Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Czy może sypnęłaś z rękawa swoim "popisem " , żeby ciebie podziwiano . 🌻 ... ja Cię bardzo przepraszam ale gdzie miałby być mój "popis" ? Objawienia są podyktowane przez Pana Jezusa a nie przeze mnie. I te Słowa są kierowane do każdego. I każdy w odpowiednim momencie swojego życia może dla siebie coś z nich wyciągnąć. Akurat te skojarzyły się i te tutaj wkleiłam żeby były pomocą nie tylko dla mnie ale również dla Anialon. Objawienia czytam od kilku lat i w nich szukam pomocy i rozwiązania trudnych sytuacji moich jak i innych. Nie po to żeby mnie podziwiano ale po to, że właściwie znaleźć rozwiązanie w trudnych momentach życia. I nigdy nie zawiodłam się. Mimo, że czasem kosztowało mnie to wiele wysiłku i przewartościowania mojego podejścia do innych i zmianę myślenia i postępowania. Dlatego też wrzuciłam te objawienia tutaj, które są wg mnie adekwatne do danej sytuacji. Drogi Gościu ! Zamiast spędzać czas na słuchaniu smętnych piosenek, które przekazują smutek a przy dłuższym słuchaniu wprowadzają w depresyjne stany to polecam Ci czytać objawienia, bo one są prawdziwe i pochodzą od samego Boga. I zachęcam Cię aby nie wierzyć w wydumane teksty jakichś autorów utworów lirycznych obliczonych na wywieranie wpływu na obniżenie czyjegoś nastroju. Ponieważ nasz Bóg Ojciec Jest Bogiem radości a nie bogiem smutku. Bogiem smutku jest zły. Objawienia zawsze przynoszą prawdę, nadzieję i budują wiarę do przejścia właśnie z głębszą wiarą przez najtrudniejsze momenty naszego życia. A nie zasmucanie się pierdołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miła gość z kwiatkiem , przyjrzyj się postowi anialon , gdzie tam jest napisane , że ona chcę porady życiowej ? Właśnie ma już natchnienie co ma zrobić , a od nas tylko chcę modlitwy , by mogła pomyślnie to zrealizować . (to twoje ostatnie zdanie było tu niepotrzebne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przyjrzyj się postowi anialon , gdzie tam jest napisane , że ona chcę porady życiowej ? 🌻 Nie mam dziś siły na boksowanie się z Tobą na słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj odebrałam wyniki trudne dla mnie badań. Po rozszyfrowaniu ich z wujkiem google i porównaniu moich objawów i tak mocno poza normą wyników z objawami opisanych innych ludzi szukających pomocy i ich identycznych badań spowodowały, że przy ich czytaniu same łzy mi kapały... To nie tak miało być. Po uzdrowieniu w końcu wróciłam do pracy a tutaj fatalna słabpść, złe samopoczucie i bóle niewiadomego pochodzenia ciągnące się od pierwszego tygodnia lipca i kolejne L4 z prawie 2 tygodniową przerwą w pracy i znowu powtórka z rozrywki. Dzisiaj było mi wstyd zadzwonić do mojej ulubionej kierowniczki, że mam kolejne przedłużenie L4 i to poczucie, że zawodzę kiedy powinnam być w pracy w tak gorącym okresie w tej branży. I chodzę dziś z myślą dlaczego mnie to spotyka. Przecież tyle lat już się nachorowałam ... Ehh no. Tyle planów do zrealizowania a tu taka niemoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do snu dziś otwieram na chybił trafił książkę: "Jezus mówi do ciebie" i czytam: 5 Marca ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ ZE SWOIMI ŻYCIOWYMI PROBLEMAMI. Choć wiele spraw wydaje się dziełem przypadku lub niesprawiedliwym zrządzeniem losu, pamiętaj, że sprawuję nad wszystkim zwierzchnią władzę. Współdziałam z tobą we wszystkim dla twojego dobra, ale tylko wtedy, gdy