Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Tylko mam problem z nerkami i sikaniem sprawia mi to bol -przed ciaza mialam ataki kolki nerkowej bol niesamowity po scianach chodzilam i teraz mnie zaczyna bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaa85
Hej! To i ja melduję się po świętach. Jadłam co chciałam, ale chyba nie było tego aż tak dużo. Mam nadzieję, że na wadze się nie odbiło ;) Ja biorę femibion co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Ja folik brałam tylko do 12 tygodnia bo tak mi mówił lekarz a później kazał zażywać pregna plus i do dziś zażywam tylko,że ostatnio mi mówił na wizycie ,że mogę co drugi dzień brać :) no i oprócz tego żelazo bo mam anemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagula 34
Mnie lekarz kazał cały czas brać folik na szczęście u mnie dziewczyny nie chorują w zime jedynie katar był mnie coś brało przed świętami ale już przeszło nie objadłam się w święta dzisiaj mi się zachciało ciasta a w święta nie zjadłam ani kawałka nie miałam ochoty dzisiaj czułam się fatalnie zmęczona j mega śpiąca teraz zmykam już, spać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wracam do życia po świętach, rozlożyło mnie całkiem na łopatki.Choróbsko potworne, ale nie dałam się leczył się wyłącznie lekami przeznaczonymi dla kobiet w ciążyinhalacje samą solą i smarowania viciem. Jedynie co brałam paracetamol bo mi głowa pękła. Dziś samopoczucie lepsze wstałam z łóżka.Powiedzcie czy wasze maleństwa reagują na głos, mój mąż dziś gadał do brzuszka i dosłownie dostał kopniaka w nos, u mnie widać już poruszenia na brzuchu gdy mała się rusza. Pozdrawiam życzę ciepłego o miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
U mnie kopniakow jeszcze nie widac na brzuchu. Maluch jest raczej malo skoczny, ruchy czuje co jakies 2 dni, a chcialabym czesciej. Mi w zeszlym tyg. lekarz zmienil kwas foliowy na witaminy dla kobiet w ciazy. Sama musialam go zapytac czy jeszcze brac kwas i wtedy sie zreflektowal, wiec sama nie wiem jak dlugo sie powinno brac. Wspolczuje wam dziewczyny nieprzespanych nocy i zycze zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ja to tak tylko delikatnie tak czuje ruchy samym dolem i tylko wieczorem jak leze na plasko na plecach w innej pozycji nie czuje nic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga26
Właśnie wróciłam do żywych. Zaraziłem się od Taty grypą, i całe święta męczyłam się okropnie:( kaszel z wymiotami, potworty ból gardła na szczęście ominęła mnie gorączka. Już jest lepiej ale niestety kaszel pozostał:( lekarz przepisał syrop Prenalen i calcium 3 razy dziwnie. W święta nawet nie miałam apetyty by coś jeść ale i tak przybrałem na wadze, jak byłam pociągła na twarz teraz jestem taka pucia :) No i brzuch coraz to okazalszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas choroby tez nie powiedzialy ostaniego slowa, starsza znow zaczela pokaszliwac. oby sie nic nie rozwinelo. my mamy dodatkowe obciazenie, bo jestesmy alergiczki a teraz chyba brzoza zacznie pylic czyli katar i kaszel moga wrocic. ja zazywam witaminy, w ktorych jest kwas foliowy. poza tym jesli macie np slabe wyniki krwi, niska hemoglobine i zazywacie zelazo, to wlasnie najlepiej lykac z kwasem foliowym, lepiej sie zelazo wchlania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciły do mnie pierwsze ubranka po córci oraz dodatkowo te od siostry po siostrzenicy. Jak tylko uporać się ze sprzątaniem mieszkania zabieramy się z córcią za przegląd. Maleństwo szaleje.Dziewczyny ona nie będzie grzeczną corcią hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Dziewczyny, wstałam dzisiaj, a właściwie spadłam z łóżka, mam rwe kulszowa :( Rozkręcalo się od dwóch dni i dzisiaj już na dobre jest. Nie mogę siedzieć, stać ani leżeć, dretwieje mi noga a plecy chyba mi pękną :/ Lekarz mówi, że niczego innego niż basen mi nie zaleci, bo w ciąży nie można. Powinno przejść samo za jakiś czas albo dopiero po porodzie. Przeciez ja się załamie jeśli miałabym się tak "czaic" jeszcze przez 4 miesiące! Ból jest okropny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
