Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
Mama mówiła, że mimo trudnych momentów trzeba wciąż się uśmiechać, Uśmiechać do życia I że zawsze są dobre momenty które trzeba chwytać póki się oddycha. Więc szarpie się, (jestem niespokojna ) Zmierzam naprzód pod wiatr Modląc się z całych naszych sił pokaleczonych przez czas , zmierzam pod prąd . Z czasem wszystko odchodzi w niepamięć Czas leczy rany. Pamiętam nasze dłonie martwe od zimna, Tę ciężką torbę na naszych ramionach , żeby zaspokoić głód , kiedy życie da taki rozkaz ostrzejszy niż ból ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 stycznia 1995r ,, Moje drogie dzieci! Chcę znowu wam powiedzieć- dziękuję wam, żeście tutaj przyszli, nawet jeśli przyszliście w jakichkolwiek intencjach. Proszę powierzcie mi wasze problemy i zmartwienia, ponieważ tylko Bóg może was od nich uwolnić. Módlcie się ta modlitwą: << Boże oddaję Ci cała moją przeszłość, powierzam Tobie całą moją przyszłość. Dziękuję Ci za każdy dzień, który mi dajesz i cieszę się, że jesteś stale ze mną,i że mnie nigdy nie opuściłeś>>. Proście o to Boga, aby wam pomógł pojąć tą modlitwę, a wtedy wasze serca wypełni pełna prostoty dziecięcą radość w każdym dniu ". 5 marca 1995r. ,, Moje drogie dzieci! Proszę, rozmyślajcie więcej o moich orędziach. Proszę Boga o ważną rzecz - o to, aby w was zostawił swój pokój. Bo ten świat jest złodziejem pokoju. Proszę, powiedzcie Bogu: << Kocham i dlatego żałuję, kocham i dlatego przebaczam, kocham i to jest mój pokój >>". 9 kwietnia 1995r. ,, Moje drogie dzieci! Kocham was, kocham was, kocham was. Proszę, czyńcie to samo. Nie traćcie czasu. Najważniejsze jest to, abyście w swoim wnętrzu zachowali pokój. Proszę, otwórz bardziej swoje serce na moje słowa. Ja przyjmuję ciebie takiego, jakim jesteś ". - Matka Boża była dzisiaj ubrana w białe szaty, miała niebieski płaszcz, niebieski welon, tego samego koloru pas i różaniec; była boso i miała jaśniejącą koronę. Słowa Maryi z Litmanowej na Słowacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
♥ MODLITWA DO BOGA OJCA ♥ Ojcze Niebieski, który stworzyłeś Niebo i Ziemię, ludzi i Aniołów i który każdy włos na mojej głowie policzyłeś, jak dobrze być Twym dzieckiem. Wiem, że kochasz mnie tak, jak nie kocha mnie nikt na świecie. Że kochasz mnie bardziej niż moja matka i ojciec i pragniesz mnie uszczęśliwić, ofiarując mieszkanie w Królestwie Niebieskim. Oddaję Ci siebie i wszystko co posiadam. Wszystko co posiadam jest Twoje.Daję Ci Panie siebie, abyś mogł mnie prowadzić do siebie drogą, którą mi przeznaczyłeś. Jak szczęśliwy ten, który Cię poznał i pokochał jako Ojca. Bądź błogoslawiony i wywyższony w każdym stworzeniu. Niech każda chwila mojego życia będzie stałym uwielbieniem Ciebie i dziękczynieniem za dzieła Twojej miłości, którymi mnie obdarzasz. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AKT MIŁOŚCI, KTÓRY BÓG SOBIE ŻYCZY (mów mi ciągle, że Mnie kochasz) -o- Ojciec niebieski powiedział: -o- "Kto Mi te akty ofiaruje, kto w dodatku czyni wszystko, by Mi je rozpowszechniać, będzie w szczególny sposób dzieckiem, a Ja mu będę kochającym Ojcem. Jakże tęsknie za tym, żeby i o Mnie możliwie często i serdecznie myślano. Duch Święty jest mało czczony, ale Mnie się czci jeszcze mniej . Nabożeństwo do Mnie wynagradzam w całkiem wybitny sposób. Ofiarujcie Mi często akty miłości, które tak radują Moje Serce."