darzysz Mnie zaufaniem. Wszystkie twoje problemy mogą cię czegoś nauczyć, stopniowo przemieniając cię w arcydzieło, które miałem w zamyśle, stwarzając cię. Te same problemy staną się kłodą, na której się przewrócisz, jeśli zareagujesz nieufnością i nieposłuszeństwem. Zaufać czy stawiać opór - wybór należy do ciebie; będziesz musiał go dokonywać wiele razy w ciągu dnia. Jeśli chcesz zaprzyjaźnić się ze swoimi problemami, po prostu dziękuj Mi, że je zesłałem. Ta prosta czynność otworzy twój umysł na możliwość czerpania korzyści z kłopotów. Uporczywym problemom możesz nawet nadać przydomki - dzięki temu staną ci się bliższe i przestaną budzić grozę. Przedstaw Mi je i pozwól, abym je objął Moją kochającą Obecnością. Być może nie odsunę od ciebie twoich problemów, ale Moja mądrość jest tak wielka, że mogę wykrzesać dobro z każdego z nich. Rz 8, 28; 1 Kor 1, 23-24 🌻 Tak właśnie Pan Jezus mnie prowadzi. Coś niesamowitego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rz 8, 28 8 28 Wiemy też, że Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim* dla ich dobra, z tymi, którzy są powołani według zamiaru. 🌻 1 Kor 1,23-24 PRZECIW NIEPORZĄDKOM WŚRÓD CHRZEŚCIJAN KORYNTU ROZŁAMY Prawdziwa mądrość zapewni jedność 1 23 my głosimy Chrystusa ukrzyżowanego, który jest zgorszeniem dla Żydów, a głupstwem dla pogan, 24 dla tych zaś, którzy są powołani, tak spośród Żydów, jak i spośród Greków, Chrystusem, mocą Bożą i mądrością Bożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z 23 : 01 Rozmowo , twój problem jest mi bliski gdyż mój brat też ma to samo co ty , co miesiąc sprawdza wyniki i jak hemoglobina spada mu poniżej 8 , to wiozę go do szpitala lub wożę na kroplówki . Też ma bóle i jest słaby. Ma tak już ponad 7 lat . Jak masz zwolnienie to udaj się na pielgrzymkę do Gietrzwałdu , tam woda ze źródła Maryi czyni cuda . A wiesz , że Serce Maryi nie jest obojętne naszym nieszczęściom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do osoby z 23 : 01 Rozmowo , twój problem jest mi bliski gdyż mój brat też ma to samo co ty , co miesiąc sprawdza wyniki i jak hemoglobina spada mu poniżej 8 , to wiozę go do szpitala lub wożę na kroplówki . Też ma bóle i jest słaby. Ma tak już ponad 7 lat . 🌻 Post z 23:01 z wczoraj nie jest postem od Rozmowy. Jest moim postem. Przykro mi z powodu Twojego brata. Wiem o czym mówisz bo w trakcie alergii po pół roku jednostronnego jedzenia tylko 5 produktów przestała mi się budować krew i hemoglobinę i białe ciałka krwi miałam poniżej najniższej normy, że groziła mi transfuzja krwi. Kiedy wylądowałam w szpitalu w stanie krytycznym przypomniałam sobie, że w domu oglądałam filmiki na youtub dr n. med. Jadwigi Kempisty, gdzie mówiła, że jajko to super odżywia i że to jest ogromna skarbnica witamin. A że wtedy jajko to było jedym z 5 oroduktów jakie mój organizm przyjmował wtedy to poszłam za jej wskazówką że można zjeść codziennie 8 jajek ale tylko w formie ugotowanej albo na miękko albo na twardo i bez żadego pęknięcia skorupki bo wówczas wg badań okazuje się, że w 100 °C wrzątku przy pękniętej skorupce zabija się lizynę, która ściąga chloesteror i z jajka i z żył. A kiedy skorupka jest w całości gotowana to wewnąrz jajka jest 80 °C i lizyna w żöłtku jest aktywna i oczyszcza z chlesterolu i z jajka i z żył. Kiedy to sobie przypomniałam to poprosiłam Mamę żeby mi przywoziła do szpitala po 8 jajek ugotowanych codziennie. Po kilku dniach wpadła mi lekarka na dyżurze