Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Cześć Joasiu :) I dobranoc miłych snów :) Dzisiaj jakoś Wszyscy wcześnie się kładą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Margaret :) A ty jak się czujesz ? Mam nadzieje że wypędziłaś choróbsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...tez mam nadzieje :) dopiero dzis widze większą poprawe po bańkach, i całe szczescie bo w poniedziałek musze do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż poradzić, wolnego juz nie dostane tylko dlatego by jeszcze posiedziec w domu. Po bańkach potrzeba jeszcze trzy dni więc prawie do soboty no i niedziela..... :) teraz już będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz trza isc spać, musze powoli sie przestawiać z czasem bo potem ciężko będzie wstawać ;) Dobrej nocki R :D ...i wszystkim czytającym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobrze :) Muszę Cię przeprosić znikam może jeszcze za jakąś godzinkę się odezwe Gdyby nie to dobrej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) pusto tutaj, ale dzisiaj sobota, więc pewnie wszyscy przy pracach domowych zajęta:) Kurs Funta mój nowy mail jest w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarli
Dzień dobry wszystkim miłego dnia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dzien dobry! Zosiu-zaraz napisze, trzymaj sie tam dzielnie, wracaj szybko do formy! Nie nudzi Ci sie tam bardzo? Margaret-dla Ciebie rowniez zyczenia szybkiego powrotu do zdrowia,tym bardziej,ze powrot do pracy na horyzoncie. Scarli-wlosow nie farbuje,ale jest inny problem- "nie mam sie w co ubrac!" :D Zdechlakuje sobie dalej, jakos dziwnie pogorszylo mi sie przez noc,dobrze ze mamy weekend to sobie chociaz bez wyrzutow sumienia polezakuje ;) Duzo odpoczynku wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zielono szary
cześć samotnicy przejrzałam parę Waszych wpisów i widzę, że samotność zdrowia raczej nie dodaje :) mnie co prawda nic nie dolega od dość dawna (odpukać) ale mam takie chwile jak choćby teraz, że czuję smutek i pustkę tak dużą, ze zaczyna ściskać mnie w żołądku mogłabym zadzwonić do kogoś, kogo darzę dużą sympatią, ale boję się, że to pogłębi ranę dlatego tylko ronię sobie tu od czasu do czasu łzy i czekam na lepszy dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarli miałaś coś opowiedzieć (tak coś przeczytałem ) ja z niektórymi decyzjami mam wiecznie problem , tak wprowadzam w życie ŻE NIC NIE MUSZĘ że wszystko odkładam :D kij ma dwa końce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maxx Kurs Funta dzięki:) gość zielono szary choroby nie są domeną ludzi samotnych, zapewne akurat tak się zadziało, że kilka osób z nas jednocześnie ma jakieś dolegliwości, ale przecież ludzie będący w związkach tez chorują. Margaret, więc obie sobie leżymy:) a Kurs też leżakuje z nami:) Kurs chyba był mi potrzebny taki odpoczynek, ponieważ dobrze mi z tym leżeniem, latam sobie po necie, oglądam tv, czytam gazetki jakieś..., ale oczywiście tak może być jakiś czas, jutro już będę miała dość i co nieco lekkiego zrobię:) a w poniedziałek jeszcze może nie do pracy, ale pracę w domu jakąś już wykonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Witam wszystkich nowych i starych:D bywalców. Jak wam mija sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zosia u mnie podobnie od wczoraj antybiotyk i zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niedobrze, jak antybiotyk to zapalenie jakieś, kuruj się, leż ile się da, zdrowiej:) Margaret pisała, że miała bańki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
w dzieciństwie miałam stawiane bańki ale teraz nie ma komu ich postawić. Leże cały dzień w łóżku, wyspałam się za wszystkie czasy i nie wiem co ja w nocy będę robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro wszyscy sa chorzy nagle to raczej spotkania nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
będzie, będzie jeszcze dużo czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość po 30 ja tez trochę pospałam w dzień, więc pooglądamy jakieś filmy i popiszemy tutaj:) gościu jeszcze sporo czasu do spotkania, czemu takie czarne myśli...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zosia przejrzałam program tv na wieczór jak zwykle na soboty nic ciekawego..no aleby coś tam brzęczało wybrałam seks w wielkim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×