Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość Kurs funta
Niniejszym oswiadczam,ze kupilam ;) RjakR-Ty zdaje sie tez kompa zmieniales jakos niedawno? Joannan- a moge spytac dlaczego nie pisalas? Czy to...skomplkowane ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle zmieniałem tylko mnie 8 zeźliła i wgrałem 7 czyli klamka zapadła i widzimy się 7 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Zawsze istnieje mozliwosc zlamanej nogi i epidemii wirusa ebola ale tak-raczej sie widzimy 7go. Ciesze sie strasznie :D Juz pisalam wyzej,ze mi jakos to przyzwyczajenie do 8ki szybko przyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma swoje przyzwyczajenia mnie 8 nie przypasowała to postanowiłem ją zmienić Ja też się bardzo cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Wlasnie- Margaret zamilkla i Flowerek i Maxxa jakos nie ma duzo i gosc A. wcale... To moze przejsciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs Funta zamilkłam bo mało czasu to raz a dwa to najzwyczajniej w świecie miałam okres w życiu pt:"a pocałujcie mnie wszyscy w dooopę" To tak w skrócie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na spotkaniu być może będę ;-) Termin mi pasuje bo akurat z ferii wracam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
To kumulacja wrazen Cie czeka J. :) Ferie i spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs f
Uciekam spac- kolorowych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Margaret :-) Jestem tzn byłam cały czas :-) ale miałam gorszy okres i zamilkłam... Chwilowo samopoczucie się polepszyło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R ..tez mam nadzieje bo dluzej nie moge sobie pozwolic na wolne od pracy...ale to jakiś upierdliwy wirus, mało tego młody tez chory od miesiąca i rozni lekarze nie mogą go całkiem doleczyć...wogóle sporo osob choruje z tego co slysze po znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretko góry zawsze pomagają :-) A Ty lecz się :-)Będę przesyłać pozytywne wibrację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czas zatoczył koło ... Moja córka ogląda seriale z moich nastoletnich czasów...;-) Chyba się starzeje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret moja młoda to non stop prycha i kicha ale jak się okazało to alergia.. no bo ile można chorować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oglądam Sabrine nastoletnią Czarownice ale przerabiam też Arabelle i film Podróże Pana Kleksa z moim ukochanym Piotrem Fronczewskim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×