do pokoju z moimi wynikami w ręku i od progu krzyczała zdziwiona: " pani rosną wyniki jak szalone !!! " Akurat wtedy kiedy wpadła jadłam rosół z wołowiny z kaszą jaglaną a ona zdziwiona była: "to pani je???" Zdziwiona była bo akurat ona przyjmowała mnie do szpitala i zdjagnozowała, że mam anoreksję i że to w ogóle skonsultuje mnie z psychiatrą bo nie chcę jeść i tylko ze względu na fatalne wyniki krwi zagrażające życiu mnie przyjmuje do szpitala. Dlatego w ogóle była zdziwiona, że zobaczyła, że jem bo wcześniej nie chciała mi wierzyć, kiedy mówiłam, że chcę jeść ale nie mogę innych produktów oprócz pięciu jeść. Pytała co ja robię, że mi te wyniki z hemoglobiny i WBC rosną jak szalone :) Powiedziałam, że mogę jeść jajka i codziennie jem po 8 jajek i tym samym dostarczam składniki odżywcze z czego buduje mi się krew. Potem na korytarzu zawszw kiedy mnie widziała to bacznie mi się przyglądała ;) Pewnie dlatego, że zburzyłam jej diagnozę i żadnego psychiatry mi nie przysłała :) Ani nie zrobili mi innych badań którymi mnie straszono ;) w tym badaniem szpiku kostnego czy gastroskopię i endoskopię. Leczono mnie wysokimi dawkami kwasu foliowego i panie pielęgniarki śmiały się, że leczą mnie witaminami :) Po 2 tygodniach mnie wypisano bo wyniki rosły jak szalone :) I obyło się bez rzeźnickich badań ;) Gdyby nie mój upór i zainteresowanie naturanym leczeniem nie byłoby tak pięknie. Słaba wtedy byłam tak, że nie nie miałam siły podnieść kalafora w jednej ręce. I to było w 2013 roku. W 2016 zostałam uzdrowiona przez Pana Jezusa ze wszystkich alergii nie tylko na jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do osoby z 23 : 01 Jak masz zwolnienie to udaj się na pielgrzymkę do Gietrzwałdu , tam woda ze źródła Maryi czyni cuda . 🌻 Na ten moment nie mam siły na nic. Po obudzeniu po 30 min czuję się tak jakby mi ktoś zasilanie odłączył. Nie mogę iść do pracy ani do kościoła bo jestem taka słaba, że pocę się przy myciu zęböw czy przy jedzeniu... Więc żadna wycieczka nie ma szans kiedy nie mam siły nawet iść na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do osoby z 23 : 01 A wiesz , że Serce Marryi nie jest obojętne naszym nieszczęściom . 🌻 Wiem :) Dzięki wstawiiiennictwu Matki Boożej właśnie - moodliiłam się przez N.P. o uzdroiwienie z wielu alerrgii i dzięki Jej Sercu zostałam wysłuuchana i Pan Jezuuus mnie wtedy uzdrowił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za nadzieję w leczeniu naturalnym . Kiedyś słyszałem opinię lekarzy o dobroczynnym działaniu wina wytrawnego czerwonego ale obecnie trudno kupić coś co nie zostało szukane . Obecnie tylko z portugalii przychodzi do nas wino w miarę naturalne , które można spożywać i to te powyżej 20 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmowa prawdopodobnie w szpitalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12 38 aż mi serce posmutniało jak przeczytałem jak ty dziewczyno cierpisz , no i walczysz jak Merida Waleczna . Podziwiam cię , jesteś fajna . Pomodlę się za ciebie do Panny Maryi o godz. 21. Napisz swe imię , może być drugie ( z bierzmowania ) będzie łatwiej mówić intencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dzięki za nadzieję w leczeniu naturalnym . Kiedyś słyszałem opinię lekarzy o dobroczynnym działaniu wina wytrawnego czerwonego ale obecnie trudno kupić coś co nie zostało szukane . 