Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

zoe84 bardzo się cieszę że już wszystko w porządku, ja się tak denerwuje czy wszystko jest u mnie ok, nie wiem jak wytrzymam jeszcze prawie 3 tygodnie do tego usg to jakaś masakra, najchętniej wsiadłabym w samolot i poleciała do polski na prywatną wizytę ale niestety nie mam takiej możliwości. Pocieszam się jedynie tym że gdyby coś się działo to miałabym jakieś objawy, ale póki co nic się nie dzieje, żadnych plamień, śluz jak przy owulacji ale czytałam że to akurat normalne. Czasami jak za szybko chcę wstać to łapie mnie skurcz który po chwili mija, a tak ogólnie czuje się dobrze. Mdłości mijają, nawet przestaje być taka zmęczona i senna tylko piersi mam nadal bardzo wrażliwe. Ehhh niech już będzie ta połowa lutego bo oszaleję.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagula 34
Ja wczoraj byłam na wizycie miałam robione usg z maluszkiem wszystko w porządku a ostatnio miałam dziwne sny i sama sobie ubzdurałam że coś jest nie tak lekarz miał mi dać skierowanie na usg genetyczne ale w końcu stwierdził że skoro urodziłam dwójkę dzieci to będzie wszystko dobrze i pójdę dopiero w 22 tygodniu żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagalok
hej dziewczyny ja dziś byłam na usg genetycznym w 12 tyg i 5 dni , lekarz powiedział że wszystko jest w porządku :) , wszystko jest w normie, pytał czy chce płeć znać, bo narazie wszystko wskazuje na dziewczynę, ale może coś jeszcze urośnie :) następna wizyta za miesiąc , a czuje się dobrze więc mam nadzieje ze wszystko bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) mozna sie dolaczyc? na innych tematach dziewczyny wogole sie nie odzywaja... ja mam troszke pozniej termin bo na wrzesien :) jestem w 7 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
mamusia 2015 tutaj tez za bardzo sie nikt nie udziela, no ale jest to zrozumiale jak sie np pracuje i jeszcze ma inne dzieci w domu to nie bedzie sie caly dzien na forum siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Hej:) ja juz tez po wizycie i po USG. Wszystko ok z dzieckiem :) tylko termin się zmienił bo wg OM wychodził 8.08 a wg USG 4.08 a tak wogóle to dostalam antybiotyk bo przyplatala mi się jeszcze infekcja a co do plci to wg lekarza narazie za wczesnie zeby powiedziec na 100% a nie chce mowic czegos czego nie jest pewien :) nastepna wizyta za miesiąc i może wtedy się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik388
Ja już po zabiegu od dziś mam 2 wspaniałych ziemskich dzieci i jednego Aniolka będziemy nazywać go Maksim bo gdyby był chłopcem tak byśmy go nazywali ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagula 34
Ania 388 bardzo Ci współczuję sama przeszłam dwa poronienia mam już dwie córki jestem teraz w ciąży ale ciągle myślę czy wszystko będzie w porządku także czekam od wizyty do wizyty u lekarza ale już wiem że tego lęku się nie pozbęde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa mama
Super ze coraz nas wiecej :) anik388 bardzo przykre wiesci :( tak jak piszesz masz dwojke wspaniałych dzieciaczkow i masz dla kogo byc silna :) Elilu ja nic jeszcze nie czuje czasem takie jakby napinanie jedynie. W pierwszej ciazy czułam po 20 tc w drugiej ponoć szybciej. Ja dzis rozpoczełam 15tc a co ciekawe mdlosci nadal czesto mnie meczą. We wtorek byłam u lekarza maluszek sobie rosnie doszukiwała się płci zapomniałam powiedziec ze nie chcemy wiedziec cale szczescie nic nie wynalazła ;) teraz juz zawsze musze mowic zeby sie nie wydała :) nie przytyłam jeszcze nic co mnie cieszy. Przeziebienia juz za mna wiec basenuje sie regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmagda1804
Witajcie. Dziś bylam na usg 12 tydzień.z maluszkami wszystko dobrze:-) chociaż trochę się balam bo ostatnio plamilam ale na szczęście wszystko jest jak trzeba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja już po spotkaniu z położną, ale w zasadzie to nic nowego nie wiem, zadała nam 1000 pytań na temat chorób w mojej i męża rodzinie. Zważyła, zmierzyła, pobrała próbkę krwi i moczu no i dostałam skierowanie na kolejne badania krwi, bardziej szczegółowe. Dostałam tonę ulotek, jakieś próbki i inne śmieci. Żadnych konkretnych badań, kompletnie nic, a jak zapytałam o zaświadczenie do pracy to dowiedziałam się że w tym kraju takowe otrzymuje się uwaga! Po 25 tygodniu... ręce opadają, no ale cóż zrobić zostało mi czekać aż w końcu nadejdzie 16 luty i pierwszy skan... Miłego wieczoru życzę wszystkim mamusiom, a ja zirytowana idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halooooooooo !!! Czy ktos tu wogole pisze? Chyba ten temat upadnie i do sierpnia nikt tu nie zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu patrząc na daty i godziny to codziennie ktoś się odzywa w tym topiku, nie to że jest cisza przez cały tydzień. Forum to nie czat, że co chwilę ktoś coś będzie pisał. Ale w sumie można zacząć jakiś temat, myślałyście już nad imionami? Mój mąż uparł się na Bastiana, jeśli będzie chłopak, a dla dziewczynki jeszcze nic nie mamy chociaż mi ostatnio podoba się Pola a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda0123
