Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Kursiku przykro mi ale moje imię nie jest takie piękne :P całodobowego zamknęli niestety a w tych innych to tylko sprzedają do samochodu w nocy Zorientuję się i coś wymyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs Twoje pytanie o nieśmiałość, hmm...w znanym mi towarzystwie nie jestem nieśmiała, poza tym zależy od sytuacji, czasem bywa różnie, ale chcę pojechać na moje/nasze pierwsze spotkanie internetowe :) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Mysl R, a jak nie to moze rzeczywiscie zapytamy na kafe ;) Zosiu, bardzo malo rzeczy sprawia,ze robie sie niesmiala, u mnei raczej chodzi o to,ze czasami nie chce mi sie mowic, uwazam,ze moja opinia nic nie wniesie albo nie jest wazna dla osoby prowadzacej dyskusje a sluchanie swojego wlasnego glosu dla sportu to bezcelowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kursiku Warszawa to nie Paryż i tu w nocy to tak nie za bogato jest Ale zapytam znajomych Taksówkarzy oni najlepiej znają tą stronę miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs to dobrze, to ważna cecha charakteru:) ja nie pomogę w sprawie lokali w Warszawie, nie znam, a jeżeli miałabym kogo dopytać to wskazaliby lokale z innej kategorii wiekowej:) dobranoc:) miłych snów Wam życzę:) na mnie już czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
R-to teraz mnie rozlozyles- to gdzie ma byc bogato jak nie w stolicy? Tylko sie drocze ;) Zosiu- a o jakiej kategorii wiekowej myslalas? ;) DObrej nocy Ci zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Zosiu :) Kursiku wiem :) Ale niestety znam inne miasta w Polsce gdzie jest dużo lepszy wybór lokali szczególnie w nocy ale coś znajdziemy :) Taki problem to nie problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Oj tam,Zosiu, to nie chcemy sredniej wieku podwyzszyc w takim lokalu? ;) ;) R-zostaje to na Twojej glowie...kierowniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Bede juz dryfowac w strone lozka- dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kursiku :) tylko nie zbocz kursu za bardzo bo się nie wyśpisz :P Miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dywan tez mam mieciutki i nadajacy sie do spania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Sympatyczni Ludzie 🌼:) ciekawa jestem, czy sie spotkacie? w kazdym badz razie ja wciaz kibicuje ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kursik miękki dywan to zawsze jakaś obcja :) Gościu :) Myślę że dojdzie do spotkania :) Tylko nie wiem w jakim gronie A Ty nie tylko kibicuj tylko też przyjeżdżaj na spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrendati1985jphfi
Mogę Wam dotrzymać towarzystwa bo też jestem już sam Jasne http://hib.to/g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Landrendati1985jphfi :) skąd taki login wymyśliłeś:)? no tak, jeśli data w loginie Twoim to data Twoich urodzin to w tym roku kończysz 30 lat :) tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Landrendati- hej :) Podczytujacy gosciu-jesli do W-wy blisko to wpadaj na spotkanie,niewazne czy samotna czy z rodzina, porozmawiac zawsze mozna ;) A ja mam lipe- dzis sie okazalo.ze nie moge 31 stycznia bo mam zebranie w pracy,nie do ruszenia.Strasznie mi glupio i powiem tylko tyle-"typowe". Da sie przesunac spotkanie o tydzien? Tylko musze sie szybko dosc decydowac na kupno biletu, bo ceny rosna z kazdym dniem...nie chce tez Was uzalezniac od siebie,ale bardzo by mi bylo milo jakby udalo sie spotkac. Przepraszam :( Co powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kurs nie przeszkadza mi przesunięcie terminu o tydzień, jeżeli możesz w następnym tygodniu, nie mam żadnych planów, a wręcz sama może lepiej będę się już czuła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Hej proponujecie pierwszy weekend lutego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
a może ten weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Hej kobitki :) Tak,wlasnie gosciu po 30- 1szy weekend lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
mi jak w tej chwili każdy termin odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) W tan to ani Kursik nie dojedzie ani Zosia nie da rady A Tobie Gościu po 30 pewnie ten pierwszy weeckend w lutym nie bardzo pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tak to nie ma co się zastanawiać Umawiamy się na 7 lutego w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
hej R jakR :) ok to 7 luty dobrze ze nie 14:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie może być i 14 mnie już nic nie zaskoczy co dotyczy tej daty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
R jak R a co takiego sie wydarzyło 14 lutego, że juz nic Ciebie nie zaskoczy co do tej daty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego dnia rozstaliśmy się z żoną ale to nie miało nic wspólnego z Walentynkami zbieg okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
no proszę nie ma jak to czar walentynek myślę, że jest więcej takich par jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już stare dzieje ale dzięki temu że to walentynki to zapamiętałem tą datę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×