🌻 Odmładza, jest świetnym antyoksydantem, oczyszcza z cholesterolu, udrażnia żyły itd. To tzw. resweratrol. To składnik czerwonego wina, który pochodzi ze skórki (barwnika) czerwonych winogron. Ten składnik masz w każdym b.ciemnym owocu lub warzywie. Przede wszystkim jest go dużo w jagodach, borówkach amerykańskich, jeżynach, czarnej porzeczce, oczywiście w czerwonych winogronach, czerwonej cebuli, czerwonej kapuście i wszystkim co jest fioletowo-granatowe w owockach i warzywach. Dlatego nie musisz kupować drogiego winka żeby zjadać go ze smakiem :) Np. możesz wybrać się na jagody :) Ale też zachęcam Cię do nauczenia się samodzielnego robienia domowycb nalewek i winka. Sporo jest przepisów za free w necie :) Mój wujek kiedyś zrobił z winogron tak pyszne gęste winko, że żałuje, że wyjechał za granicę. x RESWERATROL - DZIAŁANIE - ŹRÓDŁA - WŁAŚCIWOŚCI: https://youtu.be/sPidWtKVv1M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś rozmowa prawdopodobnie w szpitalu ? 🌻 No właśnie... Wspaniała Rozmowo, co u Ciebie? Jak Twoje zdrówko? Jak się czujesz? Napisz czy Ci się polepszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do 12 38 aż mi serce posmutniało jak przeczytałem jak ty dziewczyno cierpisz , no i walczysz jak Merida Waleczna . 🌻 Nie ma co się smucić :) Pan Jezuus Uzdrowił mnie z tych traumatycznych alergii :) Każdy z nas z czymś w swoim życiu walczy. Jedni z mobbigującym szefem, drudzy walczą o dobre relacje w rodzinie, inni walczą o zdrowie. Pan Jezuus Mówił, że na tym świecie będziemy mieć ucisk. To wszystko domena złego, że cierpimy. Dzięki Bogu Pan Jezuus uzdrawia każdego kto Go prosi przez Matkę Jego :) X Piszesz: "Podziwiam cię , jesteś fajna . " 🌻 Nie ma za mnie co podziwiać. Ale Pana Jezuusa za wiele uzdrowień to i owszem :) X Piszesz: "Pomodlę się za ciebie do Panny Maryi o godz. 21. " 🌻 Dziękuję Ci :) Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija, mija ;) 🌻 Piszesz: "Napisz swe imię , może być drugie ( z bierzmowania ) będzie łatwiej mówić intencję." X Tym moim imieniem z bierzmowania na M. Ty już się do mnie zwracałeś na innym albo na tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze objawienie wcześniejsze z 2012 r o Wielkiej Brytanii - potwierdza to pisał gość, że Matka Boża ostrzega o tym co miało tam się zdarzyć. Dzięki Boogu i moodlitwom wierzzących okazuje się, że Wielka Brytania zostanie ocalona i nawrooci się tak jak Polska :) 🌻 "Więcej narodów połączy się i więcej Bożych dzieci rządzonych będzie przez Jeden Organ" X Oręd/zia Ostr/zeżenia Poniedziałek, 23.04.2012, godz.20.00 X Moja najdroższa, ukochana córko, wkrótce nastąpi czas na zmiany, w jaki sposób rządy na całym świecie sprawować będą władzę w swoich krajach. X Więcej narodów połączy się i więcej Bo/żych dzieci rządzonych będzie przez Jeden Organ. X Nadszedł dla was moment, aby mieć szeroko otwarte oczy i słuchać o każdych zmianach w prawie, które będą was osłabiać. X Walczcie przeciw prawom, które kontrolują wasze zaopatrzenie w żywność. X cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. X Bó/g, Mój Przedwieczny Ojciec ukarze te złe grupy, gdyby próbowały zagłodzić Jego dzieci. X Moi wyznawcy, jest to czas na ujawnienie Tr/zeciej Pieczęci. X Mimo, że nie zostanie ona otwarta przez jakiś czas, ostrzegam was o tym, tak byście mogli próbować przygotować waszą żywność przez własną uprawę i przechowywać środki spożywcze, tak by się nie psuły. X Z czasem ograniczana będzie wasza żywność, a także dostęp do wody pitnej. X cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. X