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AKT MIŁOŚCI, KTÓRY BÓG SOBIE ŻYCZY (mów mi ciągle, że Mnie kochasz) -o- Do prywatnego odmawiania: -o- Ojcze, kocham Cię serdecznie, ratuj dusze! Ojcze, kocham Cię czule, ratuj dusze! Ojcze, kocham Cię delikatnie, ratuj dusze! Ojcze, kocham Cie jak Twoje dziecko, ratuj dusze! Ojcze, kocham Cię żarliwie, ratuj dusze! Ojcze, kocham Cię płomiennie, ratuj dusze! Ojcze, kocham Cię niewypowiedzianie, ratuj dusze! Ojcze, kocham Cię bezgranicznie, ratuj dusze! Ojcze, kocham Cię nade wszystko, ratuj dusze! Ojcze, kocham Cię bez miary, ratuj dusze! Ojcze, kocham Cię niewymownie, ratuj dusze! Ojcze, kocham Cię ponad miarę, ratuj dusze! Ojcze, kocham Cię bez końca, Ratuj dusze! Ojcze, chciałbym Cię kochać jak Cię kochają wszyscy Aniołowie i święci, ratuj dusze! Ojcze, chciałbym Cię kochać jak kochał Cię na ziemi św. Józef i jak Cie teraz kocha w Niebie, ratuj dusze! Ojcze, chciałbym Cię kochać jak kochała Cię na ziemi Maryja i jak Cię kocha teraz w Niebie, ratuj dusze! Ojcze, chciałbym Cię kochać jka Cię kocha Twój Syn i Duch święty, ratuj dusze! Módlmy się: Ojcze, przez Niepokalane Serce Maryi, dla ratowania tych wszystkich dusz, które są w niebezpieczeństwie wiecznego potępienia, ofiaruję Ci ostatnie krople Krwi, które Twój Boski Syn ostatkiem sił Swej Miłości wylał i pragnie Ci Je ofiarować tak często, jak Twoja wszechmoc zliczyć może. Niech nas błogosławi Bóg Ojciec i Syn i Duch Święty. Amen. Ze Swoim Ukochanym dziecięciem, niech nas błogosławi Dziewica Maryja. Amen. -o- Imprimatur Kuria Diecezjalna w Kielcach dn. 3 VII 2006 r. Nr OJ-67/06 Ks. Inf. Jan Szarek Wikariusz Diecezjalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ... Mówię to do was, abyście wiedzieli, jak to naprawdę wygląda i dlaczego tak bardzo wołam i proszę o waszą modlitwę i posty w ich intencji (kapłanów). Chcę, pragnę, aby się nawrócili, aby w końcu zaczęli pracować dla Mnie, na zbawienie swoje i innych, na zbawienie licznych dusz. Wielu osobom i kapłanom nie podoba się to, co mówione jest w twoich orędziach o kapłanach i biskupach. Ja jestem Prawdą i Sprawiedliwością. Nie pochwalę kapłana i biskupa, który służy otwarcie lub ukrycie złemu duchowi, z upodobaniem wypełniając jego dyrektywy i rozkazy (np. jak zmusza i nakazuje wiernym przyjmowanie Mojego Najświętszego Ciała niegodnie, na stojąco i do ręki, jak pozwala udzielać Komunii Św. świeckim szafarzom, itp.). Nie nagrodzę Niebem tego, który ma swoje upodobanie w grzechu i we wszelkich sprawach z nim związanych. Niewielu się modli, niewielu nawet odmawia brewiarz. Na 1000 kapłanów na Zachodzie, 894 nie wierzy w Moją realną obecność w Najświętszym Sakramencie, a wierzy zaledwie 106. W Polsce na 1000 kapłanów nie wierzy 290, a wierzy 710. Na 1000 biskupów na świecie, nie wierzy 952, wierzy 48. W Polsce na 136 biskupów, nie wierzy 80, a wierzy 56. Wołam i proszę was o kochani, o waszą pomoc, aby ratować Mój Kościół z upadku, w którym się znajduje. Jest to jeszcze możliwe, lecz potrzebne jest zaangażowanie i ofiarność wielu, wielu ludzi ... " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz w sercu w Jej miłość :: 15 września 2007 " ... Następną