Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zniknal temat o Anwen...

Polecane posty

Gość gość
Haha znajdź w Gdańsku dobrego psychoterapeutę na nfz, nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szanuje kobiety które z różnych powodów nie chcą dzieci. To każdego wybór. Ale to w jaki sposób piszesz i o dzieciach i o innych matkach a nawet o dziewczynach to świadczy o Tobie i tak nie dość ze jestes skrzywdzona to chamska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie - nie chciej, nie miej dzieci. Tylko sama jesteś zbulwersowana faktem, że w Polsce niby nie ma tolerancji w tym temacie i nie podoba Ci się, że jesteś oceniana pod tym względem - sama uszanuj kobiety, które zdecydowały się na dziecko. Można używać normalnych określeń, Twoje są przesiąknięte jadem. Odpieluszkowe zapalenie ? Weszłam na insta Herrbaty (nie czytuje jej, z czystej ciekawości) i jakoś tego nie widzę :) To ja już jak byłam w ciąży chyba miałam więcej zdjęć z brzuchem i baby stuffu, niż ona - a nie twierdzę, że mam coś z głową. Wyluzuj trochę, bo to jest bardziej normalne niż Twoje zachowanie, logiczne, że większość kobiet się cieszy tym stanem :) Ja czuję, że najchętniej bys każdej cięzarnej w twarz wykrzyczała, że ma się schować na 9 miesięcy do szafy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z herrbata to brunetka, na insta jest herrbata1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko, nigdy nie mów nigdy - czasem instynkt macierzyński pojawia się dopiero po porodzie... Niekiedy więź nawiązuje się jeszcze później, gdy zaczyna się karmić... Owszem, czasem nigdy - ale Ty tego nie wiesz :) Nigdy nie wiemy, co nadejdzie - a tylko krowa poglądów nie zmienia. Moja psiapsiółka usunęła ciążę, wpadła z kolesiem który wyparł się dziecka już na początku. Bała się wychować sama (i wstydu i tego że nie podoła), bagaz doświadczeń największy jaki w życiu widziałam. Była bardziej niż pewna swojej decyzji. Chyba była jakoś właśnie w Twoim wieku. Do teraz (a minęło koło 10 lat) żałuje tego i pragnie cofnąć czas. Także różnie w życiu bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej wyluzujcie. Ta krzykaczka od zabijania dzieci to fejk. Ktoś chce zmienić temat. I udało mu/jej się. Obrabiają ci dupę z kuchenką, to co? Rzucić coś na pożarcie tak oczywistego, że wszystkie się rzucą. I koniec tematu kuchenki. Głupole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan mi wmawiac ze zmienie zdanie bo to ja znam siebie najlepiej, jestes tak uparta czy tak nierozumna? Nie jestem fejkiem ale fakt offtop sie zrobil a Anwen korzysta :). Ja wcale nie boje sie ze nie podolam czy cos, ja po prostu nie bede psula swojego ciala, zdrowia, nerwow, czasu i pieniedzy, nieprzespanych nocy i smierdzacych kup. Bo co, swoje to niby nie krzyczy i nie smierdzi? Kazdy bachor drze ryja i smierdzaco sra, nie wazne czy wlasne czy cudze. A jedyne czego bym zalowala to niezrobienie aborcji :) skonczylam z toba dyskutowac bo ty masz sie za znawce kobiecej i mojej psychiki, bo masz glupia kolezanke ktora puscila sie z idiota zamiast wczesniej omowic z nim jak on sie zapatruje na posiadanie dzieci. Dopasowanie przede wszystkim, ja i moj maz bylismy w tej kwestii zgodni od samego poczatku zwiazku i po tych wielu latach nic sie nie zmienilo. Odwalcie sie i przestancie ujadac drogie prolajferki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zaczeło sie to o czym pisał tu ktoś kilka stron temu :) Anwen wrzuca teraz swoje maski gdzie sie da, dobra maska do skòry głowy to oczywiście jej maska z glinką i użyła jej do peelingu, niedługo pewnie pojawią sie sera olejowe z jej maskami, włosowe spa z jej maskami w roli głownej, olejowanie na jej maski, jak wzbogacić jej maski pòłproduktami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.18 - też mi sie wydaje, że