Grupa ta, chociaż osłabiona z powodu siły waszych mo/dlitw, zamierza głodzić i truć wielu niewinnych ludzi w próbie zredukowania światowej populacji. X Będą mocno walczyć o realizację tego celu. X Podczas gdy będą kontynuować wprowadzanie horroru wobec Bo/żych dzieci, Mój Przedwieczny Ojciec wywoła ekologiczne kary i zetrze miliony tych złych ludzi z powierzchni ziemi. X Wasze warunki pogodowe będą się nadal zmieniać. Z czasem wpłynie to na zdolność do handlu, tak że światowe mocarstwa zostaną powstrzymane w swoich złych planach. X Przez ten cały kryzys, wy Moja armio, musicie mod/lić się do Bo/ga Ojca o waszą ochronę przed tymi ludźmi i tak, żeby otworzyli oni swoje zatwardziałe serca dla Prawdy Miłosierd/zia Bo/żego. X Mówię wam to, abyście mogli się przygotować. X cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. X Wydarzenia te nie nastąpią natychmiast i wiele z tego planu może zostać uniknięte i złagodzone poprzez wasze mo/dlitwy i ofiary. X Zło nie pochodzi od Bo/ga. Wynika ono z chciwości, miłości własnej oraz żądzy władzy i kontroli. Wszystkie te wady powodowane są przez szatana i stawiane przed światowymi przywódcami dla skuszenia ich, tak żeby mogli sprawiać ból Bo/żym dzieciom. X Nie pozwólcie szatańskim mocom kontrolować waszych krajów. X Mód/lcie się, mód/lcie się, mód/lcie się, abyście mieli siłę, by przeciwstawić się środkom projektowanym dla uczynienia was ubogimi, uzależnionymi i zdanymi na łaskę tych, którzy kontrolują wasze kraje. Oni rządzą pod światowymi mocarstwami składającymi się z Wielkiej Brytanii, USA, Unii Europejskiej, Chin i Rosji. X Ja, wasz Je/zus, pomogę wam uniknąć prześladowań, ale pamiętajcie, że mo/dlitwa będzie waszą główną bronią. X Modlitwa może powstrzymać tych nikczemnych ludzi od przejęcia waszych możliwości żywienia, picia, ubierania się i praktykowania w Koś/ciołach Chr/ześcijańskich. X Walczcie w Moim Imieniu, a Ja będę stał przy was w każdej chwili. X Wasz ukochany Je/zus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz o tym miła M. kto z tobą piszę ? Tutaj jest kilku piszących . I Dziękuję ci za rady uzdrawiające . Mój brat o którym pisałem nie chce chodzić do kościoła mimo , że podczas ostatniej operacji (udrażniania aorty ) miał widzenie anioła i zapamiętał wszystko co mu mówił , chwalił się tym widzeniem jak małe dziecko . Jednak uzdrowienie jego właśnie od wiary zależy. I Obietnice Jezusa nawrócenia całych narodów nie mogą przełamać woli władców ani woli ludzi. Czytałem kilka razy o tym , że przed rewolucją francuską były objawienia Jezusa i nawet wymóg by wizerunek Jezusa był umieszczony na fladze narodowej Francji (trochę podobny do tego obrazu - Jezu ufam Tobie ). Jednak nie udało się bo francuzi wywołali ateistyczną rewolucję . Podobnie były wspaniałe objawienia w Niemczech w 1932-36 r. ale tu również historia poszła innym torem bo naród niemiecki wybrał ziemskie obietnice innego doczesnego "wodza ". Być może w obu tych przypadkach nawrócenie narodów tylko się opóźni w czasie ale wierzę , że na pewno kiedyś nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mają badać , na wschodniej flance NATO stwierdziło , że opór jaki mogą dać polacy wobec armii rosyjskiej , wystarczy co najwyżej na pół godziny walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani. Tak. Ponownie byłam w szpitalu, jednak tym razem w szpitalu rehabilitacyjnym. Nie cierpiałam fizycznie. Dobry B/óg nie zabrał mi też możliwości