rzeczą, która tak bardzo rani Mnie, jest wasza oschłość wobec Mojej Mamy. Dzieci. Miłość Mojej Mamy do was nie da się do niczego przyrównać. Jest tak ogromna! Jest miłością Bożą. Wszak z Bogiem jest zjednoczona. Na swojej drodze życia spotykasz często Moją Matkę. Ona wyciąga ramiona do ciebie i z ogromną czułością mówi: Synku! Córeczko! Pragnę cię przytulić. Ty zaś bardzo często wtedy nie dostrzegasz tych ramion lub też odmawiasz w pośpiechu i niedbale jakieś "Zdrowaś Maryjo", czy "Pod Twoją obronę". Dziecko! To nie tak! Jak możesz ranić Tę, która kocha ciebie jak żaden inny człowiek? Jak możesz zasmucać Jej piękne Serce swą oziębłością! Po co dziecko mówisz tę modlitwę "Zdrowaś Mario"? Czy zastanawiałeś się kiedyś nad sensem słów? To przepiękna modlitwa. To modlitwa, w której nazywasz pięknie Moją Mamę - Pełną Łaski. To modlitwa, w której przywołujesz to cudowne zdarzenie sprzed 2000 lat. To Zwiastowanie może stać się twoim udziałem, jeśli będziesz modlić się sercem. Wypowiadając słowa tej modlitwy uczestniczysz w tej scenie, która nie ma sobie równej w historii ludzkości. Nie ma innego takiego cudu, takiej tajemnicy. Wtedy możesz się w tej tajemnicy zagłębić. Możesz wraz z aniołem pozdrowić Maryję. Wraz z Maryją odpowiadaj: Oto ja służebnica Pańska. Wraz z Nią przyjmuj wolę Ojca: Niech mi się stanie według słowa twego. Jaka głębia tkwi w tej modlitwie! Dziecko! Maryja może uczestniczyć w twoim życiu. Tylko "dopuść" Ją do swego życia! Pozwól na to twoje spotkanie z Nią. Wystarczy, że z rozwagą i miłością wypowiadać będziesz słowa modlitwy. Wystarczy, że zwracać się będziesz do Niej z każdym swym problemem. Wystarczy, że powierzysz Jej swoje życie. Nie bądź obojętny, zimny! Nie odmawiaj w pośpiechu modlitwy! Uwierz w sercu w Jej miłość. I przyjmij Ją jako swoją Mamę. Proszę nie rań więcej Jej i Mojego serca swoją oschłością wobec Matki Bożej .. ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz! Nie czyham na twoje "tak" wobec Krzyża! :: 14 września 2007, Czerwińsk . :" .. Dusze Moje wybrane. Ranicie Mnie okrutnie swoim lękiem przed Krzyżem, swoimi obawami przed podjęciem Krzyża. Jakże często stykam się z waszym "nie" wobec Krzyża, który wam jest przypisany. Wasze "nie" wynika ze strachu przed cierpieniem. Zdaje się wam, że jeśli powiecie "tak", Ja narzucę wam Krzyż większy niż ten, który dźwigacie. Och, dziecko! Pomyśl! Jak mnie traktujesz? Jakie masz o Mnie zdanie! Mówiąc "nie" z tego powodu, nazywasz Mnie Bogiem okrucieństwa, Bogiem, który czyha na duszę, aby obarczyć ją cierpieniem! Dziecko! Spójrz, jak Mnie osądzasz! Spójrz, jak rani Mnie twoje zdanie o Mnie! Spójrz, że mówiąc "nie" czynisz to również z egoistycznych pobudek. Boisz się o siebie. Nie tak postępuje dusza wybrana. Wyjaśnię ci, umiłowanie Moje. Spójrz w Moje oczy. Widzisz w nich łagodność, czułość, miłość iście matczyną. Uwierz! Nie czyham na twoje "tak" wobec Krzyża. Ja czekam na ciebie z miłością, aby zlać ją na ciebie w momencie twojej decyzji na "tak". Gdy godzisz się na Krzyż, dokonuje się ogromna przemiana w twojej duszy. Otwiera się ona na rzeczywistość Boga. Otwiera się na Mój Krzyż. Otwiera się na Moją miłość. W tym momencie przystępują do ciebie aniołowie i przejmują twój Krzyż podając go Mnie. Aniołowie zaś pomagają tobie kroczyć