Hej dziewczyny :) Chętnie do Was dołączę - 1o tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda0123
I mam do Was pytanie :) Kilka dni temu z powodu krwawienia wylądowałam w szpitalu, na szczęście wszystko jest dobrze. Pan doktor zrobił mi USG i co mnie strasznie zdziwiło określił mi juz płeć mojego dzidziusia. Zapytał czy juz wiem i mówi żebym patrzyła co mój dzidziuś ma miedzy nożkami. I faktycznie cos jest, pytanie- chłopiec ? Według mnie to zbyt wcześnie na stwierdzenie czy chłopiec czy dziewczynka. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w naszym gronie :) z tego co czytałam to płeć można poznac około 13-14 tygodnia dopiero, ale podobno męskie narządy wykształcają się wcześniej niż żeńskie więc może akurat u Ciebie już widać. Ostatnio znajoma mi opowiadała że jej lekarz przez całą ciążę mówił że będzie chłopak, przy porodzie okazało się że pępowina zawinęła się między nóżkami tak że wyglądała jak "siusiak" no i wyszła dziewczynka :) ale to było 8 lat temu, nie wiem czy takie pomyłki nadal się zdarzają technika trochę poszła do przodu więc kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hancik
Hej. Ostatnio pisaliśmy trochę o imionach :) Ja też obstawilam dla dziewczynki Pola ale dziewczyny pisały ze jest ostatnio bardzo popularne. U mnie w sumie w okolicy nie ma żadnej ale i tak mnie to trochę zniechecilo. Witam nowa mamę. Wg mnie 10 tydzień to za wcześnie na określenie płci ale to nie ja jestem lekarzem. Skoro tak twierdzi to chyba ma jakieś podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda0123
Dzięki dziewczyny za odpowiedź, na szczęście za 2 tygodnie mam wizytę u swojego pana doktora, zobaczymy co on na to powie :) A jeśli chodzi o imię, dla dziewczynki Jagoda, a dla chłopca Jaś :) Pola też bardzo mi się podoba, ale czy to nie jest zdrobnienie od Apolonii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem kiedyś było to zdrobnienie od Apolonii, ale od jakiegoś czasu już funkcjonuje jako samodzielne imię, wydaje mi się że sytuacja podobna do Jakuba i Kuby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata2301
Hej, jestem Agata, 10 tydzień, termin porodu 31 sierpnia, a wy jak dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się Apolonia tez podoba. I wtedy byśmy mówili Pola. Ale nie wiem czy taka wersja by się dziecku podobała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agata :) Jeżeli chcesz to odszukaj tabelkę i tam są wpisane dziewczyny wg terminu. Oczywiście możesz się dopisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agata, 10 tydzień tak jak i ja tyle że mi termin wypada na 30tego :) na naszą rocznicę ślubu heh To tak jak z tym moim Bastianem, dużo osób mnie pyta dlaczego nie Sebastian, a ten mój że ma być Bastian i koniec, wymyślił tak sobie jak jeszcze nie planowaliśmy nawet dzieci. Ja mam sceptyczne nastawienie do tego imienia chyba po cichu liczę że jeszcze mu przejdzie, albo co lepsze że będzie dziewczynka. Mi się podoba jeszcze Nataniel, ale na te imię zdecydowałabym się gdybyśmy planowali zostać w UK, a że mamy zamiar w tym roku zjechać na stałe do Polski to jakoś chyba za bardzo udziwnione te imię na nasz kraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będziecie mieli piękny prezent na rocznicę ślubu :) A co do imienia to jest jeszcze czas, ja też niby mam wybrane, ale nie wykluczam opcji, że mi się odwidzi :) A jak samopoczucie ? Bo moje jak na razie średnio, cały czas chce mi się spać, mdli mnie i na nic nie mam chęci... Oby szybko to minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Cie nie dopisze bo z telefonu nie dam rady. Podajesz dane które są w tabeli: wiek nick, region, termin porodu, która ciąża i płeć jeżeli znasz i tyle :) Na poprzedniej stronie jest tabelka zerknij sobie jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam Cię dodać, ale jak chcę wkleić tabelkę to pojawia mi się komunikat że treść została uznana za spam! Dziwne... spróbuję może jeszcze raz później. A co do samopoczucia, mi mdłości już powoli mijają, jeszcze od czasu do czasu mnie łapie, ale bardzo lubie wszelkiego rodzaju herbatki ziołowe typu mięta, pokrzywa, melisa czy rumianek i bardzo mi przy tym pomagają. Śpię już coraz mniej, tylko brzuch mnie pobolewa, ale to chyba normalnie że boli bo wszystko w środku zaczyna się rozciągać. No i piersi, z tym to jest masakra, czasami nie mogę się położyć na boku bo tak mnie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×