uczestnictwa w E/ucharystii i adorowania Go w N/ajświętszym S/akramencie, czego najbardziej się obawiałam. Mogłam wychodzić ze szpitala na kilka godzin i w tym czasie byłam długo w k/ościele. Po opuszczeniu szpitala, okazało się, że definitywnie straciłam pracę. Pracodawca nie chciał już kogoś tak chorującego.Kiedy była zdrowa, to zabiegał o mnie i korzystał z mojej pracy, ciągle zwodząc mnie obietnicą umowy ( przez 2 lata!). Kiedy teraz opuściłam szpital, przestał nawet udawać. Jestem teraz praktycznie bez środków do życia i z niewielkimi szansami na znalezienie pracy z moim kręgosłupem. Nie będę sprawnie chodzić już nigdy. Nie mogę też za długo siedzieć. Nie byłam w tym roku na p/ielgrzymce do s/anktuarium M/aryjnego, do którego zawsze chodziłam. Wielka to dla mnie przykrość. Ostatnie J/erycho R/ożańcowe, to była głównie walka z atakami d/emonicznymi. To było straszne, walczyłam nawet z pokusą odebrania sobie życia w drodze na ostatnią adorację. M//odliłam się jedynie p//salmem 22, 1-16 - daje to więc pojęcie o tym ogromie udręki, jaki przeżywałam i przeżywam. Wiecie, jestem w stanie przyjąć każde cierpienie fizyczne, ale psychiczne i d/uchowe, dosłownie mnie miażdżą. Po co P/an B/óg to robi? Po to, abyśmy nie zapomnieli o swojej słabości, o tym że jedyne co mamy, to nasza nędza a On wszystko uzupełnia, aż do naszego u/święcenia. Póki co jednak, cierpimy i nic na to nie poradzimy. Albo to przyjmiemy, albo będziemy tracić siły na bezsensowny bunt. Ja się buntowałam, ale na końcu każdej skargi, wołałam "J/ezu, ratuj!". D/uchowe osamotnienie-nie ma nic gorszego, dla kogoś, kto już zakosztował pomocy w formie kierownictwa d/uchowego i stałego s/powiednictwa a to utracił. Mój kierownik d/uchowy, który już mi kierownictwem nie pomaga, bo nie może, m/odli się za mnie i chyba to trzyma mnie jeszcze przy życiu, ale jest bardzo ciężko. Nie proszę o nic dla siebie, bo niewolnicy M/aryi nie zabiegają o siebie, oddaję te cierpienia w miarę moich możliwości - niech komuś potrzebującemu się przydadzą. Anialon kochana, m/odlę się za Ciebie- jak niesamowicie B/óg się o Ciebie upomniał. M/odlę się za Was wszystkich, proszę w Waszych potrzebach i ogarniam je sercem. Was także proszę o m/odlitwę w intencji ratowania małżeństwa mojej kuzynki a nade wszystko za k/apłanów, wobec tego strasznego ataku, jaki s/zatan przypuszcza na nich. Bez ich posługi nasze życie nie ma sensu. Nie ma sensu istnienie świata bez E/ucharystii. Niech P/an B/óg Wam b/łogosławi, Kochani. Dobrego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmowa niekontrolowana dziś 🌻 Witaj Wspaniała :) Cieszę się, że się odezwałaś :) Kochana nie przejmuj się pracodawcą. Niech on się przejmuje, że stracił takiego dobrego pracownika jak Ty :) A łatwo nie jest o dobrych pracowników. Tyle lat Cię zwodził obietnicą umowy, że teraz masz powód żeby odetchnąć, że nie musisz dla tak nieuczciwego pracodawcy pracować. Nie on pierwszy i nie ostatni ;) Właśnie w takim trudnym momencie namawiam Cię do głębszej wiary w to, że Pan Je/zus nie zostawi Cię bez środków do życia. Jest tylko jeden warunek - kiedy przyjdą strach i wątpliwości co to będzie wówczas właśnie z całego serca powiedz sobie "Jez/u ufam Tobie". Na przekór właśnie czarnym myślom i lękom bo one pochodzą od złego. I kiedy damy wiarę im wówczas czarny scenariusz się sprawdza - dzieje się dokładnie to czego się boimy. Przerobiłam to na sobie. Kiedy mnie nachodzą takie myśli wówczas w