przy Mnie niosącym twój Krzyż. Wystarczyło twoje "tak", twoja zgoda na Krzyż, twoja gotowość na jego przyjęcie, a dokonało się coś bardzo ważnego. W twoim sercu cierpienie zamienia się w miłość, która promieniuje na twoje otoczenie. Zalewa cię pokój i ufność. Krzyż pozostaje ten sam, ale twoje nastawienie zmienia wszystko inne. Twój Krzyż staje się dla ciebie i twoich bliskich środkiem zbawienia. Módlcie się, dusze wybrane, abyście szczerym sercem mówiły codziennie "tak" na swój Krzyż. Nie rańcie Mnie obawami przed Krzyżem ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze powołanie każdego człowieka :Czerwińsk: 7 sierpnia 2007 MARYJA: Dzieci Moje najmilsze. Dzieci umiłowane. Do świętości powołał was Bóg, do świętości stworzył i do świętości was uzdatnia. Do tejże świętości was umacnia dając jakże liczną pomoc z Nieba. Obdarza was dzieci swoim Duchem. Ten Duch wlewa w was miłość, pokój, radość. Poucza was o czystości, wierności i wierze. Daje wam dzieci Moje, Mnie - waszą Matkę, abym uczyła was kroczenia drogą świętości. Obdarza was Krzyżem Syna, z którego to płyną nieustannie łaski. Wystarczy przyjść i czerpać z tego zdroju. Powołuje wśród was tych, którzy widzą, słyszą i przekazują Jego słowo. Czyż nie jest to dowód miłości? Bóg osobiście was poucza! Dzieci Moje. Świętość we współczesnym świecie tak wyśmiewana i lekceważona, jest najważniejszym powołaniem każdego człowieka. Do świętości powołany jest każdy. I każdy ku temu otrzymuje od Boga potrzebne łaski. Trzeba tylko to przyjąć i uwierzyć. Tyle razy Ojciec wasz Niebieski pouczał, jak należy żyć. Jednak dzieci Moje, słabi jesteście, nie zwracacie uwagi, nie pamiętacie, nie dowierzacie. Dlatego te pouczenia płyną nadal z Nieba. Dlatego Bóg posyła Mnie, abym wam przypominała o świętości i do niej pomogła iść. Daje wam piękną modlitwę - pieśń miłości: Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze, która to sama z siebie już uświęca duszę. Dzieci. Tak liczne znaki wam towarzyszą. Wy ich nie dostrzegacie! Tak liczne pouczenia! Wy nie zawsze ich słuchacie. Tak liczne łaski zlewa na was Bóg! Wy nie przyjmujecie! Przychodzę do was z przesłaniem o wielkiej Bożej Miłości do was i o wielkim Jego Miłosierdziu ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety średnik " ; " w linku zatrzymuje wczytywanie nie strony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Kochani (zwracam się do Rozmowy i do osób nawróconych i wierzących w Boga) Proszę Was o modlitwę za mnie. Dostałam znak i wracam do kraju, zabieram dzieci oczywiście. Nie jest to sprawa dla mnie prosta dlatego proszę Was o modlitwę aby się wszystko ułożyło, aby dzieci się zaklimatyzowały w szkole, abym znalazła jakąś normalną pracę jak już osiądę i aby mój powrót przyniósł zażegnanie spowów w mojej najbliższej rodzinie. Chociaż jedna zdrowaś Mario :) Cieszę się na ten powrót bo do kościoła nie będę musiała jeździć 45minut, wszędzie będzie blisko, bliscy pod ręką, spokój, będę jeździła na msze do katedry w pierwsze soboty miesiąca, moje dzieci będą wychowane w duchu polskim a dodatkowo będę zabierała na niedzielne msze z sobą jeszcze dwoje dzieciakow bo ich rodzice... no cóż... Czuję że jestem tam potrzebna i że jest to również przynaglenie. Jest mi potrzebne Wasze wsparcie modlitwene o łaski