Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zniknal temat o Anwen...

Polecane posty

Gość gość
Haha ;D ale wcale nie zdziwiłabym się, gdyby było to prawdą, bo nie odpowiada na żadne pytania co się dzieje z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tweraz to ma wlosy cienkie, w ciapki, dekoloryzuje zaprzecza wlasnym regula ze nalezy kochac wlosy jakie sa... masakra. powinna juz zlikwoadowac bloga bo wieje nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając kiedyś bloga od początku natknęłam się na wpis z 2012 r. gdzie pisała że kocha czerń i będzie farbować na ten kolor już zawsze :) a tu nagle się odwidzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila475485
Anwen pogrążyła się wczorajszym komentarzem i to bardzo: Anonim Ty Anwen pewnie też nie odpisujesz na wszystko. Jakby Mysia chciała wszystkim odpisywać to by nic innego nie robiła :D Anwen1 marca 20:40 jeśli masz na myśli maile od czytelniczek to oczywiście, ze nie odpisuję, ale gdy pracowałam i dostawałam maila od klienta to odpisywałam mu zawsze tego samego dnia jeszcze :) nie ma co tego porównywać - ja nie pisałam do Mysi jako czytelniczka jej bloga tylko klientka, w sprawie umówienia terminu, więc powinna mi odpisać. Anonim kurcze, chyba nie powinnaś o tym pisać. No to ju ż więcej czytelniczek chyba do niej nie napisze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaaaaaaaa ale jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielka anwen juz nie odpisuje czytelniczkom, celebrytka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona wydaje mi sie strasznie zadufana w sobie, taka co pozjadala wszystkie rozumy. czasem zagladam do niej na bloga ale z tego co zauwazylam ma slaby kontakt z czytelniczkami i jest zdystansowana i wyniosla. nie rozumiem jej fenomenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jestes glupia, anwen odpisuje w miare mozliwosci. sama niedawno zaczelam bardziej dbac o wlosy i wiele razy mi odpowiadala na pytania nie wszyscy musza byc pustoglowi i siedzacy 24 h na blogu, bo nie tylko blogiem czlowiek zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie jest "tylko" blog, na ktory poswieca czas i nie ma nic wzamian! Ktoś jej odpisal ze sie tym komentarzem pogrążyla to stwirdzila ze "blog to nie jej praca i ma miec z niego przyjemnisćo oraz ze woli dodac nowa notke niz odpowiedziec na kilkanascie maili". A ja mysle ze wiekszosc czytelniczek wolaloby jdnak poczekac na nowy post nawet miesiac, a uzyskac za to odpowidzi nba pytania mailowe i w komentarzach. Poza tym no sorry przeciez ona na blogu zarabia i to sporo, reklamy wspolprace prezenty i ksiazka rozchodzi sie jak swieze buleczki to chyba kas ma z tgo niezla? Wiec uwazam ze skoro jest to tez jednak jej zrodlo zarobku to powinna bardziej przykladac sie do relacji z czytelniczkami, bo jskby nie patrzec to dzieki nim stala sie popularna i ta kase zarabia. Nie zazdroszcze jej i nie pisze z zawisci, tylko dziewczyna nie gra fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zwazaj na slowa, bo swoja odpowiedzia na czyjas opinie "bo jestes glupia" to raczej ty nie przedstawiasz inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod wpisem o Kallos Vanilla pojawila sie lawina komentarzy, po tym jak napisalam ze nieladne i nieprofesjonalne jest podsumowanie akcji z kallosami, podczas gdy od wakacji nier podsumowala akcji z plukasnkami. Posypala sie lawina obroncow ze ja nie place anwen za bloga i jak moge wymagac od niej postow :) a moje argumenty ktore pisalam w odpowiedziach zostaly obalone. Ogonlnie dyskusji z tymi kobietami nie da sie wygrac bo one z gory wiedza najlepiej :). Jak ktos bedzie chcial to przeczyta, http://www.anwen.pl/2015/03/maska-kallos-vanilla.html#comment-form te komentarze sa prawie na samej gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie naposze co fenomenalnego u niej z tymi wlosami, to od razu focha strzela, jak s ja SKRYTYKOWLa jakas czhtelczka, ze przez naturalne oczyszczenie rozumie sam szamopn a nie tonemazidel i Anwen sama, sobie zprzecz, to ona od razu ,ze inaczej rozumiemy. poznien sqie przyzna-a ze uzywa sylikonow a sama w ddtvn mowila ze zlo. zeszla na PSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwni jestescie. jak ta anwen taka zla nie odpisuje wam to po co wchodzicie na jej bloga a potem tu obgadujecie jak konfidenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anwenna.... Nie wchodzę, nie chce mi sie czytac. Tematy coraz mniej ciekawe, w komentarzach święty wianuszek zwolenników, na jakakolwiek odpowiedz tez nie ma co liczyc. No, chyba ze anwen w ogole sie nie spodoba komentarz. To w tedy go i tak nie publikuje. Nie, ja nie tracę energii bo i po co. Jest wiele dziewczyn, ktore maja pojęcie, odpisują, pomogą, sa miłe i maja lekkie pióro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet nie wiem kim ona jest oprocz