myślach mówię: "wyrzekam się tego w Imię J/ezusa C/hrystusa" I mam spokój ducha i radość życia mimo różnym przeciwnościom i trudnościom, które chcąc nie chcąc każdego spotykają. Albo odmawiam w myślach w tej intencji "Zdrowaśkę" co by Matka Boża mogła się tym zająć :) Szczególnie wtedy kiedy nie mogę sobie poradzić z jakąś osobą i źle o niej mylę potem. Kiedy przychodzą mnie takie myśli - a przychodzą - to nie chcąc ich odmawiam jedną w intencji tej osoby a drugą za siebie żeby mnie takie negatywne myśli nie nachodziły. I wówczas Matka B/oża zajmuje się tą sprawą. I dzieją się cuda :) Bo nie ma sensu uprawiać czarnowidztwa. Trzeba stanąć z wiarą w obliczu wyzwania i się jej trzymać. I to jest walka duchowa dobra ze złem. Właśnie do niej jesteśmy powołani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj witaj rozmowo , cieszę się że znów piszesz . Podziwiam ciebie za twoją dzielną walkę z przeciwnościami. Skarga na cierpienie nie jest buntem , a napór ataków demonów eliminuje prośba modlitwa do Archanioła Michała , który w objawieniach często zachęca do wzywania jego pomocy . Oprócz tego ja często odmawiam egzorcyzm , zaczynający się od słów: : O potężna niebios Królowo i pani zastępów anielskich Maryjo ..." po którym mam spokój do świtu . Ciekawe bo w naszym kościele niedawno wprowadzono zwyczaj odmawiania tego egzorcyzmu na końcu mszy. Powiedz z czego teraz będziesz żyć ? Zapisz się do urzędu pracy to otrzymasz możliwość darmowego uczestnictwa w wybranym przez siebie kursie zawodowym no i oczywiście ubezpieczenie zdrowotne .(może już tam jesteś) Ja tam jestem zapisany. Co powiesz na rentę zdrowotną , czy tobie przysługuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczernik w Gietrzwałdzie : 20 października 2007 MARYJA: ".. Nie lękajcie się, ufajcie, ufajcie, jeszcze raz was proszę, ufajcie, bo jesteśmy z wami. Całe Niebo jest pośród was, aby wam pomagać, dlatego korzystajcie z Naszej obecności i proście Nas o pomoc, o opiekę i ochronę nad wami i rodzinami waszymi. Wasza Mama z nieba , błogosławię was swoim Matczynym błogosławieństwem ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat o którym pisałem wcześniej miał już rentę zdrowotną ale po 4 latach na kolejnej komisji lekarskiej (przyznającej ) jemu zabrali . Zabrali też innym osobom . To było w ostatnich latach PO PSL , chyba w ramach oszczędności wydatków budżetowych . W tedy zapisał się do Urzędu pracy i tam otrzymał kuroniówkę , takie świadczenie pieniężne (część poprzednich poborów) które przysługuje do czasu znalezienia następnej pracy . Rozmowo nie wpadaj w panikę , twoja ostatnia praca bez umowy i tak wymagała zmiany . Zdobądź od nich teraz świadectwo pracy , każdemu muszą je wydać . Dziękuję ci za modlitwę , nie zapomnę o tobie . W objawieniu w Morągu , Maryja prosi nas : " ... nie zatrważajcie swoich serc , w Boga wierzcie i we Mnie wierzcie , a ja wam wszystko wyproszę ... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
San Martino , Schio , Italia 1985 - 2004 r. Najświętsza Maria : " ... Poświęćcie się memu Niepokalanemu Sercu a nastąpi wasze uświęcenie ... " Poświęćcie mi wasze dzieci , siebie samych , całą młodzież i małe dzieci . Nie pozbawiajcie ich moich kochających matczynych objęć ..." Wszystko co ode Mnie do was przychodzi jest miłością dla was . Odkryjcie tą miłość , która także to co złe potrafi naprawić i przemienić w dobro ... ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×