konieczne by ten powrót i klimatyzacja przebiegały dla mnie i dzieci łagodnie i na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wiecie , że martyna33 pisze tu już ponad 4 lata a obecnie w 9-ciu tematach na raz . A ponieważ swoje wpisy wrzuca w jednym czasie , to na ekranie działu ogólnego pojawia się nagle "deszcz " tematów religijnych . Wszyscy na tym forum raczej przyzwyczajeni wiedzą kto tak tak pięknie pisze o Jezusie . Mimo iż nie wielu z nią odpisuję to jednak duża liczba osób czyta . Trzeba przyznać , że jej osoba to jakiś fenomen ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpewniejsza droga do nieba :: 26/5/2007 "Nabożeństwo do Niepokalanej Maryi jest najpewniejszą drogą do Jezusa. Można doświadczyć wtedy mistycznego zjednoczenia z Maryją i Jej Synem. Jej miłość i delikatność przewyższają czułość i delikatność matek ziemskich. Ta Niebieska Nasza Mama, Piękność Największa, Czystość Doskonała, Miłość Sama schodzi do serca duszy wybranej przez Nią, przebywa w niej i przemienia w siebie. Dusza ta staje się wiernym odbiciem Matki Najświętszej i tak przedstawiana Jezusowi, jednoczy się z samym Bogiem. Osoba taka czuje, myśli, czyni to, co Maryja. Nie jest w stanie popełnić grzechu ciężkiego, a słabości, które posiada powoli przestają jej dokuczać. One po prostu znikają. Osoba żyjąca Duchem Maryi przejmuje Jej cnoty i staje się świętą. Jezus takie dusze zespolone z Jego Matką miłuje najbardziej jako Matkę swoją i z tymi duszami łączy się węzłem nierozerwalnym. Osoby te kroczą śmiało i szybko do Nieba. Ty, dziecko, zostałaś wybrana i do tego powołana. Stale powierzaj się Matce naszej, aby Jej Duch, który przenika ciebie, jak najszybciej przemienił duszę twoją, serce twoje i myśli. Abyś stała się Jej odbiciem na wzór wielkich świętych .".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anialon dziś 🌻 Poproś o potwierdzenie z Góry odnośnie tego znaku. I mam pytanie. Wracasz bez narzeczonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to właściwe żądać znaku na potwierdzenie znaku ? Ja spotkałem się z kilkoma objawieniami gdzie Maryja namawia by polacy wracali do ojczyzny , gdyż tylko polska i jeszcze kilka narodów przetrwają nadchodzącą karę na świat , polska będzie oszczędzona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
List Jeremiasza do wygnańców 291 Taka jest treść listu, jaki prorok Jeremiasz posłał z Jerozolimy do pozostałych1 starszych na wygnaniu, do kapłanów, do proroków i do całego ludu, który Nabuchodonozor uprowadził w niewolę z Jerozolimy do Babilonii 2 po wyjściu z Jerozolimy króla Jechoniasza, królowej, dworzan, przywódców judzkich i jerozolimskich, kowali i ślusarzy. 3 [Posłał go] przez Eleazara, syna Szafana, i przez Gemariasza, syna Chilkiasza2, których wysłał Sedecjasz, król judzki, do Nabuchodonozora, króla babilońskiego, do Babilonu. Brzmiał on tak: 4 «To mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela, do wszystkich uprowadzonych do niewoli, których pozwoliłem uprowadzić z Jerozolimy do Babilonu: 5 Budujcie domy i mieszkajcie w nich; zakładajcie ogrody i spożywajcie ich owoce! 6 Bierzcie sobie żony i rodźcie synów i córki! Wybierajcie żony dla waszych synów i dawajcie córkom waszym mężów, by rodziły synów i córki; pomnażajcie się tam, a niech was nie ubywa! 