to specjalnie bo pamietam jak u Anwen na insta była podobna zażarta dyskusja o czarnym proteście. A że na forum Kafe siedzą same nieskazitelne matki, to od razu podłapały temat. Uwaga odwròcona, Anwen korzysta a temat podupada. I dziwnym trafem od kilku-kilkunastu dni są problemy z wypowiadaniem sie w wątku, cześć postòw jest usuwana a reszta pojawia sie z dużym opòźnieniem. Przypadeq? Nie sondze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w sumie wolę Anwen przy kuchence od np. plastikowej Hedonistki... x Dajcie spokój tej dziewczynie co nie chce dziecka. A straszenie, że będzie bezpłodna to chamstwo. Nie wasze dziecko by usunęła, więc o co kaman? Niejedna nie chce dziecka i usuwa lub myśli o tym, tylko się do tego nie przyznaje, bo czeka ją ukamienowanie. Same byście się zdziwiły ile kobiet tak ma i nie macie gwarancji tego, co robiły wasze matki i babki w prl-u :p x A w sumie Anwen mogłaby zrobić zdjęcie na zewnątrz, dziecko na ręce i mąż strzeliłby fotkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to skrzywdzona patola xD olać dziewuchę a anwen na pewno czytała post bo kuchenkę wycięła tym razem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal sie robi jak sie tego czyta, dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz dziewczyno do psychologa albo zaloz swoj watek i tam przelewaj nienawisc zrodzona ze swojego smutnego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wyżej dobrze prawisz, brawo! Chociaż jedna normalna w tym wątku. Kobieta powinna mieć prawo decydować o swojej macicy. Myślałam, że tylko politycy u nas tacy dziwni, ale po przeczytaniu powyższych wypowiedzi nie dziwie sie, że prawo tak ograniczone skoro społeczeństwo samo gada jak ciemna masa, a zlepek komorek jest ważniejszy od świadomej swojego istnienia kobiety. X Widocznie meża w domu nie było :) przecież Anwen utrzymuje sie z bloga a on pracuje poza domem. Z drugiej strony fajnie, że Anwen dodaje teraz wiecej zdjeć swojego autorstwa, a nie tylko stockowe z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 17:07 to nie jest bardziej chamskie niż słownictwo tej dziewuchy. Jak juz pisałam, niech sobie nawet macice usunie tylko niech szanuje te, co zdecydowały sie na dzidzie i niech ich nie obraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak "drzewo ktore nie rodzi jabłek się wycina". Mam nadzieje ze rozumiesz to co chce przez to powiedziec. Idz juz jutro do lekarza i wykastruj męża a sobie podwiaz jajniki, zeby przypadkiem kiedys nie musiala zostac morderczynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logiczne ze maska plus kawa daje maskę peelingijaca. Ameryki nie odkryła, pokazała swoje szczotki - wieje nuda na tym blogu :( mogłaby choc jeden ciekawy post umieścić bo jest coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memi
Hej, dołączam :) powiem szczerze, że wcześniej nie myślałam o tym, jak blogerki mogą manipulować, chociaż moja pierwsza sytuacja dała mi do myślenia. U aliny był post o kosmetykach jednej marki, oczywiście bardzo wychwalane. Wyglądało mi to na post sponsorowany (nie było o tym informacji), więc napisałam komentarz, czy z czystym sumieniem może polecić te kosmetyki, bo post wygląda na sponsorowany, ale to nic i tylko proszę o szczerą opinię np. o składzie. Oczywiście komentarz się nie ukazał ;) Od jakiegoś czasu zauważyłam, że blog anwen się skiepścił, a po tej dyskusji o wcierce imbirowej (podważanie faktów naukowych), to już w ogóle wszelkie jej informacje przestały być dla mnie rzetelne. No i to polecanie kosmetyków fryzjerskich ;) jak zresztą same zauważyłyście... a wczoraj post u aliny o kosmetykach fryzjerkich haha. Napisałam jej komentarz, czy może mi powiedzieć, dlaczego na bardziej "poczytnych" blogach od jakiegoś czasu pojawiła się moda na promowanie kosmetyków fryzjerskich, które