Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość anga26
Hancik wiadomość wysłana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Ja juz napisalam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Aha Hancik sprawdzilam i jest kilka osob o moim imieniu i nazwisku , ja z Walbrzycha jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaa85
Ja trzy razy próbowałam wysłać swoje dane na ten adres i dostaję zwrot i komunikat, że taki adres nie istnieje. na pewno dobrze go wpisuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Jagoda ja tez dostalam maila zwrotnego ze nie dostarczono :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hancik
Dziewczyny przepraszam najmocniej. Poprawny adres to sierpien_08@wp.pl. Miało być sierpien2015 ale był zajęty. Poczta działa już sprawdziłam bo wysyłałam maila z prywatnej skrzyni. Sorki za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka1982
ale sie dzis dzieje :) i to na wszystkich frontach, tutaj zmiany :P a u mnie w domu nie dosc ze mialam kilka spraw na glowie w tym pojscie na pobranie krwi przed wizyta, to jeszcze moje dziewczyny nad ranem zaczely wymiotowac. takze mam teraz niespodziewanie szpital w domu, a wczoraj bylo wszystko super, nawet jednego najmniejszego objawu ze cos sie zapowiada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaa85
Hancik wysłałam maila :) Zagadka to życzę szybkiego powrotu do zdrowia Twoim dziewczynom. A domyślasz się co wywołało te wymioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agson, Zagadka, Jagoda zaprosiłam Was do znajomych. Inaczej nie mogę dodać Was do grupy. Odpisałam Wam na maila i podałam moje dane. Jak zaakceptujecie zaproszenie to tworzymy grupę. Dziewczyny czekam na resztę maili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia878780
Tez wyslalam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow nowa grupa na fb i dziwnie wszystkie zaczynaja sie odzywac :) uważajcie co robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hancik
Melduje ze grupa działa :) będzie super. Martamartika odpisalam Ci na maila. Niestety nic poza tym dostałam. Ania sprawdź czy dobrze wysłałaś. Narazie jesteśmy we cztery. Czekamy na resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hancik odpisałaś i wysłałam zaproszenie, czekam z niecierpliwością... Najwyraźniej zostaną te którym zależy najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martamartika juz :-) Swoją drogą fajnie na Was popatrzeć dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odezwijcie się na maila. Elilu r_j Jagoda Eszka i pozostałe aktywne. Na Fb jest juz nas piątka. Będzie to miało sens tylko wtedy kiedy będziemy tam wszystkie. Jak Wam się nie spodoba to zawsze możemy tu wrócić albo znaleźć inne forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
hmmm nie zrozumcie mnie zle, ale ja wole anonimowość jednak... Szkoda, ze uciekacie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga26
Hancik ponowiłam maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe84
Podzielam zdanie r_j... i zostaje tutaj! Chociaz malo sie udzielam to co ja mam do gadania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja żałuję bardzo, że się nie zdecydujecie. Piszemy tu już kilka miesięcy, uwielbiam poznawać nowych ludzi nawet jeśli miała by być to czysto internetowa znajomość. Chciałoby się pisać bardziej prywatnie rozmawiać nie tylko o pieluszka i wózkach tymczasem nie mam śmiałości bo się zaraz jakoś trol czepia. Zastanówcie się proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do was pytanie Czytam was od początku i wiem ze któraś już pisała na ten temat ale nie mogę tego znaleźć Mianowicie chodzi mi o zimno na ustach co stosowałyscie i czy nie ma jakiegoś zagrożenia dla maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hancik długo sie zastanawiałam ale wysłałam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu bardzo się ciesze, jupii nie ma się co zastanawiać wkleilam juz tam fotki córci. w pieszej ciąży byłam na kafe. Zaprzyjaźniłam się z jedną dziewczyną z Oslo i miałyśmy kilka lat kontakt telefoniczny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka1982
tez kiedys kiedys, epoke wczesniej czyli przed mezem i dziecmi, znalazlam tutaj na kafe grupke dziewczyn z ktorymi regularnie sie odwiedzalysmy mimo ze dzielily nas setki km. milo te czasy wspomniam. nie mam pojecia co wywolalo wymioty u moich dzieci, bo dzis juz sa zdrowe (odpukac) starsza w przedszkolu a mlodsza jeszcze dzis w domu zostawilam. dziwne to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×