Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Gość R jak R
Casta Nigdy nikogo nie namawiałem do rozwodu ale jeżeli jest tak jak Piszesz to nie zastanawiaj się Bo Zmarnujesz szanse na szczęście między Wami a z mężem i tak przegrana sprawa nie Będziesz z nim szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R jak R, jak upewnić sie na 100%? Jak byc pewna ze rozwód to dobry pomysł, ze nie bede żałować? Czasem wydaje mi sie ze moze gdybyśmy popracowali nad małżeństwem to by cos wyszło. Tylko musiałabym zapomniec o kochanku. Ale jak zapomniec jak sie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casta Jeżeli mąż Cię nie szanuje to mu się tak nagle nie zmieni a Ty tego też nie zaakceptujesz i z czasem będzie tylko gorzej Zrobisz jak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R jak R, brak szacunku przejawia sie w tym ze jak prosze i mowie to ma to gdzieś. Całe życie był rozpieszczany i wyręczany i najchętniej obarczył by mnie wszystkim. Wykorzystuje jak moze i nawet nie podziękuje. Jest maminsynkiem. Madzia, co to za niemiła sytuacja? Nie bądź taka tajemnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casta On się nie zmieni ,więc albo ty zaakceptujesz albo odejdź od niego i się nie męcz szkoda życia bo ono jest i tak bardzo krótkie Madzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R jak R, dzieki za rady. Musze to przemyśleć. Ale męczyć sie przez życie nie na sensu. Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S jak S
ja lize pipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko bardzo Jestem dziś zmęczona, położyłam się , aby trochę odpocząć. Wiesz jak tak zimno ma dworzu , to facetów ogarnia amnezja..albo najlepiej udać że nic się nie pamięta! !! No i przeprosiny są najlepszą formą! Dziś świętujemy Andrzejki? No to trzeba się skrzyknąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S jak S
teraz beata mi robi ustami rece mam wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob i nie gadaj tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję bo Andrzejki trzeba opić:) S chcesz wojny ze mną ...To ja decyduję o tym co i komu ,a ty spadaj.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S jak S
skoncz robic i spadam tylko nie wypluwaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S ile ty masz lat co?? .Mam propozycję idz do tych co Ci zrobią za małą opłatą i nie wyplują ,aż wręcz zatrzymają do twojego kolejnego powrotu . Madzia może Sługa nie ma ochoty nas pocieszać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×