rwa kulszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćterka jak mnie czasem łapie to: łykam apap, robie sobie ciepła kąpiel ale wiadomo nie goracą, przyklejam plaster rozgrzewający np apap (nic ci w nim nie zaszkodzi) i robie proste cwiczenia, bardzo powoli np koci grzbiet, albo tez na czworaka unosze wyprostowana noge raz jedna raz druga i jeszcze leze na plecach, nogi zgiete i unosze biodra. sprobuj moze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja swojego maluszka czuje codziennie nawet teraz-jest bardzo skoczny.Zastanawie mnie tylko jedno czy znacie juz plec swojego dziecka?Mi lekarz powiedzial,ze chlopiec,ale nie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćterka to nie zazdroszczę. . . trzymaj się dzielnie swoją drogą mam pytanie czy w ciąży można używać masażerów na plecy i foteli masujących?Czasami pobolewają plecy ale nie wiem czy mogę stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
martamartika z tego co kiedys czytalam to nie mozna uzywac wibracji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Właśnie leżę z nogami uniesionymi i zgiętymi w kąt 90 stopni. Mąż zrobił mi konstrukcję z pufy na łóżku i wegetuję. Wzięłam apap ale nic nie przechodzi, chyba jest za słaby na taki ból. Muszę się jeszcze przemęczyć w pracy do końca przyszłego tygodnia, bo obiecałam to koleżance z działu, inaczej urlopu nie dostanie jeśli zostanie sama. Dzięki dziewczyny za rady i dobre słowa, będę próbować wszystkiego po trochę chociaż ćwiczeń żadnych na razie nie dam rady zrobić, bo ledwie staję na prawą nogę.... Oby przeszło jak najszybciej. Tak się cieszyłam na brak uciążliwych dolegliwości, to mnie takie coś dorwało. Córa w brzuchu szaleje, chociaż czuję ją słabiej od wczoraj. Coś mi się zdaje, że to trochę jej sprawka, przemieściła się trochę wgłąb brzucha i coś tam uciska, a ja wcześniej miałam małe problemy z kręgosłupem lędźwiowym i się skumulowało. Będzie szlaban od sierpnia do 18tki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Czesc ! Widze kroluka choroby , my cale szczescie zdrowi , ale dla mnie choroba to katar co najwyzej cale szczescie , Kurujcie sie Dziewczyny , czosnek , cebula i pierxyna Zdrowia zycze! Terka nie zazdroszcze , kuruj sie i szybkiego powrotu do sprawnosci Ja mam czasem nerwobole w krzyzu i pachwinie , ale nie utrudniaja mi one specjalnie zycia ( fakt czuje sie jak emerytka momentami , ale da sie przezyc ) Tylko sie zastanawiam jaki ja kurcze bede miala ten brzuch w sierpniu bo juz mam ogromny i ciagle rosnie! Kwas foliowy biore bo nikt nie kazal mi przestac :D a ze przedawkowac sie nie da to nie zaszkodzi , fo tego lykam magnez bo mam skurcze w nogach Ogolnie u nas piekna pogoda , opalac sie mozna :) od razu energii wiecej , ale i przez to ze wiecej sie ruszam zaczelam sie zastanawiac ze caly dzien ruchow nie czulam , musze dokarmic glodomora , polozyc die w lozku to zacznie fikac :) Jeszcze raz wszystkim ZDROWIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agson pozazdrościć pięknej pogody, u nas pochmurnie :/ a na podwórku jeszcze śnieg, nawet sie nie chce z domu wychodzić...w pracy czuje sie taka ospała :( mam nadzieje ze jak dotrze wiosna to pobudzi do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka1982
u mnie tez dzis piekna pogoda, az sie szarpnelam i umylam okno u dziewczyn w pokoju :) bo juz nie moglam na nie patrzec :P posłałyscie swoje maluszki do przedszkola po swietach? ja moja dalam i od kilku dni wszyscy sa zadowoleni. mała bo ma towarzystwo i sie nie nudzi, ja oczywiscie i panie w przedszkolu bo mała super sie na razie adaptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
Hej dziewczyny, Zagadka odwazna jestes z tym myciem okna, nie nadwyrezaj sie. U mnie nic nowego sie nie dzieje, jedyne co to boje sie wejsc na wage po swietach. hehe A dzis trzymajcie prosze kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia878780
hej dziewczyny wczoraj blam na badaniach wyszlo ze kolejny chlopak bedzie w domu ciesze sie bardzo z tego ciekawe jak reszta rodiny zareaguje :) pozdrawiam u nas sloneczko i mam nadzieje ze bedzie caly czas az do lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga26
anusia878780 gratulacje synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka1982
anusia gratuluje synka :) bylam ostatnio w lidlu i kupilam sobie juz na lato sukienke ok 40zł i jak przymierzylam naprawde dobrze lezy. teraz czekam az "rzuca" ciuchy ciazowe (choc getry wg beznadziejne) i biustonosze do karmienia, podobno są bardzo dobre. r_j mycie drugiego okna juz sobie przemysle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hancik
Hej, o co chodzi z tym myciem okien? Bo ja sobie pomyłam w całym domu. Praca jak każda inna. Jakbym miała czekać do porodu to bym chyba światła w domu nie miała. Dziewczyny Wy tak na serio "uważacie" na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia gratuluję...ja odpuszczam okna brudne ze hej staram się nie patrzeć ale moje okna można myć wyłącznie na drabinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×