wcześniej były traktowane jako bezwartościowe, ze słabymi składami- oczywiście mój komentarz nie został dodany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o włosach fairhaircare? tyle czasu się z nimi pieprzy, a wyglądają jak wyglądają... do BHC jej daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Anwen pod postem o tych szczotkach pojawila sie ta dyskusja: X (Autorka pytania) Mam pytanie z innej beczki. Wczoraj byłam u fryzjerki, która powiedziała mi, że po masce powinno się jeszcze używać odżywki, bo maska otwiera łuski włosa,a odżywka powinna je domknąć. Zupełnie zgłupiałam, bo byłam pewna że po masce nic już nie trzeba nakładać. Ma ona rację czy nie? :> Odpowiedz Odpowiedzi Anonimowy11 marca 2017 14:02 głupota. Do zamknięcia łusek chłodna woda lub płukanka z dodatkiem octu czy cytryny. Anonimowy13 marca 2017 06:56 Chlodna woda nie domyka lusek! Anonimowy13 marca 2017 14:54 domyka X Odpisalam wiec, ze zimna woda moze domknac co najwyzej kilka lusek, z ktorymi nie poradzila sobie odzywka lub maska i jako zrodlo podalam link do posta Blondbunny, gdzie zostalo to wyjasnione. Konretnie ten 'o wlosomaniaczkach, ph' itd. Moj komentarz nie przeszedl :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie Anwen w plenerze ;) Dziwny ten kolor włosów, ponoć w całości pofarbowany jedną farbą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jakie to oczywiste ze ona tu siedzi ;) za nasza sugestia w koncu normalne zdjecia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają mi się włosy Anwen jeśli chodzi o skręt po tych termolokach, ma fajne, mięsiste i grube te włosy. Jednak osobiście przy ciemnych włosach nie jestem fanką aż takich jasnych, ciepłych refleksów. Może na żywo faktycznie są chłodniejsze, jednak zawsze mi się bardziej podobały chłodniejsze odbicia światła. Może w słońcu to tak też wyszło? Ogólnie jestem fanką wszelakich fal i loków tak więc jeśli chodzi o kształt to włosy Anwen mi się podobają. A jeśli jakaś idiotka chce znowu pisać o dzieciach to tylko przypominam, że to nie ten temat wątku. Niech albo założy własny, albo niech komentuje w temacie do tego przeznaczonym. Nikogo tu nie obchodzi czy ktoś ma instynkt macierzyński czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie o siostrze anwen? Tez chyba jakiegos bloga prowadzi... Wydaje sie bardziej spoko niz jej siostra, sympatyczniejsza buzie ma :D Ale wlosy niestety rozjasniane i slabe , choc wydaja sie geste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestes idiotka co tylko tlumaczy twoj nick Barranku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej by było dla niej, gdyby zdjęła cenzurę z komentarzy. Tych nieprzychylnych byłoby więcej, ale skoro i tak istnieją takie wątki jak ten i każdy widzi, jak blog spadł na dno, to po co tak zakłamywać rzeczywistość? Może nadal okłamywać samą siebie, ale to nie poprawi jakości bloga. Ludzie nie są naiwni - sama pisała o tym, jak ważne są składy, więc teraz wiedzą, czym mają się kierować przy kupnie kosmetyku. Nawet, jeśli zdecydują się na kupno jej masek, to zapewne będzie to jednorazowy zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam maske do wlosow wysokoporowatych. Uzywam raz w tygodniu. W tej chwili to najlepsza maska dla moich kreconych wlosow. Kazdym wlosom pasuje cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to właśnie cenzura napędza takie następstwa, gdyby na jej blogu nie było sita i panowałaby wolność wypowiedzi i byłaby ona w granicach kultury osobistej (bo przecież da się wyrazić krytykę bez chamstwa) to takie wątki by nie powstawały, bo nie byłoby takiej potrzeby. Z drugiej strony nawet gdy coś krytycznego przejdzie, to świta bezmózgich fanek rzuci się na komentatora jakby co najmniej obraził ich matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×