7 Starajcie się o pomyślność kraju, do którego was zesłałem. Módlcie się do Pana za niego, bo od jego pomyślności zależy wasza pomyślność. 8 Bo to mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Nie dajcie się wprowadzić w błąd przez waszych proroków, którzy są wśród was, i przez waszych wróżbitów; nie zwracajcie uwagi na wasze sny, jakie śnicie3. 9 Oni bowiem prorokują wam kłamstwo w moje imię. Nie posłałem ich - wyrocznia Pana. 10 To jednak mówi Pan: Gdy dla Babilonu upłynie siedemdziesiąt lat4, nawiedzę was i wypełnię na was swoją pomyślną zapowiedź, by was znów przyprowadzić na to miejsce. 11 Jestem bowiem świadomy zamiarów, jakie zamyślam co do was - wyrocznia Pana - zamiarów pełnych pokoju, a nie zguby, by zapewnić wam przyszłość, jakiej oczekujecie. 12 Będziecie Mnie wzywać, zanosząc do Mnie swe modlitwy, a Ja was wysłucham. 13 Będziecie Mnie szukać i znajdziecie Mnie, albowiem będziecie Mnie szukać z całego serca. 14 Ja zaś sprawię, że Mnie znajdziecie - wyrocznia Pana - 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czy to właściwe żądać znaku na potwierdzenie znaku ? 🌻 Tak. Ponieważ zły lubi podszywać się pod złe emocje i tym samym dawać złe znaki kiedy np. jesteśmy pod wpływem jakiejś chwili. Taka decyzja jest bardzo istotna dla związku narzeczeńskiego Anialon i tak samo jak dla niej tak i dla niego i ich wspólnych dzieci. A ich dobro jest najważniejsze aby miały i Mamę i Tatę. Jak dla mnie to zły właśnie doprowadza do podziałów i rozpadów związków ponieważ zły nienawidzi miłości i dlatego wprowadza rozłamy. Zobacz na youtub filmik pt. Na poddaszu 1 | Artur Pawłowski cz. I: https://youtu.be/kpfj9QjjBck Gdy jego wiierząca żona odeszłaby od Artura, który utrudniał jej chodzenie do koościoła i zamiast wozić ją samochodem musiała wiele km chodzić pieszo albo celowo nie kupił jej kurtki w zimie żeby w drodze do kościoła marzła. I gdyby odeszła od niego to zły by się cieszył. On nie byłby nawroocony a ich syn nie byłby tak cudownie uzdrowiony i nie byłby znakiem istnienia Boga i Jego ogromnej Miłosci do każdego z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja spotkałem się z kilkoma objawieniami gdzie Maryja namawia by polacy wracali do ojczyzny , gdyż tylko polska i jeszcze kilka narodów przetrwają nadchodzącą karę na świat , polska będzie oszczędzona . 🌻 I ja również z wieloma takimi objawieniami się spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak również spotkałam się z takimi objaawieniami: 🌻 Jeżeli brakuje miłości — jestem w duszy nieobecny Orędzia Ostrzeżenia piątek, 9 stycznia 2015, godz. 15.30 l Moja wielce umiłowana córko, dla chrześcijan na całym świecie nadszedł czas, aby zjednoczyć się przeciwko pogardzie, z którą miliardy odnoszą się do Prawdy — Świętego Słowa Bożego. I Obecnie się uważa, że każdy grzech przeciwko Bogu, jest — w Moich Oczach — do przyjęcia. Grzechy, które są dla Mnie odrażające, wkrótce będą tak przedstawiane, jakby były święte w Moich Oczach, ale to niepodobna. Jeżeli przedstawiacie coś, co nie pochodzi ode Mnie i umieszczacie to przede Mną w Moich Kościołach, to sprawiacie Mi wielki ból. I Nigdy jeszcze chrześcijanom nie było tak trudno podążać Moją Ciernistą Ścieżkę, jak ma to miejsce dzisiaj. Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa są wam prezentowane w Moje Imię, ale wam nigdy nie wolno zapominać o Moim Nauczaniu, bo wtedy zostaniecie oszukani przez tych, którzy spiskują przeciwko Słowu Bożemu. I cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz najważniejsze: 🌻 cd. Być chrześcijaninem — to wymaga o wiele więcej, niż tylko oświadczania, że się nim jest. Jeżeli jesteście prawdziwymi chrześcijanami, to czynicie wszystko, czego was nauczałem, i podążacie drogą Świętej Doktryny, zawartej w Świętej Biblii. Uznawać Moje Słowo — to jest jedna sprawa; ale realizować to, czego nauczałem, to już inna. I Miłować się wzajemnie nigdy nie jest sprawą łatwą — z powodu istnienia grzechu. Miłować swoich wrogów jest wam bardzo trudno, ale jeżeli modlicie się o łaski, aby tak postępować, wtedy odkryjecie, że wasza miłość do Mnie przybiera na sile. Jeżeli Mnie naprawdę kochacie, będziecie wolni od nienawiści, a to przyniesie wam prawdziwy pokój umysłu i duszy. Jeżeli zezwolicie szatanowi, aby was kusił, żeby innym okazywać nienawiść, osuniecie się w straszliwe ciemności. Nienawiść jest jak chwast, który rozrasta się i błyskawicznie rozprzestrzenia. Jeżeli nienawiść w jakiejś duszy nabrzmiewa, to w końcu ją zupełnie pochłonie. Przyniesie ona ze sobą zatrważający niepokój, a ci, którzy są nią przepełnieni, nigdy nie zaznają pokoju. Nienawiść rodzi nienawiść i szerzy się szybko od jednej duszy do drugiej. Jeżeli szatan już raz zadomowi się w takich duszach, to nigdy ich nie opuści — dopóki nie zaczną pokutować i nie okażą prawdziwej skruchy. I Miłość zwalcza wszelką nienawiść, ale jeżeli nie będziecie trzymali się z daleka od tych, którzy podżegają do nienawiści, to zatopicie się w rozpaczy. Nie mogę ocalić dusz, które nie odczuwają skruchy za swoje nieprawości. Czekam na waszą spowiedź; i kiedy przyjdziecie do Mnie, błagając, abym was uwolnił od przekleństwa nienawiści, Ja wyciągnę do was Rękę i przygarnę was z powrotem do Mojej Oazy Pokoju. I Pokój i miłość mogą pochodzić jedynie od Boga. Zawsze do Mnie wracajcie, bo Ja Jestem Miłością. Jeżeli brakuje miłości — jestem w duszy nieobecny. I Wasz Jezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 🌻 O Wielkiej Brytanii rówież się spotkałam z takim objawiem: 🌻 Protestancki naród, Wielka Brytania, wkrótce nawróci się na Moje Drogi o Orędzia Ostrzeżenia Poniedziałek, 17.09.2012, 21.15 o Moja droga, umiłowana córko, pragnę ujawnić wam cud, który zaplanowałem. 😍 :) o Protestancki naród, Wielka Brytania, wkrótce nawróci się na Moje Drogi, Moje Nauki i Prawdę. o Tak długo ten chrześcijański kraj dostosowywał i poprawiał Boże Prawa dla zaspokojenia swoich butnych metod. o Niegdyś wielki chrześcijański kraj, przez wieki grzeszyli przeciwko Prawom Boga i przekonywali siebie, że podążali za prawami ustanowionymi przez Mój Kościół na ziemi. o Modlitwy wierzących pośród nich oraz miłość i wierność okazywana w obliczu przeciwności przez przywódców chrześcijańskich w Wielkiej Brytanii, przyniosły ich bliżej do Mojego Najświętszego Serca. o Kraj ten zostanie nawrócony, a Prawda ocali miliony. o Antychryst i wielu jego zwolenników wywarło wpływ na wielu u władzy w tym kraju, ale nie uda im się ukraść Bożych dzieci. o Moi wyznawcy zjednoczą się we wszystkich kościołach w całej Wielkiej Brytanii, a Ja obejmę ich Moimi Świętymi Ramionami. o cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. 