Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Gość gość
ale mi sie chce roochac te kamerki internetowe rozpalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz u mnie to miał być tylko układ,w sumie to mi pasowało,ale nie da się tak bez uczuć ,przynajmniej u mnie,za długo to trwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cie moge wygrzmocic bez uczuc w kazda dziurke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ja to co Ty miałaś to przerobiłem jak byłem żonaty i też miał być tylko układ który po roku o mało się dwoma rozwodami nie skończył bo za daleko zabrnęliśmy ja wręcz chciałem żeby to się wydało Dlatego teraz pisze o karze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu uciekasz Madziu Jakaś małomówna Jesteś hmmmm Dobranoc jak Musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R ja też czasami mam takie przemyślenia ,dlatego muszę to uporządkować wszystko,przecież nic nie może być z takiego układu ...ale dlaczego to tak boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda nie myśli się o tym,ale brakuje,czeka się na cos co juz nie będzie..,ja już nigdy w nic takiego się nie wpakuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy tego nie zrobię to wiem na pewno ,tamto to przez to,że byłam samotna ,ale nic sie nie zmieniło ,nadal tak jest,tylko przez chwilę byłam z nim szczęśliwa,tylko,że to owoc zakazany był..Szczęścia nie szuka się w takich układach teraz to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pih- "Nigdy już nie wróci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dużo tłumaczy i masz racje w taki układ się nie pakuj Bo z tego raczej nic dobrego nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata zleciały nawet nie wiem kiedy..w sumie dobrze było on w związku ,ja też i nic nam nie grozi ,żadne uczucia,ale nie da się tak przynajmniej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko powiem ci bez ogródek on miał dobrze, odskocznie od żony dobry sex bez zobowiązań i święty spokój a Ty tylko wspomnienia rozterki ból i żal taki jest bilans tego romansu to się nie nadaje dla wrażliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R zdaję sobie z tego sprawę w co weszłam,ale ostatnio on tez się zmienił ,stał sie bardziej uczuciowy.No i jednak miałam rację faceci to traktują jak odskocznię .Mamy cały czas kontakt ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego to Cię bardziej boli lepiej by było gdybyś zerwała z nim kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz już tak zrobiłam ,ale przez 4 miesiące była tylko cisza,potem on znowu zaczął pisać i wróciliśmy do siebie,nawet nie wiem jak to się stało...Jeszcze trochę i zerwę całkowity kontakt z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ja tylko Ci doradzam bo sam przez to przeszedłem teraz ma inną sytuacje i powiem Ci tak albo bądź z nim i sobie nie żałuj Ale wiedz że z czasem będzie tylko trudniej odejść albo zerwij kontakt i nie odpowiadaj na wiadomości nawet na życzenia Świąteczne najlepiej zmień nr tel. Pośredniej drogi nie ma jest tyko ból nerwy i nie pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R wiesz jakie to jest trudne tak odciąc się tyle nas łączy nie tylko sex..Znamy się bardzo dobrze ,można by powiedzieć przyjaciele,gdyby nie to...ale masz rację trzeba to uciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ,że chociaż trochę też cierpi,no wiem faceci sobie takimi sprawami du..nie zawracają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzyć innym cierpienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko na pewno mu nie jesteś całkiem obojętna ale żony dla Ciebie nie zostawi , prawda ? Więc wnioski Wyciągnij Sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×