tego ze jakas blogerka. i tez nie rozumiem po co włazić jak wam sie nie podoba. ja tam zadnych blogow nie czytam, kiedys o motoryzacji ale teraz juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blog nam sie PODOBA, nie podoba nam sie jak ona traktuje czytelnikow, kiedys taka nie byla i piszemy JAK KONFIDENTY po to zeby dziewczyna wreszcie zwrocila na to uwage i stala sie taka jak kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anwen jest terazblond, i kto mi powie ze ona robi to co pisze? ze rozjasnianie to zlo..sylikony itd wyglada jak dziecko, teraz widac zema przecietne straczki..a nke burze wlosow i ten przedzialek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie jest blond tepa strzalo tylko rozjasnila wlosy z czarnego do brazu. widac jaki ty jestes znawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.52 a ty myslisz ze my mozemy jej mowic kim ona ma byc lub kim ma sie stac???? widac teraz jest taka i nic nam do tego. Ludzi burzy to ze ona ma dziecko i czasem o nim wspomni jak idioci. tak jestem jej obronczynia bo kompletnie nie rozumiem o co wam chodzi; nie wiem czy odpisuje na komentarze bo sie nie udzielam. wchodze czytam posty i w razie czego stosuje u siebie. Nie wiem o co wam chodzi z tym odpowiadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest blond wejdz na jej ista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest blond ona chce zejsc do brązu. to jest rozjasnianie ale nie inwazyjne. ona robi to stopniowo a nie tak jak wiekszosc wali rozjasniac do 6 tonow a potem siano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest jasny brąz, podejrzewam ze teraz spokojnie polozy na to farbe w odcieniu brązu taki jaki chciala. tylko troche odczeka zeby wlosy odpoczely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie wiesz to się nie wypowiadaj. Wiele moich komentarzy nie pszeszło moderacji mimo, że nie było w nich niczego niekulturalnego,obraźliwego,"życzliwego". W opisie bloga jest "Jak dbać o włosy, oraz Jak dbać o długie włosy (o krótkie się nie dba?)" dlatego zdjęcia dziecka, wpisy o dziecku są nie na miejscu. Ma drugi blog i to na nim może spokojnie umieszczać takie zdjęcia. Kiedyś miała tylko bloga, teraz jakieś Facebooki, Instagramy,skasowane forum i inne-nic dziwnego,że zabrakło czasu na odpisywanie na pytania/maile/komentarze i wstawianie na czas postów/podsumowań, a (powtórzę to,co napisałam w wyzej wymienionej dyskusji komentarzowej i zostałam za to zjechana) mamy prawo tego wymagać, my czytelniczki, bo to nam zawdzięcza popularność bloga i zarobek na nim (a nie, jak uważa sobie :p). Skoro nie piszesz do niej, nie kometujesz, to nie wiesz ile realnie pytań i komentarzy otrzymuje i w zależności od humoru je opublikuje lub nie. Ja też nie wierzyłam w moderację komentrzay,dopóki nie zaznałam tego z moimi komentarzami.I co dziwne, takie naprawdę nieraz chamskie,wyraźnie obraźliwe komentarze są publikowane. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyjcie dzis na jej instagram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz prawa nic wymagac. jedyne co mozesz to wyjsc jak ci cos nie pasuje. zarabia na tobie i innych? nie wchodz to przestanie a nie plujesz sie jak idiotka. jestes zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila475485
A i co do zmieniania Anwen itd. - ja wiem,że tylko świnia nie zmienia poglądów, ale skoro już je zmieniła to mogła usunąć/zaktualizować stare wpisy, w których przedstawiała zupełnie inne opinie niż teraz. Albo mogła według zasady "nigdy nie mów nigdy" nie pisać, że kocha swoją czerń i już do koncA życia będzie nią farbować. A co do obercnego koloru to ja na swoim ekranie widzę obecnie u niej ombre - taki myszkowy brąz +blond na dole, przynajmniej tyle widać na tym zdjęciu z insta. To że ktoś widzi jasną farbę i może nie wiedzieć,że tak wyglądają jakieś mieszanki rozjaśniające to odrazu jest tępą strzałą? Ja pierdolę skąd tyle chamstwa tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.20 ja sie nie dziwie ze nie publikuje twoich komentarzy. z tego co widac raczej nie masz nic ciekawego do powiedzenia. i jak straci takiego wielkiego czytelnika jak TY to tez raczej nikogo nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila475485
Przeszło* - jakieś zaćmienie miałam z literówka ;D. Ale dlaczego zaraz od idiotek i żalosnych bo mam inne zdanie niż ty/większość tu komentujących/większość komentujących u Anwen/sama Anwen? Zdajesz sobie sprawę że to ty teraz pokazujesz swoją inteligencję obrzucając mnie bezpodstawnymi epitetami? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila475485
Wszystko co najciekawsze w temacie napisałam już w poprzednim wątku który zniknął i po tym powstał ten, przez 4 strony tego wątku też zdążyłam sobie popisać co ciekawsze więc już nie mam nic ciekawego do powiedzenia widzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×