresowalam i pomyslalam - o nie stres szkodzi dziecku :D Ogolnie slyszalam / czytalam / lub wydaje mi sie ze slyszalam lub czytalam :P gdzies ze w ciazy miewa sie glupie sny Ja w ogole mam jakies glupie obawy ze urodze wczesnie , nawet szukalam informacji ( wiem ze glupota ale coz ) o tym w kyorym tygodniu dziecko ma szanse bie miec powiklan po wczesniactwie ... Dodam ze mam ciaze bezproblemowa poki co , a poprzednia skonczyla sie w 40 tyg wywolaniem wiec podstaw do obaw brak , ogolnie jakos w tej ciazy bardzoej sie boje o dziecko , jakas taka przewrazliwiona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
agson jezeli cie to pocieszy to mój sie urodzil na przelomie 32/33 tygodnia ciazy , ale wczesniej dostalam sterydy na rozwoj płuc, i moze dlatego urodzil sie w dobrym stanie mimo ze w oststniej chwili, dostal 10 punktow , poza silna żółtaczka nic mu nie dolegalo, no i powikłan narazie nie wykazuje a ma prawie 3 lata , aha i waga urodzeniowa 1550 :) także nie martw sie na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Też śnią mi się straszne pierdoły, o niektórych aż głupio mówić :) Tylko, że ja zawsze tak miałam, może rzadziej niż teraz ale jednak. R_j, jeśli u Ciebie też będzie dziewczyna to potem tylko czekać czy urodzimy w tym samym terminie, bo jak na razie wszystko się powiela. Ja jeszcze czekam na potwierdzenie płci w ten poniedziałek ale wcześniej lekarz raczej nie miał wątpliwości. Dziewczyny, jestem prze szczęśliwa, bo to mój ostatni tydzień w pracy :D Tak mnie zaczęli ostatni wkurzać i wykorzystywać na ostatnią chwilę, że nie mam już żadnych wyrzutów sumienia ani wątpliwości czy iść na to zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agson jest tak jak piszesz, masz wolne od pracy czyli sa wakacje, a ze jesczze w ladnym, cieplym miejscu to juz w ogole ekstra :) gośćterka jak w 2 ciazy poszlam w koncu na l4 to spalam ponad miesiac tzn w poludnie 2 godz i wieczorem wczesnie chodzilam spac. mamamartika chodzilo ci o rozek z jednej strony podszyty minky? elilu twoja historia jest niesamowita. ale musialas sie bac. no i taka kruszyna.. jak moja mala miala 2600 to wydawalo mi sie ze to taki kruchy kurczaczek, ale widzialam tam w szpitalu tez chlopca ur w tym czasie co twoj, jak go widzialam to byl chyba w 37tyg i juz powoli dobijal do wagi mojej corki, taka chudzinka. ale nie zawsze wczesniak to musi byc maluszek. kolezanka miala cesarke w 36tyg ze wzgl na stan przedrzucawkowy i jej syn wazyl 3700!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
zagadka, no było troche strachu ale na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo, a malutki to faktycznie był niewiele wiecej niz worek cukru :) ciuszki w rozmiarze 56 chyba do 5 mca nosił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
elilu, bardzo ciekawe to co mówisz. A teraz synek już nadrobil wzrostem i waga rowiesnikow? goscterka, czy ty mnie nie obserwujesz czasem w realu ;) Ja tez mam wlasnie ostatki w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Kurczę, dzieciaki jak się rodzą z wagą 3500 to wydają mi się takie małe i kruche, ciężko mi sobie wyobrazić opiekę na takim maleństwem poniżej 3 kg.... R_j, sprawa jest bardzo podejrzana hehe :D Też od poniedziałku wybierasz się na zwolnienie? Martamartika, już dawno mnie wszyscy wyganiali na zwolnienie, także w końcu się złamałam i coraz lepiej mi z tym. Zamierzam się baaaardzo obijać, choć znając siebie to czcze gadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadka o tak tak tak, chodzi o rożek mink, chciałam bardziej zobrazować. Przyda się szczególnie w jesienne spacerki. Jestem po wizycie, moja mała wiercioła rośnie prawidłowo. Zmierzyć się panny nie dało bo oczywiście wierciła się bardzo. Super tak widzieć dziecko na ekranie i w tym samym czasie czuć kopniaka. Mała waży prawie 500 gram, cudna jest. Już się nie mogę doczekać. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadka o tak tak tak, chodzi o rożek mink, chciałam bardziej zobrazować. Przyda się szczególnie w jesienne spacerki. Jestem po wizycie, moja mała wiercioła rośnie prawidłowo. Zmierzyć się panny nie dało bo oczywiście wierciła się bardzo. Super tak widzieć dziecko na ekranie i w tym samym czasie czuć kopniaka. Mała waży prawie 500 gram, cudna jest. Już się nie mogę doczekać. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadka o tak tak tak, chodzi o rożek mink, chciałam bardziej zobrazować. Przyda się szczególnie w jesienne spacerki. Jestem po wizycie, moja mała wiercioła rośnie prawidłowo. Zmierzyć się panny nie dało bo oczywiście wierciła się bardzo. Super tak widzieć dziecko na ekranie i w tym samym czasie czuć kopniaka. Mała waży prawie 500 gram, cudna jest. Już się nie mogę doczekać. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadka o tak tak tak, chodzi o rożek mink, chciałam bardziej zobrazować. Przyda się szczególnie w jesienne spacerki. Jestem po wizycie, moja mała wiercioła rośnie prawidłowo. Zmierzyć się panny nie dało bo oczywiście wierciła się bardzo. Super tak widzieć dziecko na ekranie i w tym samym czasie czuć kopniaka. Mała waży prawie 500 gram, cudna jest. Już się nie mogę doczekać. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadka o tak tak tak, chodzi o rożek mink, chciałam bardziej zobrazować. Przyda się szczególnie w jesienne spacerki. Jestem po wizycie, moja mała wiercioła rośnie prawidłowo. Zmierzyć się panny nie dało bo oczywiście wierciła się bardzo. Super tak widzieć dziecko na ekranie i w tym samym czasie czuć kopniaka. Mała waży prawie 500 gram, cudna jest. Już się nie mogę doczekać. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaa85
Hej! Ciekawe te Wasze sny ;) Ten o twarzy na niebie to przerażający wręcz. U mnie nic ciekawego. Wczoraj tylko robiłam porządek wysoko w szafie z ubraniami, ręcznikami itp., a dzisiaj obudziłam się z zakwasami pod kolanami hehe..bo do tej szafy, żeby się dostać to na drabinę trzeba wejść ;) nieźle się zdziwiłam. myślałam, że lepiej z moją kondycją. U mnie leci już 24 tydzień i mocno czuję już kopniaki mojego malucha :D świetne uczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×