😍 Staną się potężną siłą w Mojej armii, a plan ich zjednoczenia już się rozpoczął. o Oto specjalna Modlitwa Krucjaty dla Bożych dzieci w Wielkiej Brytanii. o Krucjata Modlitwy (77) – Za Wielką Brytanię o „O Najwyższy Niebieski Ojcze, Boże, Stwórco człowieka, proszę wysłuchaj mojej modlitwy. Błagam Cię, uratuj Wielką Brytanię ze szponów zła i dyktatury. Proszę, abyś Ty zjednoczył nas wszystkich, ze wszystkich religii, wyznań i kolorów, jako jedną rodzinę w Twoich Oczach. Daj nam siłę zjednoczenia wbrew wszelkim prawom wprowadzonym dla zakazania Twoich Nauk. Daj nam siłę i odwagę, aby Cię nigdy nie opuścić i pomóc ocalić wszystkie Twoje dzieci poprzez nasze modlitwy. Spowoduj jedność wszystkich moich braci i sióstr dla oddania hołdu Twojej obietnicy przyniesienia nam wiecznego życia i wejścia do Twojego Raju. Amen.” o Dzieci Wielkiej Brytanii wiedzcie, że niedługo nawrócenie, które okryje wasz kraj, przyniesie wam wielkie łaski. o Wówczas pomożecie Mi prowadzić Moją armię wraz z innymi narodami do Mojego Chwalebnego Królestwa. o Wasz Jezus o 🌻 Czyli kolejne Morze Miłosierdzia Najwyższego będzie rozlane - nie tylko na nasz naród - ale również na Anglię :) I strachu nie ma :) 🖐️ Chwała Panu !!! 😍 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym twoim wylewie twoich niebieskich rad nie wiem czy na miejscu anialon , bym nie zgłupiał . A czy wogólę zapytałaś się Maryi w modlitwie co masz poradzić anialon ? Czy może sypnęłaś z rękawa swoim "popisem " , żeby ciebie podziwiano .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po tym twoim wylewie twoich niebieskich rad nie wiem czy na miejscu anialon , bym nie zgłupiał . 🌻 Spokojnie. TY nie jesteś Anialon i kto jak kto ale Ona na pewno nie zgłupieje Jedynie weźmie pod uwagę więcej opcji a nie tylko swoje emocje, które wg Pisma Świętego nie są dobrym doradcą. Moja rada jest jedna - nie krzywdzić siebie ani innych. I jak Pan Jezus Mówi w swoich objawieniach miłość jest trudna tutaj na ziemi ale zawsze niszczy nienawiść. O ile decydujemy się iść drogą miłości a nie drogą osądów. Szczególnie w bliskich relacjach. Wierzę, że Anialon podejmie właściwą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A czy wogólę zapytałaś się Maryi w modlitwie co masz poradzić anialon ? 🌻 To co radzę Anialon pochodzi ze źródła Bożego a nie z mojego. Gdyby pochodziło z mojego "ludzkiego" źródła to poradziłabym jej żeby kupiła gumowy młotek i przysłowiowo pacnęła ów narzeczonego w czoło. Może wówczas by mu się odblokowały w mózgu właściwe miejsca, które powinny mu się odblokować mając taki skarb w swoim domu - swoją rodzinę. Swoją narzeczoną i swoje dzieci... To byłoby po mojemu ;) A to co przeczytałam w objawieniach i czym staram się kierować to tym się dzielę aby również Anialon mogła mieć właściwe prowadzenie z Nieba. Objawienia są dla każdego. Matka Boża i Pan Jezus Sami proszą o ich rozpowszechnianie i kierowanie się nimi w trudnych sytuacjach. Bo po to właśnie one są. Przedstawiłam Anialon to co bym przekazała najlepszej przyjaciółce. Znam się z Anialon o kilka lat dłużej niż z Tobą i wiem, że Ona w tej sferze zrozumie to właściwie i odpowiednio weźmie pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×