Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

witajcie:) RjakR kurcze, ale data... takich sytuacji się nie planuje, po prostu się dzieją czasem niezależnie od nas... a ja wczoraj wybrałam się spać i nie mogłam zasnąć, znowu budziłam się co jakiś czas...mam nadzieję, że dzisiaj pośpię, się okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dobry wieczor :) Kurcze, eRek,ale wspomnienia... Czyli co-kupowac jutro bilet ,zeby sie zobaczyc 7 lutego? Bo wtedy klamka zapadla i nie ma odwrotu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończę papiery na dziś, jutro też jest dzień:) RjakR a Ty już ogarnąłeś swoją pracę? dzisiaj chyba wszyscy bardzo zajęci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Zosiu-ja wczoraj tez nie moglam zasnac-chyba z ekscytacji ;) Zasnelam gdzies kolo 2.00, ale o dziwo dzis jestem zwawa i wcale nie zdechla, no poza tym ,ze kaszle jak gruzlik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuj :)! umawiamy się, że będziemy, a jeśli komuś coś pilnego wypadnie to i tak dzisiaj nie mamy na to wpływu przecież. Maxx i Scarli dali jakoś znać? RjakR wiesz co u nich co z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walnęłam kupuj, ale jeszcze Kierownik:) przed szereg wyszłam...:) Kurs zapytaj RjakR ostatecznie, bo on ma najwięcej wiedzy kto co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
To kupuje-jutro :) Zosiu-czesto przynosisz troszke pracy do domu? Ja bardzo rzadko ale i tak tego nie lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są takie dni i tygodnie, że nie przynoszę, ale są takie, że codziennie dużo. Taką mam pracę, że mogę wyjść wcześniej i pozałatwiać prywatne sprawy, ale praca sama się nie zrobi, więc jedzie ze mną do domu. To jest tak, że przenika się trochę u mnie życie prywatne i zawodowe, ale z drugiej strony mam też korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kursiku tak naprawdę to odpowiedzialność mogę wziąć tylko za siebie ja będę myśle że Zosia też da rade i gość po 30 też zobaczymy jak reszta ale jak nie zrobimy tego spontanicznie to nigdy spotkania nie będzie Mam jeszcze kontakt po za forum z trzema osobami to oczywiście je zawiadomię i przez ten czas na pewno ktoś z świątecznych znajomych przeczyta i przyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda praca ma swoje dobre i gorsze strony:) nie piszę złe, bo w sumie chociaż czasem mnie strasznie wkurza ta moja to i tak ją lubię:) kiedyś pisaliśmy tutaj o lubieniu i nie lubieniu swojej pracy, a Ty Kurs swoją lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Zosiu- znam osoby ,ktore niecierpia swojej pracy,ale nie moga (albo nie chca) zrobic nic,zeby to zmienic, to chyba troche dramat jesli praca jest tylko srodkiem do zdobycia pieniedzy,ale z drugiej strony nie kazdy moze sobie pozwolic na szukanie pracy marzen w nieskonczonosc. Swoja prace lubie,sprawia mi duzo radosci. eRek- w sumie to pozniej dolaczylam i nie znam swiatecznych znajomych,ale jestem otwarta na nowe osoby :) To jutro kupuje i w najgorszym razie czeka Cie "randka" ze mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie i to jest bardzo mądra decyzja Panie Kierowniku:) jedziemy:) i mamy nadzieję, że każdy kto tylko ma możliwość przyjedzie:) RjakR dobrze, że masz znajomych, których możesz zapytać o ten lokal, ciekawe gdzie się spotkamy. Wiecie, ja niby jeżdżę do Stolicy, ale sama to nie wiem czy trafię pod wskazany adres... A w ogóle muszę Wam się do czegoś przyznać, uśmiałam się trochę sama do siebie z sytuacji:) kiedyś to dzieciaki mówiły mnie gdzie idą i z kim, a teraz ja będę się tłumaczyć dzieciakom dokąd się wybieram .... do czego to doszło :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Zosiu-ale to jest dobra kolejnosc ;) Najpierw oni,potem Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok decyzja zapadła :) :) Teraz czekamy na info od Kursika o której przylatuje i od Gościa po 30 o której do W-wy może dojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no bo ktoś będzie musiał mnie doprowadzić do tego wybranego lokalu...chyba, że będzie jakiś łatwy dojazd. Kurs A w ogóle jak będziesz zamawiała jakieś miejsce noclegowe dla siebie to podrzuć mi na maila /jest w moim opisie/ informację o tym miejscu, może też przenocuję tam gdzie Ty, jeszcze nie wiem, zastanowię się nad taką ewentualnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Bede juz w piatek kolo 13.00 :) Jasne Zosiu,jak juz cos zabukuje to dam Ci znac ;) teraz wlasnie przegladam noclegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kursiku, Zosiu i Wszyscy zainteresowani spotkaniem prosił bym o kontakt @ rjakr@vp.pl Bo tutaj nie podam przecież wszystkich informacji o spotkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Haha,Zosia my to takie dwie debiutantki- ja tez do R wlasnie poslalam @ :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj oprócz Maxa to chyba Nikt nie ma doświadczenia w takich spotkaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Margaret pisala,ze spotyka sie z ludzmi poznanymi na forum, ciekawe czy gosc po 30 tez, hmm... Myslalam,ze Ty tez "doswidczony" juz jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kursiku spotkałem się już z Ludźmi z Kafeterii ale nie w większym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kibicujacy
Plan nabiera rumieńców, super! Jak Kursik zakupi bilet, to juz nie bedzie wyjscia :D Dzieki za zaproszenie, ale do W-wy mam daleko... za daleko;) pozdrawiam🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu kibicujący jak Możesz napisz z jakiej części Polski Jesteś bo następne spotkanie na pewno będzie tam gdzie będzie najwięcej Chętnych z którejś części Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Gosciu kibicujacy- buziaki dla Ciebie :) Ja tez mam nadzieje,ze jeszcze ktos przybedzie, duzo jeszcze czasu jest, doczytaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×