Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość Ania sierpień
Mamamalegobrzdaca to my obie dzisiaj doswiaczylysmy bicie serduszka:-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dziewczyny gdzie sie podziewacie, Ewelizarda2015 Eszka ewell. terka. Modliszka22. Kataarynkaa i inne, pewnie ostro przygotowujecie sie do świąt:) no to nic, w takim razie zycze wszystkim udanych świat w ciepłym rodzinnym gronie, dużo miłości i szczescia z fasolek :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA......TERMIN PORODU malinowa mama.....30.... mazowieckie......3......02.08.2015 Ewelizarda2015...26...podkarpackie...1...04.08.2015 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1...... 7 sierpień.2015 Eszka234....24...małopolskie......2...08.08.2015 joka_11............28.........dolnośląskie....2......10 .08.2015 r elilu.........28..........podkarpacie.......2.........11. 08.2015 Angie87........27..........małopolskie ......1.......11.08.2015 Aglo88...26...........mazowieckie...2.......14.08.2015 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15 .08.2015 terka........24...........dolnośląskie......1.......16. 08.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 Kataarynkaa...33...kujawsko-pomorskie...2...21.08.2014 uporządkowałam datami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
Ale tutaj cisza, widzę że święta wciągnęły Was w wir w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
ja jeszcze w pracy, dzis ostatni dzień przed swietami. od czasu do czasu zaglądam i Was czytam ale nie mam czasu napisać :) życze Wam spokojnych świąt i zdrowych fasolek i bobasków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dopiero wróciłam z pracy. Po drodze ostatnie zakupy a teraz do garów:) Czeka nas jeszcze sprzątanie bo też mamy remont, ale mój M. już zapowiedział, że sprzątanie to jego działka a ja mam tylko ugotować grzybową i zrobić sałatkę jarzynową. Pasuje mi taki układ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepłych i udanych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i radości :) Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Wesołych Świąt dziewczyny,my pochwalimy się nowym członkiem rodziny w święta moim rodzicom i teściom :) no i córce bo też jeszcze nie wie jaki prezent w przyszłym roku ja czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik388
Hej dziewczyny mogę dołączyć ? Jestem w 5 tych trzeciej ciąży mama w domu 8 letniego syna i 15 miesięczna córkę a teraz 3 dzieciątko w drodze ;) Termin na 27 sierpnia chyba że lekarz coś innego powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe84
Hej dziewczyny! Tydzień temu dowiedziałam się że noszę pod sercem nowe życie :) ...po 2 latach starań się udało! Mam już 7 letniego synka. Wg moich obliczeń termin na 27 sierpnia. W poniedziałek idę do lekarza. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja z Bydgoszczy
cześć, dołączam do Was dziewczyny!!! Tydzień po dacie spodziewanej miesiączki 4 testy wyszły pozytywnie, byłam na usg transvaginalnym i jest pęcherzyk ciążowy. Mam już 2,5-letnią córkę, cieszę się bardzo na rodzeństwo dla niej. Martwi mnie jednak, że poza pęcherzykiem nie było ani zarodka, ani serduszka... po wielkości pęcherzyka i wg OM to 5t0d. Termin przypadał na 24.08.2015 jestem z kuj-pom ;) mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
Witaj Kaja. Czy wcześniej też robiłaś testy czy dopiero po tygodniu wszystkie. Pozdrawiam Bydgoszcz mieszkałam tam w centrum,koło sądu. Sorry dziewczyny, że tak truję o tych testach,ale jestem już w 34dc i nic. Testy ujemne,okresu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja z Bydgoszczy
robiłam parę dni wcześniej, od razu była druga kreska. w pierwszej ciązy tak samo. ale słyszałam że testy wychodzą fałszywie negatywne a koieta jest już w ciąży, nie przejmuj się, kiedy idziesz do lekarza? koło sądu na Wałach? ja mieszkam troszkę dalej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałegobrzdąca
Hej dziewczynki. Jak tam święta mijają? Pochwaliłyście się rodzinom dzidziusiami? Jak sie czujecie po kapustach, pierogach i śledziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Mnie okrutnie mdli od wigilii mało zjadlam dosłownie kilka pierogow krokieta troszke sałatki :( mam calodniowe mdłości tylko tym razem pojawiły sie później niż poprzednio. Na dodatek jest mi ciągle zimno echh byle do końca 3 miesiąca wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mnie też mdli od rana do wieczora a zapachy świąteczne mnie dobijają. Bardzo mało zjadłam przez te wszystkie dni i właśnie kończę swój pierwszy posiłek dzisiaj. Wczoraj byliśmy u moich Rodziców na obiedzie a ja byłam taka śpiąca, że zasnęłam:) U nas o dzidziusiu już wszyscy wiedzą. Pochwaliliśmy się jeszcze przed świętami. Ogólnie czuję się słabo no i jeszcze to rozdrażnienie. Sama ze sobą nie mogę dojść do ładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Hej ja nie mam nadal żadnych mdłości wiec na święta się objadłam bardzo :) teraz tylko miałam iść z mężem do kina bo córka u teściów tylko jakoś mnie na sen bierze strasznie wiec nie wiem czy dotrzemy w końcu ;) U nas na święta rodzina się dowiedziala i raczej wszyscy się ucieszyli,mieliśmy też wczoraj przymusowy nocleg bo drogi zasypalo i nie mieliśmy jak do warszawy wrócić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik388
Ja mdlosci tez nie mam wiec tez sie najadlam ;) w ogole oprocz braku okresu niemam zadnych objawow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
u mnie raczej nic z dzidzi,chyba coś się rozkręca. Tak na Wałach przy Nowym Rynku,z drugim dzieckiem chodziłam do dra Przeperskiego-super lekarz. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...forum chyba szwankuje, bo rano dodalam post i go nie ma! Tak samo inne dziewczyny pisaly a teraz tego nie ma :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelizarda2015
Elilu, przed świętami w pracy miałam młyn, później święta, dopiero dzisiaj siadłam i zaczęłam czytać :) Cieszę się że u Was wszystko dobrze, fajnie że jest nas coraz więcej :) Byłam wczoraj u lekarza, wszystko ok, wyniki badań w porządku, dzidziuś 2,14cm i ślicznie biło mu serduszko, ruszał się :) Popłakałam się ze szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
Hej ja też wróciłam z świąt najadłam się jak głupia, no ale kto biednemu zabroni żyć bogato ;) pochwaliliśmy się rodzicom w święta i jak teściowie nie koniecznie wiedzieli co do nich mówimy to moi rodzice od razu zaskoczyli ;) mój tatuś miał łezki w oczkach. A tak pozatym to oprócz okresu brak jakichkolwiek objawów. no dziś troszkę mdli ale pewnie zaraz przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hej ale mi sie nie chcialao wstawac dzis. mam od kilku dni mega mdłości co dziwne szczególnie wieczorem , pochwalilam sie rodzince przy dzieleniu oplatkiem no i przyjeli to bez wiekszego entuzjazmu , troche mi smutno ze nikt sie nie cieszy , no ale to malo wazne wazne ze ja i maz sie cieszymy z tego faktu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Hej ja od rana na nogach choć do pracy nie musiałam wstać bo do 6.01 wolne :) nie wiem jak potem się rozstawie na wstawanie rano a wstaje grubo przed 6 wiec ciężko będzie :P A na razie sprzątam am wreszcie mi się skończył remont ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Czesc dziewczyny:) teraz dopiero na spokojnie moge wszystko poczytac i fajnie że coraz więcej nas jest :) My mieliśmy też w Święta powiedzieć rodzinie o ciąży ale wyszło jak wyszło i Święta spędzilam z synkiem w szpitalu:( tak ze u nas narazie nikt nie wie. Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Co się stało dlaczego w szpitalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
Eszka234 a co się małemu stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×